Lietuvos plaukikų rezultatai Pasaulio čempionate 25 m baseine (Doha (Kataras) 2014)

 10612914 10153416281044129 3186515923533419779 n 1

 Ruta 100     Rūta Meilutytė   LR   P.B.    S.B.    Heats    SF     vieta    dal.sk.
50 m krūtine    28,89    28,89    29,26    29,72    28,81 ER, CR, LR    28,84  medal-1  1   64 
100 m krūtine     1.02,36 (WR)   1.02,36     1.03,05    1.04,47   1.02,43 CR    1.02,46  medal-2  2   57 
50 m l. stiliumi    24,95    24,95    25,15     DNS        
100 m kompl. pl.    57,68   57,68    59,00     59,27    58,84    58,73   5   62 
                                   
Titenis 100      Giedrius Titenis   LR    P.B.    S.B.    Heats    SF      vieta   dal.sk.
50 m krūtine    26,91   26,91    27,31    27,04       -    19     109
100 m krūtine    58,03    58,03    1.00,14     58,51   -    -   17    96 
200 m krūtine     2.07,65   2.07,65     2.12,11    2.07,42 LR      -   12    54
                                 
                             
 Danas bln     Danas Rapšys   LR    P.B.    S.B.    Heats    SF    F    vieta   dal.sk.
100 m nugara     51,63   51,94    53,24     51,35 LR   50,95 LR      13   89 
200 m nugara     1.52,53    1.52,53    -    1.51,59 LR    -   -     59
200 m kompl. pl.     1.52,22    1.57,39    -    DSQ        -  
                                 
                                   
     Sadauskas bln Mindaugas Sadauskas    LR    P.B.    S.B.    Heats   SF      vieta    dal.sk. 
50 m l. stiliumi     21,52    21,73   -   22,06       -    34   174
100 m l.stiliumi     47,54   47,57   -   48,04   -   -   23   152 
50 m peteliške     23,33    23,33   -   23,68    -   -    35   141 
                                 
                                   
     Tadas bln Tadas Duškinas    LR    P.B.    S.B.    Heats   SF      vieta    dal.sk. 
50 m peteliške    23,33   23,43    -    23,28 LR    -    -   25    141
100 m peteliške    51,81   52,99    -    51,92   -    -    28    96
50 m l. stiliumi    21,52   22,35   -    22,49   -   -   52     174
                                 
                                   
Strazdas 100 Povilas Strazdas    LR    P.B.    S.B.    Heats   SF      vieta    dal.sk. 
100 m l. stiliumi     47,54    49,54   50,26     49,33       41    141
200 m l. stiliumi    1.45,08    1.47,12     -    1.47,63       39     100
400 m l. stiliumi    3.47,95    3.47,95   -   3.50,25   -   -   44     80
 100 m peteliške     51,81    53,62   53,62     53,65       46     96
                                   
                                   
      RT       Heats       RT   F        
LIETUVA 4 x 100 m komb. vyrai                                
   3.38,08 LR           3.28,76 LR                     
   D.Rapšys    0,64   51,25                         
  G.Titenis   0,42   58,79                        
  T.Duškinas   0,13   50,83                        
  M.Sadauskas   0,22   47,89                        
                                   
                                   
LIETUVA  4 x 50 m komb. vyrai   RT       Heats       RT          
  D.Rapšys    0,58   24,19   1.34,81 LR        0,57     24,05    1.34,35 LR    
   G.Titenis   0,03    26,11           0,15    26,12        
  T.Duškinas   0,28   22,72           0,09    22,65        
  M.Sadauskas   0,33   21,79           0,20    21,53        
                                   

LR - Lietuvos rekordas
S.B. - Geriausias sezono rezultatas (seasons best)
P.B. - Geriausias asmeninis rezultatas (Personal best) 
Heats - parengiamieji plaukimai
SF - Pusfinaliai 
F - Finalas

Plaukimų tvarkaraštis:

  12.03 d. (Trečiadienis)  12.04 d. (Ketvirtadienis)  12.05 d. (Penktadienis) 12.06 d. (Šeštadienis) 12.07 d. (Sekmadienis) 12.08 d. (pirmadienis)
Parengiamieji
plaukimai 

9.30 Kataro l.
8.30 LT laiku

200m Free M
P.Strazdas
50m Breast W
R.Meilutytė
100m Back M
D.Rapšys
200m Fly W
100m Breast M
G.Titenis
100m Back W
100m Fly M
T.Duškinas
P.Strazdas
400m IM W
4x100m Free M
4x200m Free W

