Jaunimo rinktinės kandidatai dalyvaus kontrolinėse varžybose Lenkijoje

Besiruošianti birželio mėn. pabaigoje prasidėsiančiam Europos jaunimo čempionatui Netanijoje (Izraelis), Lietuvos jaunimo rinktinė, kurią sudaro 1999-2003 m. gimimo plaukikai, surengė pasirengimo stovyklą Alytuje, o savaitgalį jėgas pasitikrins tarptautinėse plaukimo taurės varžybose Poznanėje, Lenkijoje.

Šešių dienų trukmės stovykloje dalyvavo 14 rinktinės kandidatų: Agnė Šeleikaitė, Darijus Astrauskas, Tomas Sungaila, Kotryna Teterevkova, Paulius Martinkėnas, Meda Kulbačiauskaitė, Rokas Juozelskis, Artūras Ragaišis, Greta Gataveckaitė, Mantas Lisauskas, Alanas Tautkus, Saulius Valatkevičius, Eigirdas Jankauskas ir Liepa Kluonytė.

Į rinktinę pretenduojantys patekti, A.Šelekaitė ir P.Martinkėnas, Kauno plaukimo mokyklos lėšomis kurį laiką treniravosi Ispanijos aukštikalnėse drauge su Lietuvos nacionalinės rinktinės nariais. Stovykloje Lietuvoje buvo toliau stebimas aukštikalnių poveikis sportininkams bei jų organizmo atsistatymas po krūvių.

Iš į Poznanę išvykusių rinktinės kandidatų net šešiose rungtyse planuoja varžytis A.Tautkus, penkios rungtys numatytos A.Šelekaitei, G.Gataveckytei, E.Jankauskui ir L.Kluonytei.

Prie Lietuvos rinktinės, kurią į varžybas Lenkijoje lydi treneriai Giedrius Martinionis ir Michailas Romanovskis, atstovų prisijungs ir Ignalinos bei Kauno plaukimo mokyklų auklėtiniai.

Galutinė jaunimo rinktinės sudėtis Europos čempionatui paaiškės po birželio pradžioje įvyksiančio Lietuvos jaunimo-jaunių čempionato Alytuje.

Plaukimo taurė Poznanėje vyks balandžio 21-23 d.

Informacija apie atranką į Europos jaunimo čempionatą

Atrankos į Europos jaunimo čempionatą normatyvai

Naujausias kandidatų į Europos jaunimo čempionatą reitingas

Plaukimo taurės Poznanėje oficialus tinklapis

Organizatorių nuotr.

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
 
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

 

Renginių kalendorius

Balandis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Naujausi dokumentai

"Anykščiai 2017"
05.04-06 d. Anykščiai
Start lists / Results 
-----
Nauja 1
Olimpiečių taurė 2017
04.27 Utena
Rezultatai
-----
Vyksta
Atviras Baltarusijos čempionatas
04.26-29 d. Brest
Results 
-----
Nauja 1
Reitngai po
TV Poznan (04.25 d.)

 Reitingas Top 100
Jaunimo reitingas Top 50
Jaunių (EJOF) Top 30 reitingas

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Šiandien gimtadienį švenčia

Indrė Marija Girdauskaitė (19 m.)

Artimiausi gimtadieniai

Vilma Staškuvienė - (05-01)

Burkauskaitė Valentina, Tinfavičienė - (05-03)

Minvydas Packevičius - (05-03)

Daniela Aleksandravičiūtė - (05-09)

Šarūnas Mažutaitis - (05-09)

Rugilė Binevičienė - (05-11)

Aušra Jurevičienė - (05-12)

Martynas Pabalys - (05-13)

Mindaugas Špokas - (05-13)

Apolinaras Dambrauskas - (05-16)

Bendraukime