A. Šeleikaitė patarė jauniesiems plaukikams: nepasiduokite ir siekite savo tikslų

P. Žukausko nuotr.
 

Gegužės 2–4 dienomis Anykščiuose vykusiame tarptautiniame sprinto plaukimo festivalyje netrūko ir garsių sportininkų. Viena žinomiausių šalies plaukikių Agnė Šeleikaitė patvirtino favoritės vardą ir triumfavo 50 metrų plaukimo krūtine finale. Pernai jaunimo olimpinių žaidynių čempione tapusi 19-metė pasidalino įspūdžiais apie turnyrą su Anykščių KKSC svetaine „akksc.lt“.

„Festivalyje dalyvauju jau ne pirmą kartą ir šįsyk pasigedau kiek didesnio dalyvių skaičiaus. O pačios plaukimo varžybos visada palieka gerą įspūdį“, – sakė A. Šeleikaitė.

Perspektyvi sportininkė 50 metrų plaukimo krūtine finale maždaug dviem sekundėmis aplenkė bronzos medalį iškovojusią baltarusę Valeriją Kruk, tačiau dėl pirmosios vietos turėjo paplušėti iš peties.

„Nepasakyčiau, jog šįkart trūko konkurencijos, nes buvo atvykusi gana pajėgi varžovė iš Latvijos (Dana Kolidzeja – aut. past.), su kuria jau keletą metų aktyviai varžomės.

Savo asmeniniu rezultatu (31,33 sek.) nesu labai patenkinta, tačiau pernelyg ir nenusiminiau. Aišku, visada norisi geriau“, – teigė A. Šeleikaitė, kuri pernai buvo pasiekusi festivalio rekordą (31,01 sek.).

seleikaite foto1

P. Žukausko nuotr.

Plaukikė minėjo, jog dabar ketina ruoštis ateinančią vasarą Neapolyje vyksiančioms studentų žaidynėms, ir atskleidė, kas ją labiausiai motyvuoja siekti gerų rezultatų.

„Mano artimiausi planai – dalyvauti liepos mėnesį įvyksiančioje universiadoje. Italijoje stengsiuosi pasirodyti kuo geriau.

Siekti aukštų tikslų labiausiai motyvuoja pergalės. Nors dauguma sportininkų sako, kad juos siekti geresnių rezultatų skatina pralaimėjimai, tačiau aš manau kitaip. Noriu pasiekti kuo daugiau pergalių ir tobulėti.

Jauniesiems plaukikams norėčiau patarti, kad jie niekada nepasiduotų. Nesvarbu, kokioje sporto šakoje ir nesvarbu, kiek atletui metų – visada būna vadinamoji duobė. Tiesiog reikia toliau dirbti ir stengtis siekti savo tikslų“, – ragino A. Šeleikaitė.

seleikaite foto4

seleikaite foto2

P. Žukausko nuotr.

Daugiau festivalio akimirkų šiose fotogalerijose: 1 dienos foto | 2 dienos foto | 3 dienos foto

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Naujausi dokumentai

Gwangju2019

Pasaulio vandens sporto čempionatas 2019

Liepos 12–28 dienomis

Kvandžu, Pietų Korėja Flag of South Korea.svg

Starto protokolai / Rezultatai

Lietuvių startai


 Nordic Amžiaus grupių čempionatas 2019

Liepos 13–14 dienomis

Vailė, Danija Flag of Denmark.svg

Starto protokolai / Rezultatai


NORMATYVAI: 

OŽ Tokyo'20 atranka
PČ'19 atranka
PjmČ'19 atranka
EJOF'19 atranka 

-

RINKTINĖS KANDIDATAI


 50022187 1470789193052012 5539600908020613120 n 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus

banner aquatics