lt-vaiku-cempionatas-2019
Domanto Aleksyno nuotr.
Alytus
Birželio 20–21 d.
50 m baseinas
Čempionato rezultatai
 

Ketvirtadienį Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine prasidėjo dvi dienas truksiantis Atviras Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas, kuriame šiemet varžosi virš 250 plaukikų iš 15 šalies plaukimo klubų. Čempionate dalyvauja mergaitės, gimusios 2008 metais ir vėliau, ir berniukai, gimę nuo 2007 metų.

Pirmąją varžybų dieną jaunieji sportininkai varžėsi 50 ir 200 m laisvu stiliumi, 200 m krūtine, 100 m peteliške, 200 m nugara ir 200 m kompleksinio plaukimo rungtyse, o vakare dar ir dalyvavo mišrioje komandinėje estafetėje 4 x 50 m kompleksiniu būdu. Geriausius laikus ryte pademonstravę dalyviai pateko į finalus, kuriuose ir išsiaiškino, kas šiuo metu yra greitesni.

Daugelio vaikų treneriai ir čempionatą iš tribūnų stebėję artimieji džiaugėsi pagėrėjusiais mažųjų plaukikų asmeniniais rezultatais, o ir patys varžybų dalyviai aktyviai palaikė vienas kitą.

Pirmosios čempionato dienos prizininkai:

Rungtis Auksas Sidabras Bronza
mergaitės
200 m l. stiliumi
Emilija Pociūtė
Šiaulių „Delfinas“
2.36,79
Augustė Jakštaitė
Panevėžio „Žemyna“
2.39,22
Ieva Nainytė
Kauno PM
2.39,89
berniukai
200 m l. stiliumi
Artur Boikov
Vilniaus MSC
2.25,09
Artas Apinys
Šiaulių „Delfinas“
2.27,37
Matas Šurna
Ignalinos KSC
2.27,72
mergaitės
200 m krūtine
Karilė Ališauskaitė
PK „Banga“
3.02,89
Ugnė Šiautkulytė
Šiaulių „Delfinas“
3.11,25
Gustė Pečiulytė
Kauno PM
3.13,07

berniukai

200 m krūtine

Haroldas Aleksinas
Marijampolės SM
2.59,51
Arnas Augustinavičius
Panevėžio „Žemyna“
2.59,52
Vilius Navickas
Šiaulių „Delfinas“
3.06,42
mergaitės
100 m peteliške
Guoda Tručinskaitė
Šiaulių „Delfinas“
1.21,70
Ieva Jurkūnaitė
Varėnos SC
1.23,73
Ūla Kulvinskaitė
Vilniaus MSC
1.33,71
berniukai
100 m peteliške
Kajus Rimkus
Kauno PM
1.15,52
Domantas Labanauskas
Panevėžio „Žemyna“
1.20,63
Hubertas Gelgota
Marijampolės SM
1.21,48
mergaitės
200 m nugara
Augustė Jakštaitė
Panevėžio „Žemyna“
2.50,10
Greta Šadauskaitė
Panevėžio „Žemyna“
3.06,47
Luknė Alešiūnaitė
Kauno PM
3.08,60
berniukai
200 m nugara
Artur Boikov
Vilniaus MSC
2.39,00
Matas Šurna
Ignalinos KSC
2.44,37
Emilis Kiauličius
Alytaus SRC
2.47,53
mergaitės
50 m l. stiliumi
Guoda Tručinskaitė
Šiaulių „Delfinas“
31,31
Ieva Nainytė
Kauno PM
31,55
Viltė Bertašiūtė
Kauno PM
31,59

berniukai

50 m l. stiliumi

Arnas Augustinavičius
Panevėžio „Žemyna“
29,00
Artas Apinys
Šiaulių „Delfinas“
29,23
Arvydas Jegorovas
Šiaulių „Delfinas“
29,98
mergaitės
200 m kompl. b.
Rūta Balčiūnaitė
Impuls PA
2.57,49
Ieva Jurkūnaitė
Varėnos SC
3.07,34
Julija Kostina
Klaipėdos „Gintaro“ SC
3.15,41

berniukai

200 m kompl. b.

Kajus Rimkus

Kauno PM

2.42,14

Matas Šurna

Ignalinos KSC

2.45,79

Jovydas Poškus

Šiaulių „Delfinas“

2.48,34

mišri estafetė

4 x 100 m kompl. b.

Panevėžio „Žemyna“ 1

Augustė Jakštaitė 

Arnas Augustinavičius 

Domantas Labanauskas

Milda Zigmantaitė 

2.24,28
Kauno PM 1

Luknė Alešiūnaitė

Kajus Rimkus

Liepa Vytaitė

Eidas Bielskus

2.24,91
PK „Banga“ 1

Ąžuolas Drevinskas

Karilė Ališauskaitė

Tajus Juška

Gabija Tatarūnaitė

2.26,29
 

Penktadienį čempionatas prasidės pusvalandžiu anksčiau – atrankos plaukimai vyks nuo 10 val., o finalų pradžia 16.30 val. Atvykite ir palaikykite jaunuosius sportininkus!

powered by social2s

master ban1

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Naujausi dokumentai

 

FINA Swimming Word Cup

FINA pasaulio plaukimo taurė 2019 #6 Kazanė (RUS)

lapkričio 1–3 dienomis

 >>> <<<

LPF komandinė taurė 2019 

lapkričio 15–16 dienomis Vilniuje


Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
 

tokyo2020 logo vertical

mok plaukti1