Šuolininkai į vandenį iš Švedijos parsivežė porą medalių

Spalio 27-29 dienomis Stokholme (Švedija) vyko „HEAD to Head” tarptautinės šuolių į vandenį varžybos. Jose dalyvavo 420 įvairaus amžiaus dalyvių iš 7 Europos šalių, tarp jų – ir Vilniaus miesto sporto centro jaunieji šuolininkai.

Lietuvos atstovai jose pasirodė sėkmingai. 2006 metų gimimo ir jaunesnių dalyvių amžiaus grupėje šuolių nuo 1 m tramplino rungtyje Martynas Lisauskas užėmė 2-ą vietą, surinkęs 174,65 balo, ir nuo dvejais metais vyresnio šeimininkų atstovo Adriano Ostlundo atsiliko vos 2 balais.

mergaičių tarpe bronzos medaliu džiaugėsi Vita Šlajūtė. Jaunoji sportininkė surinko 171,50 balą

Nors šuoliuose nuo 3 m tramplino medalių iškovoti nepavyko, tiek M.Lisauskas (138,45 balo) tiek V.Šlajūtė (165,65 balo) užėmė aukštas 5-as vietas.

Toje pačioje amžiaus grupėje startavusi Brigita Onaitytė šuoliuose nuo žemiausio tramplino užėmė 11 vietą (142,15 balo), o šokdama iš 3 m aukščio įsikūrė 18-oje vietoje (133,70 balo)

Vyresnių, 2004 - 2005 metų gimimo amžiaus grupės 1 m tramplino rungtyje Viačeslavas Jarušinas pasiekė 10-ą rezultatą – 204,45 balo, o Kasparas Augutis, surinkęs 194,95 balo, atsidūrė pora laiptelių žemiau.

Sėkmingiau K.Augučiui susiklostė šuolių nuo 3 m. tramplino rungtis. Joje surinkti 243,55 balo bei užimta 12-oji vieta.

Vienintelis iš vilniečių startavęs bokšto rungtyje V.Jarušinas buvo dešimtas - 178.40 balo.