fina

Tarptautinė plaukimo federacija (FINA) antradienį paskelbė, kad 19-asis FINA pasaulio veteranų čempionatas, kuris šiemet turėjo vykti Japonijoje, perkeliamas į 2023 m. rugpjūčio 2-11 d.

Pasaulio čempionatą buvo numatyta rengti gegužės 31 – birželio 9 dienomis Japonijos miestuose Fukuokoje, Kumamote ir Kagošimoje, tačiau po to, kai nuspręsta perkelti FINA Pasaulio čempionatą į kitų metų liepos 14-30 d., sutarta atidėti ir svarbiausias veteranų varžybas.

„Sprendimas perkelti 19-ąjį FINA pasaulio veteranų čempionatą buvo priimtas kartu su čempionato organizaciniu komitetu. Po to, kai buvo nuspręsta perkelti 2022 m. FINA pasaulio čempionatą Fukuokoje, manome, kad tai geriausia išeitis sportininkams, varžybų teisėjams, gerbėjams ir visiems dalyvaujantiems. 19-asis FINA pasaulio veteranų čempionatas vyks trijuose nuostabiuose miestuose – Fukuokoje, Kumamote ir Kagošimoje ir suteiks fantastišką galimybę įkvėpti naują vandens sporto žvaigždžių kartą Japonijoje ir visame pasaulyje“, – naujieną pakomentavo FINA prezidentas Husainas Al-Musallamas.

Pranešama, kad pasaulio veteranų čempionate tikimasi sulaukti apie 10 tūkst. sportininkų iš daugiau nei 100 valstybių.

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue


ml logo 2013 black trans


primus derling logo


logo arena
kautra 1416566292 6

SMSM logo

Naujausi dokumentai

vaiku treneris ban

mok plaukti1

mobingas