„Olimpiečių taurė – 2018“

Utenoje vyko tradicinės XI Tarptautinės plaukimo varžybos „Olimpiečių taurė – 2018“, kuriose dalyvavo per 200 jaunųjų plaukikų iš Lietuvos ir Latvijos. Varžybose dalyvavo ir apdovanojimus teikė olimpiniai čempionai Lina Kačiušytė ir Robertas Žulpa.

Varžybų nugalėtojais pagrindinėje varžybų rungtyje 100 metrų kompleksu tapo: I grupėje Smiltė Plytnikaitė (Impuls PA – 1.13,62), Aidas Matekonis (Kauno PM „Šilainiai“ – 1.13,67), II amžiaus grupėje – Erika Filipavičiūtė (Vilniaus MSC – 1.13,63) ir Ignas Luneckas (Vilniaus MSC – 1.06,61).

Individualiose rungtyse nugalėjo: Meda Mikučionytė (Utenos DSC), Titas Zabulionis (Utenos DSC), Ieva Tautkutė (Šiaulių PM „Delfinas“), Emilis Atkočiūnas (Kauno SM „Startas“), Martyna Masiulevičiūtė (Kauno SM „Startas“), Valerij Samodurovs (Rezeknes BJSS), Kamilė Budrytė (Utenos DSC), Arminas Bartninkas (Vilniaus MSC), Smiltė Plytnykaitė (Impuls PA), Neilas Vaičiulis (Šiaulių PM „Delfinas“), Goda Činskaitė (Vilniaus MSC), Matas Jasiūnas (Vilniaus MSC), Eglė Mockaitytė (Šiaulių PM „Delfinas“), Aidas Matekonis (Kauno PM „Šilainiai“), Erika Pilipavičiūtė (Vilniaus MSC), Viktor Dudko (Utenos DSC).

Estafetiniuose plaukimuose 4x50 metrų kombinuotai nugalėjo Vilniaus Impuls PA mergaitės ir Daugavpils BJSS berniukai, mišrioje estafetėje Vilniaus MSC.

Geriausiais varžybų plaukikais pripažinti jaunesniųjų plaukikų grupėje Smiltė Plytnykaitė (Impuls PA) treneris K. Steponavičius ir Aidas Matekonis (Kauno PM „Šilainiai“) trenerė L. Bakutienė.

Vyresniųjų grupėje Erika Filipavičiūtė (Vilniaus MSC) treneriai O. Sinkevič – V. Timofejeva ir Viktor Dudko (Utenos DSC) treneris A. Diominas.

Komandinėje įskaitoje prizines vietas ir olimpiečių asociacijos taures laimėjo: Vilniaus MSC – pirmoji vieta, antri – Utenos DSC ir treti – Kauno SM „Startas“.

Rezultatai

Rėmėjai ir partneriai

primus logo rgb

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

Naujausi dokumentai

LPF taurė
2018 12 19-21 d. Anykščiai
Nuostatai 


Lietuvos veteranų čempionatas
2018 11 24-25 d. Kaunas
Nuostatai


 

logo
Jaunimo Olimpinės žaidynės
2018 10 07-12 d. Buenos Aires (ARG)
Rezultatai


 

glasgow2018 

Europos čempionatas
2018 08 03-10 d. 
Glasgow (UK)

LTU sportininkų startai/rezultatai
Varžybų rezultatai

Bendraukime