Jaunimo rinktinės kandidatai dalyvaus kontrolinėse varžybose Lenkijoje

Besiruošianti birželio mėn. pabaigoje prasidėsiančiam Europos jaunimo čempionatui Netanijoje (Izraelis), Lietuvos jaunimo rinktinė, kurią sudaro 1999-2003 m. gimimo plaukikai, surengė pasirengimo stovyklą Alytuje, o savaitgalį jėgas pasitikrins tarptautinėse plaukimo taurės varžybose Poznanėje, Lenkijoje.

Šešių dienų trukmės stovykloje dalyvavo 14 rinktinės kandidatų: Agnė Šeleikaitė, Darijus Astrauskas, Tomas Sungaila, Kotryna Teterevkova, Paulius Martinkėnas, Meda Kulbačiauskaitė, Rokas Juozelskis, Artūras Ragaišis, Greta Gataveckaitė, Mantas Lisauskas, Alanas Tautkus, Saulius Valatkevičius, Eigirdas Jankauskas ir Liepa Kluonytė.

Į rinktinę pretenduojantys patekti, A.Šelekaitė ir P.Martinkėnas, Kauno plaukimo mokyklos lėšomis kurį laiką treniravosi Ispanijos aukštikalnėse drauge su Lietuvos nacionalinės rinktinės nariais. Stovykloje Lietuvoje buvo toliau stebimas aukštikalnių poveikis sportininkams bei jų organizmo atsistatymas po krūvių.

Iš į Poznanę išvykusių rinktinės kandidatų net šešiose rungtyse planuoja varžytis A.Tautkus, penkios rungtys numatytos A.Šelekaitei, G.Gataveckytei, E.Jankauskui ir L.Kluonytei.

Prie Lietuvos rinktinės, kurią į varžybas Lenkijoje lydi treneriai Giedrius Martinionis ir Michailas Romanovskis, atstovų prisijungs ir Ignalinos bei Kauno plaukimo mokyklų auklėtiniai.

Galutinė jaunimo rinktinės sudėtis Europos čempionatui paaiškės po birželio pradžioje įvyksiančio Lietuvos jaunimo-jaunių čempionato Alytuje.

Plaukimo taurė Poznanėje vyks balandžio 21-23 d.

Informacija apie atranką į Europos jaunimo čempionatą

Atrankos į Europos jaunimo čempionatą normatyvai

Naujausias kandidatų į Europos jaunimo čempionatą reitingas

Plaukimo taurės Poznanėje oficialus tinklapis

Organizatorių nuotr.

Rėmėjai ir partneriai

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

 
 Maxima

Renginių kalendorius

Sausis 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Naujausi dokumentai

Nauja 1

2018 m. LPF vidutinių ir ilgų nuotolių taurės etapai

Nuostatai (atnaujinti)

II-as etapas 
800 m l. st. vyrai/moterys

kvietimas (moterys)

kvietimas (vaikinai)


I-as etapas
2018 01 12 Kaunas (Vilija)
Rezultatai / starto pr.

2018 01 13 Kaunas (SM Startas)
Rezultatai / starto pr.

 

 

Artimiausi gimtadieniai

Tomas Kučinskas - (01-27)

Rimvydas Šalčius - (01-31)

Raminta Dvariškytė - (02-01)

Guoda Jonelytė - (02-03)

Ilona Judita Zuozienė - (02-09)

Rolandas Gimbutis - (02-11)

Sigitas Skarelis - (02-12)

Bendraukime

autodoc.lt