Lietuvos plaukikų rezultatai Europos čempionate (Londonas 2016)

 
Rūta Meilutytė (19 m.) 
 Ruta Meilutyte n         LR   P.B.    S.B.    Heats    SF     vieta    dal.sk.
100 m krūtine     1.04,35   1.04,35     1.05,82   1.06,97     1.06,16   1.16,17    medal-1  48 
                                 
                                 
                                 
                                   
Ugnė Mažutaitytė (19 m.)
 Ugne Mazutaityte       LR    P.B.    S.B.    Heats    SF      vieta   dal.sk.
50 m nugara     28,78   30,03      30,00 PB     -    -    34   42 
100 m nugara     1.02,62   1.02,62    1.02,62     1.02,66   -    -    27   47 
200 m nugara     2.13,19   2.13,19   2.13,19     2.13,35   2.13,25       16   34 
                                 
                                   
Raminta Dvariškytė (26 m.)
RD      LR    P.B.   S.B.     Heats    SF     vieta    dal.sk. 
200 m krūtine    2.28,13    2.29,40    2.31,99   2.34,90     -    -   33     39
                                 
                                 
                                 
                                   
Giedrius Titenis (26 m.)  
Titenis bln          LR    P.B.    S.B.    Heats    SF      vieta   dal.sk.
50 m krūtine    27,20   27,20   27,59    27,74     27,48   27,46     4   49 
100 m krūtine    58,96   58,96   1.00,10    59,95    59,99   1.00,10     3 medal-3   61
                                 
                                 
                                   
Danas Rapšys (20 m.)
 Danas bln         LR    P.B.    S.B.    Heats    SF    F    vieta   dal.sk.
100 m nugara     54,17    54,31    54,31    -    -    -    -    -
200 m nugara    1.56,72   1.56,72     1.56,72   1.58,95     1.57,35   1.57,22    3 medal-3   41
200 m l.stiliumi    1.47,39    1.47,39     1.48,10    -      -    -    -
                                 
                                   
Simonas Bilis (22 m.)  
     SB      LR    P.B.    S.B.   Heats    SF      vieta   dal.sk. 
 50 m l. stiliumi   22,08    22,10    22,10    22,42   22,22    -   9   70 
 100 m l. stiliumi   48,64   48,64    48,64     49,17   48,89       10    88 
                                 
                                 
                                   
Mindaugas Sadauskas (25 m.)  
     Sadauskas bln      LR    P.B.    S.B.    Heats   SF      vieta    dal.sk. 
50 m l. stiliumi     22,08    22,54    22,72   22,82      -   23   70
100 m l.stiliumi     48,64   49,26    49,67   49,75        28    88 
                                 
                                 
                                   
Tadas Duškinas (22 m.) 
     Tadas bln      LR    P.B.    S.B.    Heats   SF      vieta    dal.sk. 
50 m peteliške    23,72   23,72    -    -    -   -    -    -
100 m peteliške    52,76    53,55    53,55    54,34     -      47    62
50 m l. stiliumi    22,08   22,90   23,76    3,24       44   70 
100 m l. stiliumi    48,64   50,58    50,97   51,58         77    88 
                                   
 Povilas Strazdas (20 m.)
  Strazdas 100      LR    P.B.    S.B.    Heats   SF       vieta   dal.sk. 
100 m l.stiliumi    48,64     50,37    50,68   50,66    -     59   88 
100 m peteliške      52,76    53,74   54,52   55.00     -   -   56   62 
200 m kompl. pl.     1.59,43   2.02,32    2.03,02     2.04,11    -      35    44 
                                 
                                   
Deividas Margevičius (21 m.)
 MArgevicius bln      LR    P.B.    S.B.    Heats   SF      vieta    dal.sk. 
50 m peteliške     23,72   23,86    23,86    24,32       19   62 
100 m peteliške     52,76   53,12   53,12    53,97         37    62 
                                 
                                 
                                   
Andrius Šidlauskas (18 m.)
Sidlauskas 100x100     LR    P.B.    S.B.    Heats    SF      vieta    dal.sk. 
100 m krūtine   58,96    1.00,72    1.00,72    1.01,65     -     20    61 
200 m krūtine   2.07,80     2.14,54   2.14,54    2.17,53    -     34    44 
 50 m krūtine    anglų k. egzaminas                
                                 
                                   
Gytis Stankevičius (21 m.)
Gytis bln      LR    P.B.    S.B.    Heats   SF      vieta    dal.sk. 
50 m nugara     25,24   25,97    26,22    26,44       28    45 
100 m nugara     54,17    56,11   56,11   57,41      -   47   51
200 m nugara     1,56,72   2.03,69     2.04,50    2.04,84    -    -   37   41 
                                 
                                   
                                   
   LR - 3,16,47   RT       Heats       RT   F        
LIETUVA 4 x 100 lst vyrai           3.18,78                   
  Mindaugas Sadauskas   0,72    49,64                    11   15 
  Simonas Bilis   0,23    48,51                         
  Tadas Duškinas   0,11    50,35                         
  Povilas Strazdas    0,34    50,28                         
                                   
