Balandžio 16 d. Lietuvos plaukimo federacijos vykdomasis komitetas patvirtino Lietuvos plaukimo rinktines atstovausiančias šalį svarbiausiose šio sezono tarptautinėse plaukimo varžybose:

16-tasis FINA Pasaulio čempionatas, 2015 m. rugpjūčio 2–9 d., Kazanė (Rusija)

Plaukikai:
1.
Rūta Meilutytė
-
2.
Giedrius Titenis
Anykščiai
3.
Danas Rapšys
Panevėžio Žemyna
4.
Simonas Bilis
Panevėžio Žemyna
5.
Mindaugas Sadauskas
Panevėžio Žemyna
6.
Tadas Duškinas
Kauno PM
7.
Povilas Strazdas
Vilniaus MSC
8.
* 200 m krūtine moterys – Viktė Labanauskaitė arba Raminta Dvariškytė. Nuspręsti po vasaros LČ.
9.
* teorinė vieta į laisvas vakancines rungtis. Nuspręsti po vasaros LČ.
 
 
 
Šuolininkai į vandenį:
1.
Indrė Marija Girdauskaitė
Kauno PM
 
 
 
Aptarnaujantis personalas:
1
Emilis Vaitkaitis
delegacijos vadovas
2
Žilvinas Ovsiukas
vyr. treneris
3
Ina Paipelienė
trenerė
4
Jon Rudd
treneris
5
*Todd DeSorbo
treneris
6
Dalius Barkauskas
gydytojas
7
Vanda Gadliauskaitė
masažuotoja
8
Asta Girdauskienė
Trenerė – šuoliai į vandenį

 

Universiada, 2015 m. liepos 4-10 d., Gwangju (Pietų Korėja)

Plaukikai:
1.
Igoris Kozlovskis
Klaipėdos Gintaro SC
2.
Gytis Stankevičius
Kauno PM
3.
Jevgenij Rogožin
Vilniaus MSC
4.
Jūratė Ščerbinskaitė
-
5.
Marius Mikalauskas
* (jeigu patvirtins LSSA)
6.
Vaidotas Blažys
**(jeigu patvirtins LSSA)
7.
Justinas Bilis
*** (jeigu patvirtins LSSA)
 
 
 
Aptarnaujantis personalas:
1.
Ilona Zuozienė
Komandos vadovė
2.
Eduardas Belevičius
Treneris

 

Europos žaidynės, 2015 m. birželio 23–27 d., Baku (Azerbaidžanas)

Plaukikai:
1.
Andrius Šidlauskas
Panevėžio Žemyna
2.
Paulius Grigaliūnas
Vilniaus MSC
3.
Edvinas Mažintas
Kauno PM
4.
Diana Jaruševičiūtė
Kauno PM
5.
Agnė Šeleikaitė
Kauno PM
6.
Bena Sarapaitė
Kauno PM
7.
Meda Kulbačiauskaitė
Kauno PM
8.
Greta Gataveckaitė
Alytaus SRC
9.
Greta Pleikytė
Šiaulių PM Delfinas
 
 
 
Šuolininkai į vandenį:
1.
Indrė Marija Girdauskaitė
Kauno PM
2.
Daniela Aleksandravičiūtė
Kauno PM
3.
Martynas Pabalys
Kauno PM
 
 
 
Aptarnaujantis personalas:
1.
Židrūnė Budrienė
Trenerė
2.
Rasa Duškinienė
Trenerė
3.
Asta Girdauskienė
Trenerė – šuoliai į vandenį
4.
Gintautas Bartkus
Komandos vadovas

 

EJOF 2015 m. liepos 27–31 d., Tbilisis (Gruzija)

Plaukikai:
1.
Rokas Juozelskis
Kauno PM
2.
Darijus Astraukas
Kėdainių SC
3.
Mantas Kaveckas
Klaipėdos Gintaro SC
4.
Erikas Kapočius
Ignalinos KSC
5.
Paulius Martinkėnas
Kauno PM
6.
Tomas Sungaila
Kauno PM
7.
Gabija Zavackytė
Panevėžio vidurinė sporto mokykla
8.
Ieva Jacevičiūtė
Alytaus SRC
9.
Kotryna Teterevkova
Vilniaus MSC
10.
Gabija Mankauskaitė
Alytaus SRC
 
 
 
Aptarnaujantis personalas:
1.
Giedrius Martinionis
Treneris
2.
Rasa Mažutaitienė
Trenerė

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 

Atviros plaukimo veteranų varžybos

V. ir V. Katkevičių memorialas 2021

2021-09-18 | Druskininkai

Nuostatai | Rezultatai

covid ban1

kandidatai1

ekspertai pataria 2

mok plaukti1