Lietuvos plaukikų startai Rumunijos čempionate

Gegužės 24-27 d. Rumunijos sostinėje Bukarešte, nacionaliniame šalies plaukimo čempionate startuos net 13 Lietuvos atstovų. Jėgas varžybose išbandys Europos čempionato Lietuvos rinktinės nariai Danas Rapšys, Simonas Bilis, Andrius Šidlauskas ir Deividas Margevičius; Europos jaunimo čempionato nariai Alanas Tautkus, Ainis Želionis, Mantas Lisauskas, Jokūbas Keblys ir Mantas Kaveckas, Pasaulio jaunimo olimpinių žaidynių kandidatas Erikas Kapočius bei keli gabiausi jaunieji Panevėžio Žemynos atstovai.

Numatomi Lietuvos plaukikų startai:

Lietuvos plaukimo Europos čempionato rinktinė
Parengiamieji pl. Finalai Vieta
Danas Rapšys
200 m nugara  2.07,43  1.58,39 1 vieta
200 m l.stiliumi  1.51,74  1.45,88 1 vieta
400 m l.stiliumi  4.01,71  3,46,73 LR  1 vieta
Simonas Bilis
50 m l.stiliumi  22,70  22,62  1 vieta
100 m l.stiliumi  50,97  49,86  1 vieta
200 m l.stiliumi  1.54,08  1.52,58  2 vieta
Andrius Šidlauskas
50 m krūtine  28,13  28,28  1 vieta
100 m krūtine  1.01,17  1.00,24  1 vieta
200 m krūtine  2.18,51  2.12,33 PB  1 vieta
100 m l.stiliumi  51,42 PB  51,49  4 vieta
Deividas Margevičius
50 m peteliške  24,60  24,27  1 vieta
100 m peteliške  54,55  52,98  2 vieta
200 m peteliške  2.05,84  2.01,55  1 vieta
50 m l.stiliumi  23,61  23,03  2 vieta
Lietuvos plaukimo Europos jaunimo čempionato rinktinė
Parengiamieji pl. Finalai Vieta
Alanas Tautkus
50 m nugara  27,27  27,08  7 vieta
100 m nugara  58,78  58,45  6 vieta
200 m nugara  2.11,59

 2.08,04

 4 vieta
Ainis Želionis
50 m peteliške  25,76  25,90  12 vieta
100 m peteliške  56,57  56,72  8 vieta
200 m peteliške  2.11,97  2.15,50  8 vieta
50 m l.stiliumi  25,48  -  43 vieta
Mantas Lisauskas
50 m krūtine  30,65  30,25  10 vieta
100 m krūtine  1.05,55  1.05,28  4 vieta
200 m krūtine  2.22,51  2.20,35  2 vieta
200 m kompl. pl.  2.12,02  2.09,48 PB  9 vieta
Mantas Kaveckas
50 m l.stiliumi  24,17  24,02  12 vieta
100 m l.stiliumi  52,90  52,73  13 vieta
200 m l.stiliumi  2.00,58  -  22 vieta
Jokūbas Keblys
50 m l.stiliumi  25,37  -  42 vieta
100 m l.stiliumi  54,41  -  25 vieta
200 m l.stiliumi  2.04,40  -  35 vieta
YOG kandidatai
Parengiamieji pl. Finalai Vieta
Erikas Kapočius
50 m nugara  28,46  28,59 16 vieta 
100 m nugara  1.01,16  1.00,50  10 vieta
200 m nugara  2.13,36  2.10,75  9 vieta
200 m kompl.pl.  2.16,03  2.12,11 12 vieta 
200 m l.stiliumi 2.03,12 - 30 vieta
200 m peteliške  2.21,14  -  19 vieta
Panevėžio Žemynos atstovai
Parengiamieji pl. Finalai Vieta
Dominyka Rapšytė
50 m peteliške  29,45  29,33  9 vieta
100 m peteliške  1.05,55  1.05,76  10 vieta
200 m peteliške  2.29,44  2.25,99  5 vieta
Aleksas Savickas
100 m l.stiliumi  53,84  -  19 vieta
200 m l.stiliumi  2.01,25 PB  -  24 vieta
100 m krūtine  1.08,30  -  18 vieta
200 m krūtine  2.33,18 2.28,47 PB  12 vieta
Tomas Navikonis
50 m nugara  29,19 PB  -  30 vieta
100 m nugara  1.02,70 1.02,11 PB  15 vieta
200 m nugara  2.16,64 PB  2.16,02 PB  14 vieta
200 m l.stiliumi  2.02,52 PB  -  29 vieta

Varžybos įtrauktos į atrankines jaunimo olimpinių žaidynių Buenos Aires sąrašus.

Varžybų rezultatai po kiekvienos varžybų dalies skelbiami Rumunijos plaukimo federacijos puslapyje.

Rezultatai

Tiesioginė varžybų trasliacija:
2018 05 24 d. Finalai nuo 17.00 LT laiku
2018 05 25 d. Finalai nuo 17.00 LT laiku
2018 05 26 d. Finalai nuo 17.00 LT laiku
2018 05 27 d. Finalai nuo 17.00 LT laiku

Rėmėjai ir partneriai

primus logo rgb

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

Renginių kalendorius

Birželis 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Naujausi dokumentai

 Lietuvos jaunučių-vaikų čempionatas

2018 06.14-15
Nuostatai
Starto protokolai / Rezultatai
---

Reitingas 25 m baseine
2017 08 01 - 2018 02 20 

Bendraukime

autodoc.lt