„Kaunas Grand-prix“ laurus susižėrė KPM „Šilainių“ baseino atstovai

„Girstučio“ baseine surengtos jau antrosios tarptautinės vaikų plaukimo varžybos „Kaunas Grand-prix“. Be šeimininkų jose taip pat dalyvavo svečiai iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos ir JAV. Dėl apdovanojimų šešiose amžiaus grupėse varžėsi per 550 jaunųjų plaukikų, kurie išsidalijo 96 medalių komplektus.

Komandų įskaitoje nugalėjo Kauno plaukimo mokyklos „Šilainių“ baseino ekipa, surinkusi net 45 skirtingų spalvų medalius, tarp kurių – 15 aukso. Ji aplenkė Daugpilio BJJS (Latvija) sportininkus, pelniusią 11 auksinių medalių, 8 tauriausio metalo apdovanojimus iškovojo plaukimo klubas „Otas LT“.

Asmeninėje plaukikų įskaitoje pagal iškovotų aukso medalių skaičių geriausiai tarp lietuvaičių sekėsi Smiltei Plytnykaitei. 10-metė Impuls plaukimo akademijos jaunoji sportininkė greičiausiai nuplaukė 50 m ir 100 m distancijas tiek laisvu stiliumi, tiek krūtine, laimėdama 4 rungtis.

Tik pat sykių triumfavo ir lietuvaitės bendraamžis latvis Jegoras Muho bei metais vyresnis estas Markas Ilcisinas.

Pačių vyriausiųjų dalyvių, keturiolikmečių, amžiaus grupėje tris aukso medalius iškovojo Kauno plaukimo klubo „Otas LT“ atstovas Joris Veretinskas, kuriam niekas neprilygo 50 m ir 100 m laisvu stiliumi bei 50 m nugara plaukimų rungtyse.

Toje pačioje mergaičių amžiaus grupėje tris sykius ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio lipo Kauno sporto mokyklos komandos „Startas“ auklėtinė Marija Rutkauskaitė, laimėjusi 50 m ir 100 m laisvo stiliaus bei 50 m peteliške rungtis.

Trimis tauriausio metalo medaliais buvo apdovanota ir Augustė Morta Vaitkutė. „Šilainių“ baseinio atstovė buvo greičiausia 50 m ir 100 m plaukimuose nugara bei 100 m peteliške distancijoje.

Metais jaunesnių mergaičių tarpe triskart varžybų nugalėtoja tapo Laura Šliburytė. „Oto LT“ klubo plaukikė nugalėjo 50 m laisvu stiliumi, 50 m ir 100 m nugara plaukimų rungtis.

12-mečių plaukikų gretose trimis aukso medaliais savo kolekciją papildė Kauno plaukimo mokyklos komandos „Dainava“ auklėtinis Ridas Arštikaitis. Jis greičiausiai įveikė 50 m laisvu stiliumi bei 50 ir 100 m nugara nuotolius.

Ūla Adomaitė išsiskyrė 11 metų mergaičių grupėje. Auksinius medalius ji laimėjo plaukdama 50 m ir 100 m nugara bei 50 m plaukimo krūtine rungtyje.

Jos bendraamžė iš Alytaus sporto ir rekreacijos centro Vilgustė Gustaitytė visas varžoves įveikė 50 ir 100 m nugara bei 50 m peteliške distancijose.

Įvairiose amžiaus grupėse po du auksinius apdovanojimus iškovojo plaukikas iš Ignalinos Džiugas Karklelis, alytiškis Paulius Stasionis, kaunietės Augustė Jociūtė, Gustė Banislauskaitė, Radvilė Kerševičiūtė, Gabija Gailiušytė ir Liepa Vytaitė.

Mišrios estafetės 6 x 50 m laisvu stiliumi rungtyje, kurioje komandai atstovavo po vieną kiekvienos amžiaus grupės plaukiką, triumfavo Kauno PM „Šilainiai“ 1-oji komanda, kurią sudarė Vilius Matjošaitis, Meida Kairiukštytė, Agilė Narkevičiūtė, Miglė Butkytė, Vakaris Juknys ir L.Vytaitė.

Visi varžybų rezultatai

Pirmos dienos nuotraukos (Facebook)

Antros dienos nuotraukos (Facebook)

Apdovanojimų ceremonijos nuotraukos (Facebook)

 

Rėmėjai ir partneriai

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

 
 Maxima

Renginių kalendorius

Lapkritis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Naujausi dokumentai

Pasaulio taurė
2017 m. lapkričio 18–19 d., Singapūras

Start lists / Results

----

LPF taurė
2017 m. lapkričio 10–11 d., Anykščiai

Start lists / Results

----

2017 m. Reitingai (09.12 d.) 

 Reitingas Top 100
Reitingas pagal Rudolph tšk.

Artimiausi gimtadieniai

Valerijus Belovas - (11-30)

Valerijus Belovas - (11-30)

Rasa Mažutaitienė - (12-11)

Bendraukime

autodoc.lt