4x50m Medley M
LTU
100m Free W
400m IM M
50m Fly W
50m Free M
M.Sadauskas
T.Duškinas
100m IM W
R.Meilutytė
4x200m Free M
4x50m Medley Mixed
800m Free W – slow heats

4x50m Medley W
50m Back M
200m Back W
50m Fly M
M.Sadauskas
T.Duškinas
100m Breast W
R.Meilutytė
400m Free M
P.Strazdas
200m IM M
D.Rapšys
400m Free W
200m Breast M
G.Titenis
4x100m Free W

4x50m Free M
50m Back W
100m Free M
M.Sadauskas
P.Strazdas
50m Free W
R.Meilutytė
100 IM M
100m Fly W
200m IM W
50m Breast M
G.Titenis
4x50m Free Mixed

4x50m Free W
200m Back M
D.Rapšys
200m Breast W
200m Fly M
200m Free W
4x100m Medley M
LTU
4x100m Medley W
1500m Free M – slow heats

 

 12.20 plane  
Vilnius 

LT 512 iš Amsterdamo

1. T.Duškinas
2. M.Sadauskas

13.30  plane 
Vilnius

 LH 886 iš Frankfurto

1. G.Titenis
2. D.Rapšys
3. P.Strazdas

(R.Meilutytė grįžta į UK)

 

*Pusfinaliai
* Finalai

 

18.00 Kataro l.
17.00 LT laiku

200m Free M
50m Breast W – Semi
R.Meilutytė
100m Back M – Semi
D.Rapšys
200m Fly W
100m Breast M – Semi
100m Back W – Semi
100m Fly M – Semi
400m IM W
4x100m Free M
4x200m Free W

4x50m Medley M
LIETUVA
100m Free W – Semi
400m IM M
50m Breast W
R.Meilutytė
100m Back M
50m Fly W – Semi
50m Free M – Semi
100m Back W
100m Breast M
100m IM W – Semi
R.Meilutytė
100m Fly M
800m Free W – fastest heat
4x200m Free M
4x50m Medley Mixe

4x50m Medley W
50m Back M – Semi
100m Free W
50m Fly M – Semi
200m Back W
200m Breast M
50m Fly W
400m Free M
100m Breast W – Semi
R.Meilutytė
100m IM W
R.Meilutytė
50m Free M
400m Free W
200m IM M
4x100m Free W

4x50m Free M
100m Breast W
R.Meilutytė
50m Back M
50m Back W – Semi
100m Free M – Semi
50m Free W – Semi 
50m Fly M
100m Fly W – Semi
100m IM M – Semi
200m IM W
50m Breast M – Semi
4x50m Free Mixed

4x50m Free W
100m Free M
50m Back W
200m Back M
200m Breast W
100m IM M
100m Fly W
50m Breast M
50m Free W
200m Butterfly M
1500m Free M – fastest heat
200m Free W
4x100m Medley M
4x100m Medley W

 
 

 plaukimocempscroller800x600giedrius

Oficiali varžybų svetainė
Varžybų rezultatai

Lietuvos plaukikų rezultatų suvestinė:

 Medaliai      Finalai      Pusfinaliai   
2   4   4  

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
 
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

 

Renginių kalendorius

Gegužė 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Naujausi dokumentai

Vyksta
Grand Prix Slovakia
05.26-28 Bratislava
Start lists / Results 

Vyksta
93rd  Latvian championships
05.26-28 Ryga
Start lists / Results 

Lietuvos jaunučių čempionatas
05.26-27 Alytus 
Starto protokolai / Rezultatai 
----

Klubo "Olympia" taurė
05.27 d. Kaunas
Rezultatai
Komnandiniai rez.
Geriausi plaukikai
-----

Lietuvos jaunimo-jaunių čempionatas
06.02–03 Alytus
Nuostatai
lenex kvietimas
----
 
Lietuvos jaunių žaidynės 
06.15-16 Alytus
Programa
lenex kvietimas
word techninė
komandos
daugiau info
----

Reitngai po
TV Poznan (04.25 d.)

 Reitingas Top 100
Jaunimo reitingas Top 50
Jaunių (EJOF) Top 30 reitingas

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Artimiausi gimtadieniai

Genadijus Sokolovas - (06-01)

Bena Sarapaitė - (06-05)

Rita Kondrotaitė - (06-06)

Gintautas Bartkus - (06-07)

Kęstutis Autukas - (06-09)

Dmitrijus Belovas - (06-13)

Gražina Štarienė - (06-14)

Mindaugas Sadauskas - (06-14)

Jūratė Povilaitienė - (06-15)

Bendraukime