Lietuvos plaukikų startai Flanders cup varžybose Belgijoje

Sausio 21–22 dienomis Belgijos mieste Antverpene jau 15-ąjį kartą organizuojamos tarptautinės Flanders Speedo Cup varžybos. 

Dvi dienas truksiančiame renginyje jėgas išbandys 10 Lietuvos plaukikų: Rūta Meilutytė, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Dominyka Rapšytė, Beatričė Kanapienytė, Tomas Sungaila, Deividas Margevičius, Darijus Astrauskas, Paulius Martinkėnas ir Agnė Šeleikaitė. Tai pirmosios šio sezono varžybos 50 m baseine.

Pernai Flanders Speedo Cup varžėsi penki šalies sportininkai – Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius, Darijus Astrauskas ir Povilas Strazdas. Jie parsivežė 4 aukso ir 2 sidabro medalius. Varžybos buvo itin sėkmingos Danui Rapšiui: jis ne tik pasiekė naują Lietuvos rekordą 200 m nugara rungtyje, bet ir įvykdė Olimpinį ,,A" normatyvą. 

Visi Lietuvos plaukikų rezultatai:

    PB WC A WC B Heats Final Vieta
Rūta Meilutytė 50 m krūtine 29,48 31,22 32,31  31,01 30,87 
  100 m krūtine 1.04,35 1.07,58 1.09,95  1.08,34 1.07,03
  50 m peteliške 27,14 26,49 27,42  27,61 27,64 
  50 m l.stiliumi 25,10 25,18 26,06  26,03 25,80  3 
               
Beatričė Kanapienytė 50 m peteliške 28,06 26,49 27,42  28,28 28,28 
  100 m peteliške 1.00,54 58,48 1.00,53  1.03,00 1.03,46 
  200 m peteliške 2.18,29 2.09,77 2.14,31  2.21,54 2.24,70  13 
               
Agnė Šeleikaitė 50 m krūtine 32,33 31,22 32,31  32,51 32,86 
  100 m krūtine 1.11,04 1.07,58 1.09,95  1.13,23 1.11,49
  200 m krūtine 2.42,33 2.25,91 2.31,02  2.43,61 2.44,09  11 
               
Dominyka Rapšytė 50 m peteliške 28,42 26,49 27,42  28,86 28,62  12 
  100 m peteliške 1.04,52 58,48 1.00,53  1.05,27 1.04,26  13 
  200 m peteliške 2.24,65 2.09,77 2.14,31  2.23,48 2.25,11  14
               
Danas Rapšys 50 m nugara 25,48 25,29 26,18  26,04 25,66 
  100 m nugara 54,07 54,06 55,95  56,48 55,10 
  200 m nugara 1.56,72 1.58,55 2.02,70  2.04,66 1.58,39  2 
  100 m l.stiliumi 49,73 48,93 50,64  50,58 50,19  3 
  200 m l.stiliumi 1.47,39 1.47,73 1.51,50  1.51,49 1.47,93  1 
               
Andrius Šidlauskas 50 m krūtine 27,75 27,51 28,47  27,95 27,89 
  100 m krūtine 1.00,53 1.00,35 1.02,46  1.02,52 1.00,34 PB 1 
  200 m krūtine 2.14,54 2.11,11 2.15,70  2.23,28 2.14,57 
               
Deividas Margevičius 50 m peteliške 23,86 23,67 24,50  24,45 24,56 
  100 m peteliške 53,12 52,29 54,12  54,80 53,85 
  200 m peteliške 2.02,26 1.57,28 2.01,38  2.04,56 2.03,49  5
               
Tomas Sungaila 50 m l.stiliumi 24,26 22,47 23,26  24,63 - 27
  100 m l.stiliumi 52,94 48,93 50,64  53,77 34
  200 m l.stiliumi 1.56,29 1.47,73 1.51,50  1.57,25 27
               
Darijus Astrauskas 50 m l.stiliumi 23,77 22,47 23,26 23,53 PB 23,54
  100 m l.stiliumi 52,68 48,93 50,64 52,85  24
  50 m peteliške 25,58 23,67 24,50 25,88  25,52 PB 15
               
Paulius Martinkėnas 50 m nugara 26,99 25,29 26,18  27,70 27,89  13 
  100 m nugara 57,75 54,06 55,95  58,70 58,62 
  200 m nugara 2.08,33 1.58,55 2.02,70  2.13,61 2.09,93 
  100 m peteliške 56,59 52,29 54,12  58,26  - 23

 

Varžybų rezultatai 

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
 
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

 

Renginių kalendorius

Balandis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Naujausi dokumentai

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Šiandien gimtadienį švenčia

no (1 m.)

Artimiausi gimtadieniai

Deividas Margevičius - (04-26)

Diana Jaruševičiūtė - (04-27)

Aurimas Valaitis - (04-27)

Tadas Duškinas - (04-27)

Indrė Marija Girdauskaitė - (04-28)

Vilma Staškuvienė - (05-01)

Burkauskaitė Valentina, Tinfavičienė - (05-03)

Minvydas Packevičius - (05-03)

Daniela Aleksandravičiūtė - (05-09)

Šarūnas Mažutaitis - (05-09)

Rugilė Binevičienė - (05-11)

Aušra Jurevičienė - (05-12)

Martynas Pabalys - (05-13)

Mindaugas Špokas - (05-13)

Bendraukime