Diving_LT_12Gruodžio 2 d. Kaune vyko Lietuvos šuolių į vandenį Taurės varžybos. Sportininkai rungtyniavo individualiose rungtyse ir kovojo dėl komandinių taškų. Varžybose dalyvavo Kauno ir Vilniaus komandos.

Buvo akivaizdu, kad vilniečių berniukų buvo daugiau, o kauniečiai pasižymėjo mergaičių gausumu. Tai atsispindėjo ir rezultatuose: absoliučiais varžybų nugalėtojais tapo kaunietė Indrė Marija Girdauskaitė, o vyrų tarpe nenugalimas buvo vilnietis Ignas Barkauskas.

Vienintelė vilniečių atstovė Modesta Kaminskytė ir Sergej Baziuk visose rungtyse iškovojo antrąsias vietas. Taip pat prizininakais tapo kaunietė Daniela Aleksandravičiūtė (1 m. tramplynas ir 5 m. bokštas), Simonas Bartašius (5m. bokštas) ir Benediktas Žemaitis (1 m. tramplynas). Sėkmingas M.Kaminskytės pasirodymas nulėmė Vilniaus I komandos pergalę (58 taškai), Kauno I komanda liko antroje vietoje (41 taškas).

Šių varžybų nugalėtojai  gruodžio viduryje vyks į tarptautines šuolių į vandenį varžybas Kijeve, o kiti nacionalinės ir jaunių rinktinės nariai išvyks į mokomąją treniruočių stovyklą Lenkijoje.

Varžybų rezultatai

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 logo arena

SMSM logo

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
4 sw  3 dv  2 as 1 ow
Lietuvos vasaros pirmenybės
07 27-28 | Kaunas

swimrankings.net

vaiku treneris ban

mok plaukti1

mobingas