Mato Baranausko nuotr.

Pernai Lietuvos pajūryje, Palangoje, pirmą kartą šalyje buvo paminėta Pasaulinė FINA Aquatics diena. Lietuvos plaukimo federacija tęsia šią pradėtą tradiciją ir kviečia visus vandens pramogų gerbėjus besibaigiančią vasarą palydėti Aquatics dienos renginiuose Kaune ir Vilniuje.

2020-08-28, Kaunas

Rugpjūčio 28 dieną, penktadienį, nuo pat ankstyvo ryto, Kauno „Girstučio“ baseino (Kovo 11-osios g. 26, Kaunas) lankytojų lauks speciali programa, skirta artimiau pažinti vandens sporto šakas, plaukimo teikiamas naudas sveikatai, susipažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis atviruose vandens telkiniuose. Renginio metu bus galima sužinoti apie galimybes išmokti plaukti bei įvairius užsiėmimus vandenyje pagal kiekvieno poreikius.

Renginio svetainė: www.girstuciobaseinas.lt | Registracija

Tą pačią dieną į Kauno plaukimo mokyklos baseiną „Vilija“ (Demokratų g. 34, Kaunas) susirinkę šventės dalyviai taip pat stebės programą, kurios metu tiek vaikai, tiek ir suaugusieji susipažins su vandens sporto šakomis bei saugaus elgesio taisyklėmis atviruose vandens telkiniuose. Dalyviai renginio metu sužinos, kur galima saugiai ir profesionaliai mokytis plaukti ar kultyvuoti kitas vandens sporto šakas. Visi norintieji turės galimybę gyvai užduoti klausimus Lietuvos plaukimo rinktinės nariams, sudalyvauti jų vedamoje mini plaukimo treniruotėje ar pasivaržyti 2 x 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi estafetėje.

Renginio svetainė: www.swim.lt | Registracija | Nuostatai

2020-08-29, Vilnius

Rugpjūčio 29 dieną, šeštadienį, Aquatics dienos renginiai kelsis į Vilnių. Čia atvykus į Balsio ežero pagrindinį paplūdimį (Žaliųjų Ežerų g. 148B, Vilnius) bus galima sudalyvauti inauguracinio Vilniaus plaukimo maratono specialioje 300 m ilgio FINA AQUATICS DAY distancijoje. Su nuolaidos kodu FINA2020 šiam nuotoliui taikoma 50 proc. nuolaida.

Renginio svetainė: www.swimvilnius.lt | Registracija | Nuostatai


 Praėjusių metų akimirkos:

 

ad programa pilna 1

FINA – tarptautinė vandens sporto šakų federacija – tradiciškai nuo 2016 metų kasmet kviečia savo nares prisijungti prie iniciatyvos padrąsinti ir paskatinti žmones iš viso pasaulio kuo daugiau judėti vandenyje – baseinuose, upėse, ežeruose ar atvirose jūrose ir didinti sąmoningumą apie mokėjimo plaukti būtinybę.

FINA Aquatics dienos minėjimu yra populiarinamos vandens sporto šakos, prisidedančios prie socialinės žmonių gerovės ir jų vystymosi visame pasaulyje. Paprastai ši diena minima pirmąjį liepos savaitgalį, prieš liepos 19 d., kada 1908 metais buvo įkurta FINA, taip kiekvienais metais pažymint federacijos įsteigimą.

Užsiprenumeruokite LPF naujienlaiškį!

Norėdami pateikti šią formą turite įgalinti javascript

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo
 
logo arena

programas finansuoja min

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai
 
2021 m. Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybės

04 29-30 | Klaipėda (50 m)

covid ban1

kandidatai1

ekspertai pataria 2

mok plaukti1