Europos veteranų vandens sporto šakų čempionatas

Rugsėjo 5 - 9 dienomis Jaltoje (Ukraina) vyko XIII Europos meistrų vandens sporto šakų čempionatas. Jaltoje vyko plaukimo, atvirų vandenų plaukimo, dailiojo plaukimo varžybos, o Kijeve varžėsi šuolininkai į vandenį.

Čempionate dalyvavo 1936 sportininkai iš 37 valstybių. Lietuvai 3 sporto šakų varžybose (plaukimo, atvirų vandenų plaukimo, šuolių į vandenį) atstovavo 25 sporto veteranai iš Vilniaus, Kauno, Kaišiadorių ir Marijampolės.

 Plaukimas

Aleksandras Zamorskis  40 – 44 m. amžiaus grupė 400 m lst  4:36.40 1 vt iš 19
Aleksandras Zamorskis  40 – 44 m. amžiaus grupė 200 m lst 2:06.80 2 vt iš 25
Aleksandras Zamorskis  40 – 44 m. amžiaus grupė 200 m kpl 2:24.36 3 vt iš 24

Aleksandras Zamorskis  40 – 44 m. amžiaus grupė 50 m lst  25.89  4 vt iš 47
Aleksandras Zamorskis  40 – 44 m. amžiaus grupė 50 m nugara 32.08 5 vt iš 17
 
   
Arlandas Juodeška  50 – 54 m. amžiaus grupė 50 m nugara  34.79 5 vt iš 18
Arlandas Juodeška  50 – 54 m. amžiaus grupė 100 m krūtine 1:25.72 11 vt iš 18
Arlandas Juodeška  50 – 54 m. amžiaus grupė 50 m lst 28.83 11 vt iš 38
Arlandas  Juodeška 50 – 54 m. amžiaus grupė 100 m nugara 1:22.95 10 vt iš 12
 
   
Gediminas Šenfeldas 50-54 m.amžiaus grupė  200 m kpl 3:05.65 17 vt iš 20  
   
Mindaugas Šakys 35 – 39 m. amžiaus grupė 200 m kpl 2:35.80 8 vt iš 21
Mindaugas Šakys 35 – 39 m. amžiaus grupė 50 m nugara 32.53 9 vt iš 18
Mindaugas Šakys 35 – 39 m. amžiaus grupė 200 m nugara 2:34.81 6 vt iš 11
 
   
Vilhantas Krasauskas 45 – 49 m. amžiaus grupė 200 m lst  2:22.18 10 vt iš 19  
   
Margarita Cinelienė 55 – 59 m. amžiaus grupė 50 m krūtine  45.92 8 vt iš 19
Margarita Cinelienė 55 – 59 m. amžiaus grupė 100 m krūtine 1:43.52 8 vt iš 13
 
   
Laimutė Dzavachisvili 45 – 49 m. amžiaus grupė 50 m krūtine  50.16 18 vt iš 19  
   
Stasys Grigas 70 – 74 m. amžiaus grupė 50 m krūtine  54.45 14 vt iš 18
Stasys Grigas 70 – 74 m. amžiaus grupė 100 m krūtine  2:16.10 9 vt iš 9
Stasys Grigas 70 – 74 m. amžiaus grupė 200 m krūtine  5:18.98 10 vt iš 10
 
   
Valdimaras Paludnevičius 60 – 64 m. amžiaus grupė 50 m nugara  41.59 7 vt iš 9
Valdimaras Paludnevičius 60 – 64 m. amžiaus grupė 100 m nugara  1:35.05 4 vt iš 4
 
   
Egidijus Perednis 29 – 25 m. amžiaus grupė 50 m nugara 35.38 7 vt iš 7
Egidijus Perednis 29 – 25 m. amžiaus grupė 50 m lst 28.16 15 vt iš 18
 
   
Vaidotas Gumbis 45 – 49 m. amžiaus grupė 50 m peteliške 32.98 22 vt iš 29
Vaidotas Gumbis 45 – 49 m. amžiaus grupė 50 m lst 28.93 22 vt iš 49
 
   
Gintautas Kanapickas 45 – 49 m. amžiaus grupė 50 m nugara 41.63 23 vt iš 23  
   
Juratė Pranckevičienė 35 – 39 m. amžiaus grupė 50 m lst 33.09 15 vt iš 19  
   
Jolanta Andrijevskaja 30 – 39 m. amžiaus grupė 100 m  lst 1:19.28 14 vt iš 14  
   
Antanas Guoga 60 – 64 m. amžiaus grupė 100 m  lst 1:31.59 9 vt iš 9  
   
Andrius Gagilas 40 – 44 m. amžiaus grupė 50 m lst  27.12  12 vt iš 47  
   
Rimvydas Juozas Zygmantas 60 – 64 m. amžiaus grupė 50 m  lst 41.80 19 vt iš 19  
   
Jurijus Mirosnikovas  40 – 44 m. amžiaus grupė 100 m krūtine 1:21.40 14 vt iš 22  
Jurijus Mirosnikovas 40 – 44 m. amžiaus grupė 50 m peteliške 29.96 16 vt iš 38  
   
4 x 50 m kombinuota  vyrai 160 – 199 m. grupė  - 2:07.68 7 vt iš 12
4 x 50 m lst vyrai 160 – 199 m. grupė  - DSQ
 

Atviras vanduo. 3 km.

Vilhantas Krasauskas 45 – 49 m. amžiaus grupė 47.15,58 8 vieta tarp 32  
Antanas Guoga 60 – 64 m. amžiaus grupė 71.00,32 12 vieta tarp 14  

Šuoliai į vandenį

1 vieta Asta Girdauskienė 50 – 54 m. amžiaus grupė 5 m bokštas (3 dalyviai)
1 vieta Kostas Karpavičius  65-69m. amžiaus grupė 5 m bokštas (1 dalyvis)
1 vieta John Deinnger 70 – 74 m. amžiaus grupė 3 m tramplinas (3 dalyviai)
 
   
2 vieta John Deinnger 70 – 74 m. amžiaus grupė 5 m bokštas (3 dalyviai)
2 vieta John Deinnger 70 – 74 m. amžiaus grupė 1 m tramplinas (3 dalyviai)
2 vieta Asta Girdauskienė 50 – 54 m. amžiaus grupė 3 m tramplinas (4 dalyviai)
 
   
3 vieta Asta Girdauskienė 50 – 54 m. amžiaus grupė 1 m tramplinas (4 dalyviai)  

Varžybų puslapis

 

Rėmėjai ir partneriai

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

 
 Maxima

Renginių kalendorius

Lapkritis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Naujausi dokumentai

Pasaulio taurė
2017 m. lapkričio 18–19 d., Singapūras

Start lists / Results

----

LPF taurė
2017 m. lapkričio 10–11 d., Anykščiai

Start lists / Results

----

2017 m. Reitingai (09.12 d.) 

 Reitingas Top 100
Reitingas pagal Rudolph tšk.

Artimiausi gimtadieniai

Valerijus Belovas - (11-30)

Valerijus Belovas - (11-30)

Rasa Mažutaitienė - (12-11)

Bendraukime

autodoc.lt