   LR - 3.35,30   RT       Heats        RT    F        
LIETUVA 4 x 100 m komb. vyrai           1.36,46            1.35,31     14 
  Danas Rapšys       54,81                 54,07 LR        
  Giedrius Titenis   0,13   1.00,07            0,12   1.00,23         
  Deividas Margevičius    0,46    53,02             0,35    52,83         
  Simonas Bilis   0,53   48,56            0,35    48,18        
                                   
                                   

LR - Lietuvos rekordas
S.B. - Geriausias sezono rezultatas (seasons best)
P.B. - Geriausias asmeninis rezultatas (Personal best) 
Heats - parengiamieji plaukimai
SF - Pusfinaliai 
F - Finalas

Plaukimų tvarkaraštis:

  05.16 d. (Pirmadienis)  05.17 d. (Antradienis)  05.18 d. (Trečiadienis) 05.19 d. (Ketvirtadienis) 05.20 d. (Penktadienis) 05.21 d. (Šeštadienis) 05.22 d. (Sekmadienis)
Parengiamieji
plaukimai 

400m Free M
50m Fly W
100m Back M
D.Rapšys
G.Stankevičius

400m Medley W
100m Breast M
G.Titenis
A.Šidlauskas
200m Back W
U.Mažutaitytė
50m Fly M
T.Duškinas
D.Margevičius
4x100m Free W
4x100m Free M
LTU

200m Free M
D.Rapšys
100m Breast W
R.Meilutytė
200m Medley M
P.Strazdas
100m Free W
4x100m Medley
Mixed
1500m Free M

200m Fly M
200m Medley W
200m Breast M
A.Šidlauskas
100m Back W
U.Mažutaitytė
50m Back M
G.Stankevičius
800m Free W

200m Breast W
R.Dvariškytė
100m Free M
M.Sadauskas
S.Bilis
T.Duškinas
P.Strazdas
100m Fly W
800m Free M
4x200m Free W

200m Back M
D.Rapšys
G.Stankevičius
200m Free W
100m Fly M
T.Duškinas
D.Margevičius
P.Strazdas
50m Back W
U.Mažutaitytė
50m Breast M
G.Titenis
4x100m Free
Mixed
1500m Free W

50m Breast W
50m Free M
S.Bilis
M.Sadauskas
T.Duškinas

200m Fly W
50m Free W
4x200m Free M

400m Free W
400m Medley M
4x100m Medley W
4x100m Medley M
LTU

*Pusfinaliai
* Finalai

400m Free M
50m Fly W
100m Back M
400m Medley W
100m Breast M
Giedrius Titenis
200m Back W
Ugnė Mažutaitytė
50m Fly M
4x100m Free W

4x100m Free M

50m Fly M
100m Free W
100m Back M
50m Fly W

100m Breast M
Giedrius Titenis
100m Breast W
Rūta Meilutytė
200m Medley M
200m Back W

200m Free M
4x100m Medley 
Mixed

1500m Free M
200m Breast M
200m Medley W
200m Free M
100m Breast W
Rūta Meilutytė
200m Fly M
100m Free W
200m Medley M
100m Back W
50m Back M

800m Free W
200m Medley W
100m Free M
Simonas Bilis
100m Fly W
200m Breast M
100m Back W
200m Fly M
200m Breast W
50m Back M
4x200m Free W

800m Free M
200m Free W
100m Fly M
200m Breast W
100m Free M
50m Back W
200m Back M
Danas Rapšys
100m Fly W
50m Breast M
Giedrius Titenis
4x100m Free
Mixed

 

1500m Free W
50m Breast W
100m Fly M
200m Free W
50m Free M
Simonas Bilis
50m Back W
200m Back M
Danas Rapšys
200m Fly W
50m Breast M
Giedrius Titenis
50m Free W
4x200m Free M

50m Free W
50m Free M
50m Breast W
200m Fly W
400m Medley M
400m Free W
4x100m Medley W
4x100m Medley M
LTU

 

Oficiali varžybų svetainė
Varžybų rezultatai

Lietuvos plaukikų rezultatų suvestinė:

 Medaliai      Finalai      Pusfinaliai   
3   5   7  

Rėmėjai ir partneriai

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

 
 Maxima

Renginių kalendorius

Spalis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Naujausi dokumentai

Nauja 1

LPF taurė
2017 m. lapkričio 10–11 d., Anykščiai
Nuostatai
Kvietimas
English

2017 m. Reitingai (09.12 d.) 

 Reitingas Top 100
Reitingas pagal Rudolph tšk.

Artimiausi gimtadieniai

Edvardas Belevičius - (10-27)

Egidijus Šiautkulis - (11-02)

Paulius Viktoravičius - (11-04)

Bendraukime

autodoc.lt