lietuvos-plaukimo-cempionatas

„Girstutis“, Kaunas
Balandžio 25–27 d.
50 m baseinas
Starto protokolai | Rezultatai | Tiesiogiai
Lietuvos rekordai | Lietuvos amžiaus grupių rekordai
Lietuvos čempionai
 
Balandžio 25 dieną Kaune prasideda tris dienas truksiantis atvirasis Lietuvos plaukimo čempionatas, po kurio paaiškės, kurie sportininkai atstovaus Lietuvai šių metų vasarą Pasaulio plaukimo čempionate, Europos jaunimo plaukimo čempionate, Europos jaunimo olimpiniame festivalyje ir Universiadoje. 
 
Tai svarbiausios Lietuvos nacionalinės varžybos, įtrauktos į Tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA) kvalifikacinių Pasaulio čempionato ir Olimpinių žaidynių varžybų sąrašą. Kandidatų į Lietuvos plaukimo rinktines rezultatus galite rasti čia.
 
Čempionato atrankos plaukimai ketvirtadienį prasidės 11 val., penktadienį ir šeštadienį – 10.30 val. Finaliniai plaukimai ketvirtadienį prasidės 17.30 val., penktadienį – 17 val., šeštadienį – 16.30 val.
 
Kauno „Girstučio“ baseine neišvysime Dano Rapšio, kuris balandžio 27 dieną startuoja pirmą kartą FINA organizuojamoje Čempionų lygoje. Lietuvos čempionatą taip pat praleis Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis.
 
Lietuviams konkurenciją žada palaikyti plaukikai iš Latvijos, Estijos ir Baltarusijos.
 
cempionatas
 

2018 04 25 (ketvirtadienis)

  • 100 m krūtine M – K. Teterevkova vs. A. Šeleikaitė; M. Motiejaitytė EJOF Q „A“ (1.12,89)?
  • 100 m krūtine V – A. Šidlauskas OŽ OQT (59,93)?; A. Savickas EJOF Q „A“ (1.05,07)?
  • 100 m nugara V – A. Tautkus vs. R. Juozelskis, E. Grigaitis; T. Navikonis, T. Praniauskas EJOF q „B“ (58,90)?
  • 100 m nugara M – P. Pekūnaitė, G. Mankauskaitė EJČ Q (01.04,27)?
  • 50 m peteliške V – D. Margevičius vs. T. Duškinas
  • 200 m kompl. būdu V – P. Strazdas PČ Q „A“ (2.00,22)?; D. Pancerevas EJOF q „B“ (2.08,81)?
Lietuvos čempionai:
Moterys Rezultatas Nuotolis Vyrai Rezultatas
Marija Rutkauskaitė 2.07,33 200 m l. stiliumi Jokūbas Keblys 1.56,58
Kotryna Teterevkova 1.08,32 100 m krūtine Andrius Šidlauskas 1.00,01
Yana Ivashynka 1.05,22 100 m nugara Erikas Grigaitis 56,58 LR iki 17 m.
Nastassia Karakouskaya 27,48 50 m peteliške Tadas Duškinas 23,85
Erika Martišiūtė 2.22,59 200 m kompl. b. Povilas Strazdas 2.05,06
Marija Rutkauskaitė 9.42,38 800 m l. stiliumi    
    1500 m l. stiliumi Roman Pokalo 17.16,01
 
Mišri komanda 4 x 100 kompl. b. Rezultatas
Kauno PM 1-oji komanda (E. Grigaitis, A. Šeleikaitė, P. Martinkėnas ir D. Jaruševičiūtė) 4.05,36

 

2018 04 26 (penktadienis)

  • 50 m krūtine M – K. Teterevkova vs. A. Šeleikaitė
  • 50 m krūtine V – A. Šidlauskas PČ Q „A“ (27,39)?
  • 100 m l. stiliumi V – S. Bilis PČ Q „A“ (48,80)?; D. Pancerevas EJOF Q „A“ (52,32)?
  • 100 m l. stiliumi M – L. Šliburytė EJOF q „B“ (58,70)?
  • 200 m peteliške V – D. Margevičius PČ q „B“ (2.00,80)?
  • 400 m kompl. b. V – Dž. Karklelis EJOF q „B“ (4.39,10)?
  • 50 m nugara V – A. Tautkus vs. P. Martinkėnas, R. Juozelskis
Lietuvos čempionai:
Moterys Rezultatas Nuotolis Vyrai Rezultatas
Agnė Šeleikaitė 31,74 50 m krūtine Andrius Šidlauskas 27,84
Ieva Maluka  56,56  100 m l. stiliumi Simonas Bilis 49,50 OST
Radvilė Kerševičiūtė 2.29,00 200 m peteliške Deividas Margevičius 2.01,68
Erika Martišiūtė 5.05,05 400 m kompl. b. Eimantas Milius 4.35,12
Yana Ivashynka 30,06 50 m nugara Girts Feldbergs 26,56
Kauno PM 1 4.06,39 4 x 100 l. stiliumi Vilniaus MSC 1 3.31,94

 

2018 04 27 (šeštadienis)

  • 50 m. l. stiliumi V – S. Bilis OŽ OST (22,67)?; D. Pancerevas EJOF Q „A“ (23,87)?
  • 50 m l. stiliumi M – L. Šliburytė EJOF q „B“ (26,92)?
  • 200 m nugara V – R. Juozelskis vs. E. Milius, E. Grigaitis; J. Tijūnonis EJOF q „B“ (2.07,96)?
  • 200 m krūtine M – K. Teterevkova PČ Q „A“ (2.25,91)?; M. Motiejaitytė EJOF q „B“ (2.37,42)?
  • 200 m krūtine V – A. Šidlauskas OŽ OQT (2.10,35)?; A. Savickas EJOF Q „A“ (2.21,60)?
  • 100 m peteliške V – D. Margevičius vs. T. Duškinas
  • 100 m peteliške M – R. Kerševičiūtė EJOF q „B“ (1.03,32)?
Moterys Rezultatas Nuotolis Vyrai Rezultatas
Nastassia Karakouskaya 25,63 50 m l. stiliumi Simonas Bilis  22,32 OST
Paulina Pekūnaitė  2.23,26  200 m nugara Erikas Grigaitis 2.01,87 
Kotryna Teterevkova 2.28,99  200 m krūtine Andrius Šidlauskas  2.12,30
Radvilė Kerševičiūtė  1.05,66  100 m peteliške Deividas Margevičius  52,88 
Ieva Maluka 4.25,08  400 m l. stiliumi Rimas Bacevičius  4.12,27 
Kauno PM 1 4.25,49  4 x 100 kompl. b. Kauno PM 1 3.50,12 
powered by social2s

master ban1

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Naujausi dokumentai

 

FINA Swimming Word Cup

FINA pasaulio plaukimo taurė 2019 #6 Kazanė (RUS)

lapkričio 1–3 dienomis

 >>> <<<

LPF komandinė taurė 2019 

lapkričio 15–16 dienomis Vilniuje


Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
 

tokyo2020 logo vertical

mok plaukti1