VI Baltic Sea Youth Games

Liepos 3 – 5 dienomis, Lenkijos mieste Koszalin vyko VI Baltijos Jūros Šalių Sporto Jaunių Žaidynės (VI Baltic Sea Youth Games).
 
Lietuvai plaukimo varžybose atstovavo:
 
1. Monika Apčinikovaitė Kauno PM
2. Renata Palionytė Kauno PM
3. Sigita Matusevičiūtė Marijampolės SM
4. Ingrida Burbaitė Kauno PM
5. Ieva Zarankaitė Utenos KKSC
6. Dovilė Slapšytė Kauno Centro SM
7. Simonas Bilis Panevėžio „Žemyna“
8. Deividas Valentavičius Marijampolės SM
9. Tomas Kopcikas Kauno Centro SM
10. Lukas Kalinas Šiaulių PM „Delfinas“
11. Deividas Grigalionis Panevėžio „Žemyna“
12. Rytis Delekas Klaipėdos „Gintaro“ SC
13. Ina Šimeliūnaitė Trenerė - Panevėžio „Žemyna“
14. Loreta Bakutienė Trenerė - Kauno PM

25 metrų baseine kovojo 8 komandų jaunieji plaukikai. Surinkę 21 tašką lietuviai komandinėje plaukimo įskaitoje užėmė 5-tą vietą.  Komandinė įskaita. 

Geriausiai varžybose sekėsi Panevėžio „Žemynos“ auklėtiniams, kurie iškovojo 2 medalius individualiose varžybose: 
100 m laisvu stiliumi 3-čią vietą užėmę Simonas Bilis (Panevėžys) – 53,89
100 m nugara 2 vietą iškovojo Deividas Grigalionis (Panevėžys) – 59,02

Estafetiniame plaukime Lietuvos komanda (1. Zarankaitė Ieva 2. Delekas Rytis 3. Palionytė Renata 4. Grigalionis Deividas 5. Slapšytė Dovilė 6. Kalinas Lukas 7. Apčinikovaitė Monika 8. Bilis Simonas) iškovojo 2-ą vietą. 

Sveikiname varžybų prizininkus, ir linkime per vasaros atostogas neprarasti sportinės formos. 

Varžybų oficialus puslapis 
Varžybų rezultatai 

 

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
 
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

 

Renginių kalendorius

Gegužė 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Naujausi dokumentai

Vyksta
Grand Prix Slovakia
05.26-28 Bratislava
Start lists / Results 

Vyksta
93rd  Latvian championships
05.26-28 Ryga
Start lists / Results 

Lietuvos jaunučių čempionatas
05.26-27 Alytus 
Starto protokolai / Rezultatai 
----

Klubo "Olympia" taurė
05.27 d. Kaunas
Rezultatai
Komnandiniai rez.
Geriausi plaukikai
-----

Lietuvos jaunimo-jaunių čempionatas
06.02–03 Alytus
Nuostatai
lenex kvietimas
----
 
Lietuvos jaunių žaidynės 
06.15-16 Alytus
Programa
lenex kvietimas
word techninė
komandos
daugiau info
----

Reitngai po
TV Poznan (04.25 d.)

 Reitingas Top 100
Jaunimo reitingas Top 50
Jaunių (EJOF) Top 30 reitingas

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Artimiausi gimtadieniai

Genadijus Sokolovas - (06-01)

Bena Sarapaitė - (06-05)

Rita Kondrotaitė - (06-06)

Gintautas Bartkus - (06-07)

Kęstutis Autukas - (06-09)

Dmitrijus Belovas - (06-13)

Gražina Štarienė - (06-14)

Mindaugas Sadauskas - (06-14)

Jūratė Povilaitienė - (06-15)

Bendraukime