SVETAINĖS LTUSWIMMING.COM PRIVATUMO POLITIKA

Lietuvos plaukimo federacija, juridinio asmens kodas 191917910, registracijos adresas: Neries krantinė 16-406, LT-48402 Kaunas, (toliau – LPF, arba mes) gerbia ir siekia maksimaliai užtikrinti interneto svetainės www.ltuswimming.com (toliau – Interneto svetainė) lankytojų (toliau – Lankytojai, arba Jūs) privatumą ir tvarkomų asmens duomenų saugumą. Ši Privatumo politika (toliau – Privatumo politika) paaiškina, kaip mes tvarkome surinktus asmens duomenis. Mes pasiliekame teisę bet kada atnaujinti arba keisti šią Privatumo politiką. Naujausią Privatumo politikos versiją visada galite rasti LPF Interneto svetainėje, o Privatumo politiką pakeitus reikšmingai, papildomai informuosime pranešimu.


ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS INTERNETO SVETAINĖJE

Tuo atveju, kai lankotės mūsų Interneto svetainėje, LPF gali tvarkyti Jūsų IP adresą, tinklo ir vietos duomenis, kai juos suteikiate, ir kt. duomenis. Duomenys yra renkami slapukų ir kitų panašių technologijų pagalba Jūsų sutikimo pagrindu.

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai (užimantys iki kelių KB), kuriuos Jūsų interneto naršyklė patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba kitame išmaniajame įrenginyje, apsilankant mūsų Interneto svetainėje. Slapukais LPF siekia užtikrinti efektyvų ir saugų Interneto svetainės veikimą bei analizuoti Jūsų įpročius, kad Interneto svetainės veikimas būtų patogus, efektyvus ir atitiktų Jūsų poreikius bei lūkesčius.

Pagal įstatymą slapukus galime saugoti Jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios Interneto svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti Jūsų leidimą.

Šioje Interneto svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai. Kai kuriuos slapukus įdeda mūsų puslapiuose naudojamos trečiųjų šalių tarnybos.

Pagrindiniai slapukų tipai yra šie:

Būtini slapukai

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Nuostatų slapukai

Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

Statistikos slapukai

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių. Taip siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.

Neklasifikuoti slapukai

Neklasifikuoti slapukai – tai tokie slapukai, kurių klasifikavimas vykdomas kartu su atskirų slapukų teikėjais.
 

Žemiau lentelėje pateikiame pagrindinius Interneto svetainėje naudojamus slapukus, kurie padeda mums sekti lankytojų skaičių ir jų apsilankymo svetainėje periodiškumą.

Slapukas Aprašymas

Galiojimo laikas
 _ga Šį slapuką naudoja „Google Analytics“, kad įvertintų vartotojo apsilankymo tikslus, parengtų ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą svetainių operatoriams ir pagerintų kliento patirtį besilankant Interneto svetainėje. 2 metai
 _gat Šis slapukas naudojamas „Google Analytics“ statistinei informacijai apie Interneto svetainės lankomumą rinkti. 1 diena
 _gid Šis slapukas naudojamas „Google Analytics“ siekiant atpažinti vartotoją. 1 diena
 collect Šis slapukas naudojamas siųsti duomenis „Google Analytics“ apie lankytojo įrenginį ir elgseną. Jis stebi lankytoją įrenginiuose ir rinkodaros kanaluose. Iki sesijos pabaigos
 UUID# Šis slapukas naudojamas siekiant optimizuoti personalizuotus skelbimus renkant lankytojų duomenis iš kelių svetainių. Iki sesijos pabaigos
 

Priimtus slapukus galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus ir jų ištrynimą, valdymą ir susijusius nustatymus galite rasti čia: www.allaboutcookies.org.


KOKIAIS BŪDAIS IR KOKIAIS KONTAKTAIS GALITE SU MUMIS SUSISIEKTI?

Jei Jums kyla su Privatumo politika susijusių klausimų ar turėtumėte prašymų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, galite susisiekti su mumis el. paštu: info[at]ltuswimming.com.

LPF, kaip duomenų valdytojo, rekvizitai: Lietuvos plaukimo federacija, juridinio asmens kodas: 191917910, adresas: Neries krantinė 16-406, LT-48402 Kaunas, Lietuva.


Paskutinis Privatumo politikos atnaujinimas buvo atliktas 2020-08-31

master click

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena

programas finansuoja

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1