asta_girdauskiene

Monrealyje (Kanada) vyko 15-as senjorų (FINA World masters championships) pasaulio vandens sporto šakų meistrų čempionatas, kuriame įvairiose amžiaus grupėse varžėsi plaukikai, šuolininkai į vandenį, vandensvydininkai ir meninio plaukimo atstovės. Lietuvos šuolininkė į vandenį Asta Girdauskienė šiose varžybose pelnė net tris medalius – du aukso ir vieną bronzos.

Savo amžiaus grupėje (50-54 metų) ji nugalėjo šuoliuose nuo bokšto ir nuo 1 metrų tramplino, o šuoliuose nuo 3 metrų tramplino iškovojo 3 vietą.

Varžybų dalyviai „Masters“ varžybose skirstomi į amžiaus grupes kas 5 metus, pradedant nuo 25-erių. Vyriausiam šio čempionato šuolininkui į vandenį italui Ugo Sansonetti net 95-eri. Jis šokinėjo nuo 1 m tramplino ir savo amžiaus grupėje sau lygių neturėjo, nes jų tiesiog nebuvo.