Dailiojo plaukimo čempionate - keturi šiauliečių medaliai

Gruodžio 7-9 dienomis Šiaulių plaukimo mokykloje ,,Delfinas” vyko atviras 2017m. Lietuvos jaunimo, jaunių ir jaunučių dailiojo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkės iš keturių šalių  be Lietuvos, Rusijos bei Baltarusijos į jį pirmą kartą atvyko ir Latvijos komanda.

Pirmą ir antrą varžybų dienomis vyko privalomoji programa, kurioje varžėsi 160 dalyvių keturiose amžiaus grupėse.

Šioje rungtyje geriausiai iš Lietuvos atstovių sekėsi Natalijai Ambrazaitei, 15-18 m. amžiaus grupėje užėmusiai 2-ą vietą. Ugnė Ivoškutė (13-15m. amžiaus grupė) įsikūrė aukštoje 5-oje vietoje, Rugilei Poškevičiūtei (8 m. ir jaunesnių amžiaus grupė) atiteko 17-a vieta, o Beata Gineitytė (12 m. ir jaunesnių amžiaus grupė) bendroje įskaitoje buvo 56-a.

Paskutinę varžybų dieną, kurioje jau buvo dalinami apdovanojimai, lietuvaitės varžėsi keturiose rungtyse: solo, duetų, grupės ir kombi. Jose mūsų šalies atstovės pelnė 3 aukso ir 1 bronzos medalių komplektus.

Du tauriausio metalo apdovanojimai buvo iškovoti 15-18 m. amžiaus grupėje.

Niekas šiauliečių komandai, kuriai atstovavo Arūnė Vandytė, Neda Teišerskytė, U. Ivoškutė, Aina Bartkutė, Enrika Pakulnevičiūtė, Goda Vaitekūnaitė, Fausta Abramavičiūtė, Milda Aukščionytė, N.Ambrazaitė ir Urtė Dambrauskaitė, neprilygo kombi rungtyje - 75,667 balo.

Taip pat pirmąja vieta džiaugėsi ir N.Ambrazaitė ir U.Dambrauskaitė, laimėjusios dueto rungtį – 142,333 balo, o trečiosios vietos medaliu pasipuošė solo rungtyje plaukusi A.Vandytė – 137,966 balo

Dar vieną auksinį apdovanojimą iškovojo 13-15m. amžiaus grupės komanda, surinkusi 136,112 balo. Ją sudarė N.Teišerskytė, Simona Bitė, U.Ivoškutė, E.Pakulnevičiūtė, G.Vaitekūnaitė, F.Abramavičiūtė, M.Aukščionytė, A.Bartkutė.

Čempionate dalyvavusias sportininkes treniruoja Šiaulių plaukimo mokyklos ,,Delfinas” trenerės Jurga Dimšienė ir Kristina Zajauskienė.

Aino Kazlausko nuotr.

atviras vaiku jaunim cemp 07 2

atviras vaiku jaunim cemp 07 3

atviras vaiku jaunim cemp 07 4

atviras vaiku jaunim cemp 07 5

atviras vaiku jaunim cemp 07 6

atviras vaiku jaunim cemp 07 7

Rėmėjai ir partneriai

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

 
 Maxima

Renginių kalendorius

Vasaris 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Naujausi dokumentai

 

Lietuvos jaunučių pirmenybės
2018 02 23-24 Kaunas
Starto protokolas / Rezultatai

----
Nauja 1
Reitingas 25 m baseine
2017 08 01 - 2018 02 20 

Artimiausi gimtadieniai

Jurga Dimšienė - (02-28)

Zita Kralikaitė - (02-28)

Rokas Juozelskis - (03-07)

Natalija Tarelkina - (03-09)

Raimundas Mažuolis - (03-09)

Egidijus Kašėta - (03-11)

Ugnė Mažutaitytė - (03-14)

Aldona Milkevičienė - (03-14)

Arūnas Gabrilavičius - (03-14)

Bendraukime

autodoc.lt