Varžybų rezultatai 2015

pdf d2015 m. kalendorius (parsisiųsti pdf. formatu) 

2017 - 2016 - 2015  - 2014   -  2013  -  2012  -  2011  -  2010  -  2009 
Data
Varžybų pavadinimas

M

Vieta

Nuostatai

Rezultatai

01.30-31 Vilniaus m. jaunių-jaunučių žiemos pirmenybės 50 m Vilnius nuostatai rezultatai
01.30-31 Kauno m. jaunių-jaunučių žiemos plaukimo pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
02.06-07 Lietuvos jaunučių žiemos pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
02.13-14 Kauno m. žiemos pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
02.15 Trijų valandų plaukimas skirtas vasario 16-ajai paminėti 50 m Elektrėnai nuostatai rezultatai
02.20 Atviros Alytaus m. vaikų žiemos plaukimo pirmenybės 50 m Alytus nuostatai rezultatai
02.19 Kauno m. vaikų žiemos plaukimo pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
02.25-26 Klaipėdos žiemos pirmenybės 25 m Klaipėda nuostatai rezultatai
02.27 Plaukimo varžybos „Šilainių taurė-2015“ 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
02.27-28 Atviros Vilniaus m. žiemos pirmenybės 25 m Vilnius nuostatai rezultatai
02.28 Panevėžio m. Žiemos pirmenybės 25 m Panevėžys nuostatai rezultatai
03.06-07 Lietuvos vaikų pavasario pirmenybės 25 m Utena nuostatai rezultatai
03.13-14 Lietuvos jaunimo-jaunių žiemos pirmenybės 50 m Alytus nuostatai rezultatai
03.19-21 Lietuvos žiemos pirmenybės 50 m Alytus nuostatai rezultatai
03.27-28 Dzūkijos taurė 50 m Alytus nuostatai rezultatai
03.27-28 Kauno m. „Mero taurė-2015“ 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
04.09 Kauno m. vaikų pavasario pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
04.10-11 Baltijos šalių čempionatas 50 m Kaunas nuostatai rezultatai
04.17-18 Lietuvos vaikų pavasario pirmenybės 25 m Klaipėda nuostatai rezultatai
04.24-25 TV “Vaikų plaukimo fiesta – 2015” 25 m Šiauliai nuostatai rezultatai
04.24-25 Tarptautinės plaukimo varžybos „Vilijos taurė-2015“ 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
04.29-30 Vilniaus m.  jaunučių čempionatas 50 m Vilnius nuostatai rezultatai
04.30 Olimpiečių taurė - 2015 25 m Utena nuostatai rezultatai
05.08-09 Tarptautinis sprinto festivalis 25 m Anykščiai nuostatai rezultatai
05.14 Kauno m. jaunučių pavasario plaukimo pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
05.15 Kauno m. jaunių-jaunimo pavasario plaukimo pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
05.15-16 Vilniaus m. jaunių- jaunimo čempionatas 50 m Vilnius nuostatai rezultatai
05.15-17 SELL žaidynės 50 m Kaunas nuostatai rezultatai
05.02 (*r) KPC tarptautines vaikų plaukimo varžybos
(*r) Mažoji R.Meilutytės taurė 2015
50 m Kaunas nuostatai rezultatai
05.14-15 (*r) Lietuvos jaunučių čempionatas 50 m Alytus nuostatai rezultatai
05.29-30 Lietuvos jaunių žaidynės 50 m Alytus nuostatai rezultatai
06.04 Kauno m. vaikų vasaros pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
06.05-06 Lietuvos jaunimo-jaunių čempionatas 50 m Alytus nuostatai rezultatai
06.11-12 Lietuvos vaikų vasaros pirmenybės 25 m Klaipėda nuostatai rezultatai
06.11-12 Kauno m. vasaros plaukimo čempionatas 50 m Kaunas nuostatai rezultatai
06.18-19 Tarptautinės plaukimo varžybos "Klaipėda-2015" 25 m Klaipėda nuostatai rezultatai
06.18-20 Vilniaus m. čempionatas 50 m Vilnius nuostatai rezultatai
06.18-19 Šiaulių miesto plaukimo čempionatas 25 m Šiauliai nuostatai rezultatai
06.19-20 Panevėžio m. čempionatas 25 m Panevėžys nuostatai rezultatai
06.20 „Jūrų arkliukas-2015” - nevyks 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
06.23-27 Europos žaidynės 50 m Baku (AZE) nuostatai rezultatai
06.26-27 Klaipėdos plaukimo čempionatas 25 m Klaipėda nuostatai rezultatai
07.03-05 Baltijos jūros šalių jaunių varžybos 50 m Brandenburgas (GER) nuostatai rezultatai
07.09-11 Lietuvos čempionatas 50 m Kaunas nuostatai rezultatai
07.04-10 Universiada 50 m Gwangju (KOR) nuostatai rezultatai
07.27-31 EJOF 50 m Tbilisi (GEO) nuostatai rezultatai
08.02-09 Pasaulio čempionatas 50 m Kazan (RUS) nuostatai rezultatai
08.25-30 Pasaulio jaunimo čempionatas 50 m Singapore (SIN) nuostatai rezultatai
10.08 Kauno m. rudens vaikų pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
10.09 Dariaus Grigalionio taurė 25 m Panevėžys nuostatai rezultatai
10.15-16 Kauno m. ilgų nuotolių ir kompl. plaukimo pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
10.23-24 TV  “A. Dambrausko taurė – 2015” 25 m Šiauliai nuostatai rezultatai
10.23-24 KPM taurė-2015 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
10.28-29 Klaipėdos plaukimo taurės varžybos 25 m Klaipėda nuostatai rezultatai
10.30-31 Vilniaus m. taurės varžybos   Vilnius nuostatai rezultatai
11.13-14 LPF taurės varžybos 25 m Anykščiai nuostatai rezultatai
11.20-21 „Žemynos“ olimpiečių taurė 25 m Panevėžys nuostatai rezultatai
11.27-28 Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
11.27-28 VMSC žiemos pirmenybės 50 m Vilnius nuostatai rezultatai
12.02-06 Europos čempionatas 25 m baseine 25 m Herzliya (ISR) nuostatai rezultatai
12.04-05 Kauno m. žiemos plaukimo pirmenybės 25 m Kaunas nuostatai rezultatai
12.10-12
12.17-19
Lietuvos čempionatas 25 m baseine 25 m Anykščiai nuostatai
English 

