Lietuvos plaukikų startai Mesoje (JAV) ir Netanijoje (ISR)

Lietuvos plaukikai šių metų balandžio 14-16 d. dalyvaus net dvejose skirtingose Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių kvalifikacinėse varžybose.

Tadas Duškinas, Raminta Dvariškytė ir Urtė Kazakevičiūtė balandžio 14-16 d. jėgas mėgins „2016 Arena Pro Swim Series – Mesa“ varžybose Arizonoje (JAV).

Tadas Duškinas

         
 

PB

SB

RIO „A“

Parengiamieji pl.

Finalai

50 m l.stiliumi

22,90

22,98

22.27

23,76

-

100 m l.stiliumi

50,58

50,97

48,99

52,14

-

100 m peteliške

53,55

53,55

52,36

55.51

55,35 (C)

           

Raminta Dvariškytė

         
 

PB

SB

RIO „A“

Parengiamieji pl.

Finalai

100 m krūtine

1.10,63

1.11,54

1.07,85

-

-

200 m krūtine

2.29,40

2.31,32

2.26,94

2.34,58

-

           

Urtė Kazakevičiūtė

         
 

PB

SB

RIO „A“

Parengiamieji pl.

Finalai

100 m krūtine

1.11,63

-

1.07,85

1.12,82

1.12,66 (D)

200 m krūtine

2.28,13

-

2.26,94

2.35,16

2.34,92 (C)

           

Varžybų rezultatai

Danas Rapšys, Deividas Margevičius, Andrius Šidlauskas, Povilas Strazdas ir Valdas Abalikšta balandžio 15-16 d. dalyvaus „Open Wingate academy swimming championship“ varžybose Netanijoje (Izraelis).

Danas Rapšys

         
 

PB

SB

RIO „A“

Parengiamieji pl.

Finalai

200 m nugara

1.56,72

1.56,72

1.58,22  

2.09,00

1.58,80 (2 vt.)

200 m l.stiliumi

1.47,39

1.48,46

1.47,97

1.55,56

1.48,10 (1 vt.)

           

Deividas Margevičius

         
 

PB

SB

RIO „A“

Parengiamieji pl.

Finalai

50 m peteliške

24,03

24,03

-

24,47

23,86 PB (1 vt)

100 m peteliške

53,12

53,12

52,36

54,24

53,56 (1 vt.)

200 m peteliške

2.04,39

-

1.56,97

2.03,08 PB

2.02,26 PB (1 vt.)

           

Andrius Šidlauskas

         
 

PB

SB

RIO „A“

Parengiamieji pl.

Finalai

50 m krūtine

27,75

28,25

-

28,90

28,31 (2 vt.)

100 m krūtine

1.00,83

1.01,02

1.00,57

1.02,85

1.00,72 PB (1 vt.)

           

Povilas Strazdas

         
 

PB

SB

RIO „A“

Parengiamieji pl.

Finalai

200 m kompl. pl.

2.02,32

2.03,02

2.00,28

DQ SW 7.1

-

100 m peteliške

53,74

-

52,36

54,67

54,52 (2 vt.)

200 m l.stiliumi

1.49,91

1.50,51

1.47,97

1.56,28

1.50,59 (3 vt.)

           

Valdas Abalikšta

         
 

PB

SB

 

Parengiamieji pl.

Finalai

50 m krūtine

28,89

28,89

 

29,80

29,60 (7 vt.)

100 m krūtine

1.02,89

1.02,89

 

1.07,31

1.03,04 (2 vt.)

200 m krūtine

2.17,30

2.17,30

 

2.28,98

02.16,18 PB (2 vt.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Varžybų informacija

Rezultatai:
I-os dienos rytiniai plaukimai 
I-os dienos finalai

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Naujausi dokumentai

 

budapest2019 finajuniors

Pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas 2019

Rugpjūčio 20–25 dienomis

Budapeštas, Vengrija

FINA Swimming Word Cup

FINA Pasaulio plaukimo taurė 2019

{ Azija. III etapas }

Rugpjūčio 15–17 dienomis

Singapūras

Starto protokolai / Rezultatai


logo masters v1

FINA Pasaulio veteranų čempionatas 2019

Rugpjūčio 5–18 dienomis

Gwangju, Pietų Korėja

Starto protokolai / Rezultatai


 

NORMATYVAI: 

OŽ Tokyo'20 atranka
PjmČ'19 atranka

-

RINKTINĖS KANDIDATAI


 50022187 1470789193052012 5539600908020613120 n 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus