Olimpinės rinktinės kandidatų sąraše - 11 vandens sporto atstovų

Lapkričio 16 d. Birštone vykusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto išplėstiniame posėdyje, kuriame dalyvavo ir sporto šakų federacijų, savivaldybių sporto padalinių vadovai, kitų sporto organizacijų atstovai, buvo pristatyta 2018 m. LTOK veiklos programa.

Svarbiausi 2018 m. komiteto organizuojami renginiai – LTOK Generalinės asamblėjos sesija (sausio 26 d.), Lietuvos delegacijos palydėtuvės į XXIII žiemos olimpines žaidynes Pjongčange (vasario mėn.), LTeam žiemos olimpinis festivalis (vasario 3 d. Jonavoje), Lietuvos kilnaus sportinio elgesio laureatų apdovanojimas (balandžio mėn.), Olimpinė diena (birželio 9 d.), Lietuvos delegacijos palydėtuvės į III jaunimo olimpines žaidynes Buenos Airėse (rugsėjo mėn.), LTOK atkūrimo 30-mečio paminėjimas (gruodžio mėn.), „LTeam sporto apdovanojimai“ (gruodžio mėn.) bei kiti renginiai.

LTOK Olimpinio sporto direktorius Einius Petkus pristatė 2020 m. Tokijo olimpinėms žaidynėms rengiamų sportininkų - olimpinės rinktinės kandidatų bei vasaros sporto šakų olimpinės pamainos sportininkų 2017-2018 m. sezono sąrašus.

LTOK Ekspertų komisija parengė kriterijus, kuriuos privalo atitikti į šiuos sąrašus pretenduojantys patekti sportininkai. Spalio 26 d. kvietimas teikti savo sportininkų kandidatūras buvo išsiųstas vasaros olimpinių sporto šakų federacijoms bei didžiųjų miestų savivaldybių sporto centrams.

Atsižvelgus į lapkričio 14 d. vykusios LTOK Vasaros sporto šakų komisijos pastabas ir pasiūlymus, galutiniai olimpinės rinktinės kandidatų bei olimpinės pamainos sąrašai buvo pateikti patvirtinti išplėstiniame LTOK vykdomojo komiteto posėdyje.

Į 2017-2018 m. sezono olimpinės rinktinės kandidatų sąrašą įtraukti 157 sportininkai (pernai – 138) iš 18 sporto šakų. Smarkiai išplėstas ir olimpinės pamainos sąrašas, kuriame atsidūrė 141 atletas (pernai – 116).

Į kandidatų sąrašą pateko 9 plaukikai: Rūta Meilutytė, Andrius Šidlauskas, Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Simonas Bilis, Deividas Margevičius, Ugnė Mažutaitytė, Tadas Duškinas ir Gytis Stankevičius.

Jame taip pat yra ir dvi šuolininkės į vandenį: Indrė Marija Girdauskaitė bei Genenieve Akvilė Green Angerame.

Olimpinės pamainos sąraše – 7 jaunųjų plaukikų pavardės: Rokas Juozelskis, Agnė Šeleikaitė, Kotryna Teterevkova, Beatričė Kanapienytė, Arijus Pavlidi, Tomas Sungaila ir Erikas Kapočius.

Visas 2017-2018 m. olimpinės rinktinės kandidatų ir pamainos sąrašas

Parengta pagal LTOK inf. Nuotrauka - ltok.lt

Rėmėjai ir partneriai

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

 
 Maxima

Renginių kalendorius

Gruodis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Naujausi dokumentai

 Europos plaukimo čempionatas (25 m)
2017 m. gruodžio 13–17 d.
Kopenhaga (Danija)
Rezultatai (live)
Rinktinės rezultatų suvestinė

 ----

"EYOF 2019 and EYOF 2021 hopes“ 
2017 m. gruodžio 13 d.
Anykščiai
Start lists / Results 
-----

 Lietuvos plaukimo čempionatas (25 m)
2017 m. gruodžio 20–22 d.
Anykščiai
Nuostatai
Start lists / Results 

-----

2017 m. Reitingai (09.12 d.) 

 Reitingas Top 100
Reitingas pagal Rudolph tšk.

Bendraukime

autodoc.lt