Naujausia informacija dėl EJOF 2017

2017 m. EJOF

 atrankos normatyvai ir kandidatai į MTS

  • Po Lietuvos jaunimo-jaunių, suaugusiųjų žiemos pirmenybių turime šiuos kandidatus į EJOF, kurie šiuo metu įvykdę normatyvus. Taip pat sąraše matyti sportininkai, esantys arčiausiai normatyvų arba papuolantys į geriausiųjų dvejetuką tam tikroje rungtyje (1 lentelė) (atkreipiame dėmesį, kad atranka prasidėjo nuo 2017.01.01 ir anksčiau pasiekti aukštesni rezultatai negalioja).

MERGINOS A (8 vieta) B (16 vieta)

Pastabos

(2017.03.06  yra tokia situacija)

50 m Freestyle 27.23 27.48

E.Guzaite-27.46

(B-normatyvas)

M.Rutkauskaite-28.26

100 m Freestyle 58.76 59.40

L.Kluonyte-1.00.49

M.Rutkauskaite-1.01.00

200 m Freestyle 2.08.09 2.10.27

L.Kluonyte-2.09.28 (B-normatyvas)

M.Rutkauskaite-2.13.42

400 m Freestyle 4.27.48 4.34.25

L.Kluonytė-4.35.30

M.Rutkauskaite-4.48.75

800 m Freestyle 9.02.24 9.28.62 L.Kluonyte-9.38.27
M.Rutkauskaite-9.59.63
100 m backstroke 1.06.23 1.07.66

G.Mankauskaite-1.06.73 (B-normatyvas)

P.Pekunaite 1.07.53

(B-normatyvas)

200 m backstroke 2.23.71 2.25.62

P.Pekunaite-2.28.14

G.Mankauskaite-2.31.76

100 m breastroke 1.14.50 1.15.44

K.Teterevkova-1.12.17 A-normatyvas

E.Bielskute-1.19.22

200 m breastroke 2.39.70 2.43.21

Kotryna Teterevkova  A-normatyvas 2.38.46

E.Bielskute-2.57.17

100 m butterfly 1.04.08 1.04.79

E.Vismeryte-1.07.71

K.Jakovleva 1.08.33

200 m butterfly 2.23.50 2.31.98 E.Vismeryte-2.45.64
200 m Ind. Medley 2.23.38 2.26.58 K.Teterevkova-2.29.47
K.Jakovleva-2.32.46
400 m Ind. Medley 5.06.86 5.18.68

K.Teterevkova-5.21.94

K.Kucaite-5.28.71

4*100 m freestyle 3.58.98
4*100 m medley 4.25.10

VAIKINAI A (8 vieta) B (16 vieta)
50 m Freestyle 24.11 24.26

T.Smailys-24.39

A.Kasakovskis-24.72

100 m Freestyle 0.52.31 0.52.56

T.Smailys-54.02

A.Kasakovskis-55.20

200 m Freestyle 1.53.09 1.54.77

T.Smailys-2.01.75

A.Kasakovskis-2.03.22

400 m Freestyle 4.01.80 4.05.84

P.Gasparavicius-4.29.36

P.Konstantinov-4.30.42

1500 m Freestyle 15.59.26 16.28.47

R.Pokalo-17.54.31

P.Gasparavicius-17.58.07

100 m backstroke 58.46 59.66

G.Svecovas-1.00.25

A.Pavlidi-1.00.48

200 m backstroke 2.06.35 2.09.38

A.Pavlidi-2.10.32

E.Grigaitis-2.13.82

100 m breastroke 1.05.53 1.06.73

E.Stankevic-1.09.19

P.Klimas-1.10.14

200 m breastroke 2.23.10 2.24.52

E.Stankevic-2.35.12

P.Klimas-2.32.05

100 m butterfly 56.38 57.64

R.Tarnauskas-1.00.05

G.Švecovas-1.02.62

200 m butterfly 2.07.21 2.10.05

R.Tarnauskas-2.20.16

G.Svecovas-2.29.50

200 m Ind. Medley 2.09.19 2.10.98

P.Konstantinov-2.17.95

T.Smailys-2.18.30

400 m Ind. Medley 4.34.94 4.39.84

P.Konstantinov-5.03.22

A.Pavlidi-5.03.81

4*100 m freestyle 3.31.04
4*100 m medley 3.54.57
4*100 m MIX l/st 3.44.85
4*100 m MIX medley 4.08.13

