Baltijos jūros šalių jaunių žaidynėse – du aukso medaliai

X-ose Baltijos jūrų šalių jaunių žaidynėse Breste Lietuvos plaukimo rinktinė į apdovanojimų krepšelį įsidėjo du aukso medalius ir bendroje plaukimo varžybų įskaitoje užėmė antrąją vietą, nusileisdama tik varžybų šeimininkei Baltarusijai.

Individualiose rungtyse Čempionais tapo panevėžietis Titas Smailys, 50 m laisvuoju stiliumi įveikęs per 24,20 sek., ir vilnietis Paulius Konstantinovas, nugalėjęs 200 m kompleksiniu būdu plaukime – 2 min. 13,48 sek.

Be dviejų aukso medalių Lietuvos plaukikai dar iškovojo 5 sidabro ir 6 bronzos apdovanojimus.

Po tris trofėjus į savo kolekcijas įsidėjo Germantas Švecovas ir Aleksandras Kasakovskis.

Merginų tarpe ant nugalėtojų pakylos pavyko užlipti tik Adelei Rusnei Juknevičiūtei, 50 m nugara distancijoje užėmusiai trečiąją vietą.

Mišri estafečių komanda be medalių neliko tiek plaukiant tiek laisvu stiliumi, tiek kompleksiniu būdu.

Baltijos jūrų šalių žaidynėse dalyvausią plaukimo rinktinę treniravo Rita Kondrotaitė, Redas Pivoriūnas ir Justas Achramavičius.

Baltarusijoje varžėsi Estijos, Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Rusijos ir Lietuvos jaunieji sportininkai, kuriems 14-16 metų.

Žaidynių programoje – 16 sporto šakų varžybos, o Lietuvos jaunieji sportininkai rungtyniavo 12-oje. Visų mūsų sporto šakų atstovai, dalyvavę žaidynėse, pelnė medalių.

Rėmėjai ir partneriai

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

 
 Maxima

Renginių kalendorius

Lapkritis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Naujausi dokumentai

Pasaulio taurė
2017 m. lapkričio 18–19 d., Singapūras

Start lists / Results

----

LPF taurė
2017 m. lapkričio 10–11 d., Anykščiai

Start lists / Results

----

2017 m. Reitingai (09.12 d.) 

 Reitingas Top 100
Reitingas pagal Rudolph tšk.

Artimiausi gimtadieniai

Valerijus Belovas - (11-30)

Valerijus Belovas - (11-30)

Rasa Mažutaitienė - (12-11)

Bendraukime

autodoc.lt