diving

Kaune vyko Lietuvos  šuolių į vandenį taurės varžybos,  kuriose dalyvavo sportininkai iš Vilniaus ir Kauno. Sportininkai rungėsi šuolių nuo  1  metro tramplino, nuo bokšto bei sinchroninių šuolių rungtyse.

Nuo 1 m tramplyno moterų tarpe nugalėtoja tapo kaunietė Daniela Aleksandravičiūtė (tr.A.Girdauskienė), antroje vietoje vilnietė Modesta Kaminskytė (tr.K.Autukas),  trečioje vietoje taip pat vilnietė  Saulė Jarašūnaitė (tr. K.Autukas , J. Simanavičienė). Toje pačioje rungtyje vyrų tarpe  nugalėjo  vilnietis  Ignas Barkauskas, antras  taip pat vilnietis Sergej Baziuk ir trečias kaunietis Martynas Pabalys (tr, A.Girdauskienė).

Šuoliuose nuo bokšto nugalėtoja tapo Modesta Kaminskytė, antra Daniela Aleksandravičiūtė ir trečia kaunietė Saulė Mikulevičiūtė. Vyrų tarpe užtikrintai laimėjo trenerio Kęstučio Autuko auklėtiniai vilniečiai Ignas Barkauskas, Sergej Baziuk ir Benediktas Žemaitis.

Didelis susidomėjimas sportininkų tarpe buvo sinchroninių šuolių nuo 5 m bokšto rungtis. Varžybose dalyvavo 12 porų. Šios rungties nugalėtojais tapo kaunietės  Daniela Aleksandravičiūtė poroje su Dovile Klimišinaite ir vilniečiai Ignas Barkauskas poroje su Sergej Baziuku.

Komandomis  nugalėjo Vilniaus I komanda, antroje vietoje Kauno I komanda , treti Vilniaus II komanda.

Varžybų rezultatai

Informaciją pateikė Alė Pikturnienė

 

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 logo arena

SMSM logo

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
4 sw  3 dv  2 as 1 ow
Lietuvos vasaros pirmenybės
07 27-28 | Kaunas

swimrankings.net

vaiku treneris ban

mok plaukti1

mobingas