rezultatai

12.16 Ignalinos Mero Taurė - 2015 25 m Ignalina nuostatai rezultatai
12.29-30 Šiaulių m. pl. žiemos pirmenybės “Į Naujuosius metus” 25 m Šiauliai nuostatai rezultatai

  
(* r) - redaguota 

 

 

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
 
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

 

Renginių kalendorius

Gegužė 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Naujausi dokumentai

Vyksta
Grand Prix Slovakia
05.26-28 Bratislava
Start lists / Results 

Vyksta
93rd  Latvian championships
05.26-28 Ryga
Start lists / Results 

Lietuvos jaunučių čempionatas
05.26-27 Alytus 
Starto protokolai / Rezultatai 
----

Klubo "Olympia" taurė
05.27 d. Kaunas
Rezultatai
Komnandiniai rez.
Geriausi plaukikai
-----

Lietuvos jaunimo-jaunių čempionatas
06.02–03 Alytus
Nuostatai
lenex kvietimas
----
 
Lietuvos jaunių žaidynės 
06.15-16 Alytus
Programa
lenex kvietimas
word techninė
komandos
daugiau info
----

Reitngai po
TV Poznan (04.25 d.)

 Reitingas Top 100
Jaunimo reitingas Top 50
Jaunių (EJOF) Top 30 reitingas

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Artimiausi gimtadieniai

Genadijus Sokolovas - (06-01)

Bena Sarapaitė - (06-05)

Rita Kondrotaitė - (06-06)

Gintautas Bartkus - (06-07)

Kęstutis Autukas - (06-09)

Dmitrijus Belovas - (06-13)

Gražina Štarienė - (06-14)

Mindaugas Sadauskas - (06-14)

Jūratė Povilaitienė - (06-15)

Bendraukime