„Missouri Grand Prix 2010“. V.Janušaitis 100 m peteliške 3 vt., R.Dvariškytė 200 m krūtine 3 vt.

Vienas Lietuvos plaukimo lyderių Vytautas Janušaitis, antrą mėnesį iš eilės, tobulina savo plaukimo įgūdžius Jungtinėse Amerikos Valstijose. Baigdamas savo viešnagę JAV, dalyvauja „Missouri Grand Prix 2010“ varžybose, kurios vyksta vasario 12-15 dienomis Misūryje.

Pirmą varžybų dieną Vytautas startavo 100 m peteliške nuotolyje ir iškovojo 3-ią vietą (54,42 sek.)

Varžybose taip pat dalyvauja, JAV studijuojanti, Raminta Dvariškytė. Pirmą varžybų dieną 100 m krūtine nuotolyje (1.13,34 min.) užėmė 5-tą vietą.

Varžybos vyksta 50 m baseine.

Varžybų rezultatai

missouri2010

Nuotraukoje: 100 m peteliške prizininkai Masayuki Kishida (Centre), David Russell (Kairėje) ir Vytautas Janušaitis (Dešinėje)

Antrą varžybų dieną Vytautas Janušaitis iškovojo 2 ketvirtąsias vietas:

200 m kompleksiniu būdu – 2.01,41 min.
100 m nugara – 55,94 sek.

Raminta Dvariškytė plaukdama 200 m krūtine iškovojo 3-ią vietą – 2.36,03 min.

Raminta, atstovaudama Southern Methodist Universitetui, estafetėje 4 x 100 m kombinuotai iškovojo pirmą vieta -4.17,35 min.

Paskutinę varžybų dieną V.Janušaitis startavo 200 m nugara nuotolyje (2.03,68 min.), bei užėmė 4-tą vietą