FINA metų apdovanojimų renginyje dalintasi patirtimi su kitų federacijų atstovais

Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Tomas Pakštys Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) kvietimu dalyvavo FINA World Aquatics Gala „Soirée des Etoiles“ renginyje Sanijoje (Kinija), skirtame apdovanoti geriausius 2017 m. vandens sporto atstovus.

Į renginį buvo kviestos visos pasaulio šalys, kurios yra tiesiogiai susijusios su vandens sportu, jo plėtra bei demonstruojančios aukštus rezultatus. Be apdovanojimų ceremonijos, nacionalinių federacijų atstovai aptarė pasaulines plaukimo sporto šakų vystymo kryptis, perspektyvas, dalinosi patirtimi ir naujomis idėjomis.

„Džiugu, kad Lietuvos plaukimo federacija gavo kvietimą dalyvauti šiame renginyje. Manau, kad šis FINA organizacijos dėmesys rodo, jog mūsų vykdomos veiklos yra matomos, o mes esame teisingame kelyje“, – sakė T.Pakštys.

Geriausiais 2017 m. pasaulio plaukikais pirmą kartą savo karjerose pripažinti amerikietis Caelebas Dresselis ir švedė Sarah Sjostrom.

Geriausiu pasaulyje šuolininku į vandenį išrinktas britas Thomas Daley, kuriam tai buvo irgi pirmasis toks apdovanojimas, tuo tarpu renginio šeimininkų atstovė Shi Tingmao jo nusipelnė trečius metus iš eilės.

Rusė Svetlana Kolesničenko tapo geriausia dailiojo plaukimo atstove, o vyrų tarpe prizą pasidalino jos tautietis Aleksandras Malcevas bei italas Giorgio Minisinis.

Atviro vandens sporto šakoje geriausių plaukikų trofėjai atiteko prancūzui Marcui-Atoine’ui Olivierui bei brazilei Anai Marcelai Cunhai.

Fina awards tomas 2

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Bendraukime