*Pagal 2015 metų EJOF nuostatus rungtyje gali dalyvauti tik du sportininkai. Į finalą patenka tik 1 šalies sportininkas, parodęs geriausią rezultatą rungtyje.

  • Pagal EJOF-2017 programos atrankos sistemą po dviejų atrankos varžybų į 2017.04.09-14 mokomąją treniruočių stovyklą Alytuje šiuo metu numatyti šie kandidatai, kurie dar gali keistis iki balandžio 8 d.:

  Vardas Pavardė Būdas Rungtys Geriausias rezultatas Organizacija
1 Liepa Kluonytė L/st 100/200 m 100 m - 1.00.49 sek Kauno Startas
2 Marija Rutkauskaitė L/st 400/800 m 400 m - 4.48.75 sek Kauno Startas
3 Gabija Mankauskaitė Nugara 100/200 m 100 m – 1.06.73 sek ALSRC
4 Kotryna Teterevkova Krūtine 100/200 m 100 m – 1.12.17 sek VMSC
5 Evita Vismerytė Peteliške 100, 200 m 100 m – 1.07.71 sek Kl “Gintaras SC”
6 Kristina Jakovleva Kompleksu 200,400 m 200 m – 2.32.46 sek Panevėžio “Z”
7 Titas Smailys L/st 100/200 m 100 m – 54.02 sek Panevėžio sporto gimnazija
8 Paulius Gasparavičius L/st 400/1500 m 400 m – 4.29.36 sek Kauno PM
9 Germantas Švecovas Nugara 100/200 m 100 m -1.00.25 sek VMSC
10 Ernest Stankevič Krūtine 100/200 m 100 m – 1.09.19 sek VMSC
11 Redas Tarnauskas Peteliške 100, 200 m 100 m – 1.00.05 sek Kauno Startas
12 Paulius Konstantinov Kompleksu 200,400 m 200 m – 2.17.95 sek VMSC
13 Ema Guzaitė Papuola pagal reitingo taškus L/st 50 m -0.27.46 sek Šiaulių “Delfinas”
14 Arijus Pavlidi Papuola pagal reitingo taškus Nugara 100 m – 1.00.91 sek VMSC
15 Aleksandras Kasakovskis Papuola pagal reitingo taškus L/st 100 m – 55.20 sek Utena DSC
16 Paulina Pekūnaitė Papuola pagal reitingo taškus Nugara 100 m – 1.07.53 sek Klaipėdos “Gintaras SC”

Rėmėjai ir partneriai

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

 
 Maxima

Renginių kalendorius

Gruodis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Naujausi dokumentai

 Lietuvos plaukimo čempionatas (25 m)
2017 m. gruodžio 20–22 d.
Anykščiai
Nuostatai
Kvietimas

 ----

"EYOF 2019 and EYOF 2021 hopes“ 
2017 m. gruodžio 13 d.
Anykščiai
Entry lists
-----

2017 m. Reitingai (09.12 d.) 

 Reitingas Top 100
Reitingas pagal Rudolph tšk.

Šiandien gimtadienį švenčia

Rasa Mažutaitienė (48 m.)

Artimiausi gimtadieniai

Arvydas Gražiūnas - (12-13)

Zita Listanskienė - (12-14)

Jūratė Martišienė - (12-18)

Pavelas Suškovas - (12-19)

Pavelas Suškovas - (12-19)

Bendraukime

autodoc.lt