Simonas Bilis (23 m.)                                
 SB         LR   P.B.  S.B.  Heats  SF   vieta    dal.sk.
50 m l. stiliumi  21,52 22,02  21,43 LR  21,15 LR 21.23 
medal 3
 3 139 
100 m l.stilumi  47,18  47,94 47,39 PB   46,73 LR 46,58 LR
medal 1
1  145
200 m l. stiliumi     1.44,19    1.46,63   -   1.45,81 PB    -      28    106
                           
                                   
Giedrius Titenis (27 m.)                                
Titenis 100          LR    P.B.    S.B.    Heats    SF      vieta   dal.sk.
50 m krūtine  26,38    26,38    27,92    27,00    -      24   96 
100 m krūtine  57,02 57,02  1.00,03 58,18   58,36 16 99
                               
                                 
                             
Danas Rapšys (21 m.)                                
 Danas bln         LR    P.B.    S.B.    Heats    SF    F    vieta   dal.sk.
100 m nugara   50,95 50,95   - 51,61   51,10 - 12  72
200 m nugara   1.51,03 1.51,03 1.51,38  1.50,87 LR  5  54
200 m l. stiliumi     1.44,19   1.44,19    1.44,49    1;45,19     -       18   106 
50 m nugara    23,85    23,96      24,32    -     22    73 
                                   
Mindaugas Sadauskas (26 m.)                                
     Sadauskas bln      LR    P.B.    S.B.    Heats   SF      vieta    dal.sk. 
50 m l. stiliumi     21,52    21,63    22,10    21,88       26    139 
100 m l.stiliumi     47,18    47,18      48,44   -    -   36    145 
50 m peteliške   23,22  23,33 23,53   23,22=LR 22.87 LR   11 110 
                                 
                                   
Deividas Margevičius (21 m.)                                
     MArgevicius bln      LR    P.B.    S.B.    Heats   SF      vieta    dal.sk. 
50 m peteliške  23,22   23,22    23,62   23,42        22    110 
100 m peteliške    51,53   51,97    52,77     51,96 PB   -   -   20    88 
200 m peteliške   1.55,91     1.57,37     1.57,31 PB        26    50 
                                 
                                   
Andrius Šidlauskas (19 m.)                                
Sidlauskas 100x100      LR    P.B.    S.B.    Heats   SF      vieta    dal.sk. 
50 m krūtine    26,38    27,27   27,59    27,10 PB    -   -   28   96 
100 m krūtine   57,02    58,84     -   58,51 PB        20    99 
200 m krūtine    2.07,42   2.08,58     2.11,00    2.11,20       22    59 
                                 
                                   
Ugnė Mažutaitytė (19 m.)                                
 Ugne Mazutaityte                                  
50 m nugara   28,32    28,96     -   28,81 PB    -   -   40    81 
100 m nugara   1.01,45    1.01,87     -   59,76 LR        27    71 
200 m nugara   2.10,09   2.11,22     -    2.07,79 LR     -   20   42 
                                 
                                   
Beatričė Kanapienytė (17 m.)                                
 Kanapienyte 100x100                                  
50 m peteliške   26,62     27,85    28,20   27,89       -   36    73 
100 m peteliške   1.00,77    1.00,78    1.00,78    1.01,41   -    -   35   61
200 m peteliške   2.17,05    2.17,05   2.17,05     2.16,52 LR    -    -    22   27 
                                 
                                   
      RT     Heats       RT   F        
LIETUVA     Nestartavo               
4 x 100 m komb. vyrai                                
LIETUVA  RT Heats RT  F  
4 x 50 m komb. vyrai  1,34,30  1,35,00    8 18 
 D.Rapšys 0,62 24,28  D. Rapšys  0,59 24,24
G.Titenis   0,38   26,51        G. Titenis  0,14 26,38         
M.Sadauskas   0,29   22,71        D. Margevičius  0,49  23,28        
S.Bilis   0,34   20,80        M. Sadauskas  0,20 21,10        
LR - Lietuvos rekordas
S.B. - Geriausias sezono rezultatas (seasons best)
P.B. - Geriausias asmeninis rezultatas (Personal best) 
Heats - parengiamieji plaukimai
SF - Pusfinaliai 
F - Finalas

Plaukimų tvarkaraštis:

12.06 d.
(Antradienis) 
12.07 d.
(Trečiadienis) 
12.08 d.
(Ketvirtadienis)
12.09 d.
(Penktadienis)
12.10 d.
(Šeštadienis)
 12.11 d.
(Sekmadienis)
 
Parengiamieji
plaukimai 

9.30 CAN
16.30 LT laiku

400m Free M
200m Free W
200m fly M
D.Margevičius
50m Breast W
100m Back M
D.Rapšys
400m IM W
100m Breat M
G.Titenis
A.Šidlauskas
100 Back W
U.Mažutaitytė
200m IM M
4x100m Free W
4x100m Free M

4x50m Medley W
200m Free M
S.Bilis
D.Rapšys
100m Free W
100m fly M
D.Margevičius
200m fly W
B.Kanapienytė
4x50m Free Mix
800m Free W

100m Ind. Medley M
50m fly W
B.Kanapienytė
50m Back M
D.Rapšys
100m IM W
50m Free M
S.Bilis
M.Sadauskas
200m Back W
U.Mažutaitytė
200m Breast M
A.Šidlauskas
4x50m Medley Mix

4x50m Free M
Lietuva
50m Back W
U.Mažutaitytė
50m fly M
D.Margevičius
M.Sadauskas
400m Free W
100m Breast W
4x200m Free M

4x50m Medley M
Lietuva
200m IM W
400m IM M
100m fly W
B.Kanapienytė
100m Free M
S.Bilis
M.Sadauskas
50m Free W
50m Breast M
G.Titenis
A.Šidlauskas
4x200m Free W
1500m Free M

4x50m Free W
200m Back M
D.Rapšys
200m Breast W
4x100m Medley M
Lietuva
4x100m Medley W
 

*Pusfinaliai
* Finalai

 

18.30 CAN
01.30 LT laiku

400m Free M
200m Free W
100m Back M
D.Rapšys
50m Breast W
200m fly M
400m IM W
100m Breast M
G.Titenis 

100m Back W 
200m IM M
4x100m Free W
4x100m Free M

4x50m Medley W
100m Back M
200m fly W
100m Breast M
50m Breast W
200m Free M
100m Free W 
100m fly M
100m Back W
4x50m Free Mix

200m Breast M
100m Free W
100m IM M
200m Back W
50m Free M
S.Bilis 

50m fly W
100m fly M
100m IM W
50m Back M
800m Free W
4x50m Medl Mix
4x50m Free M
50m fly W
100m IM M
100m IM W
50m fly M
M.Sadauskas
400m Free W
50m Frees M
S.Bilis
50m Back W
50m Back M
100m Breast W
4x200m Free M
4x50m Medley M
LIETUVA
200m IM W
100m Free M
S.Bilis
100m fly W
50m fly M
50m Free W 
50m Breast M  
50m Back W
400m IM M
100m Breast W
4x200m Free W
4x50m Free W
1500m Free M
100m Free M
S.Bilis
200m Breast W
200m Back M
D.Rapšys
100m fly W
50m Breast M
50m Free W
4x100m Medley M
4x100m Medley W
   

 

Varžybų rezultatai

Lietuvos plaukikų rezultatų suvestinė:

 Medaliai      Finalai      Pusfinaliai   
2   4   5  

Artimiausi gimtadieniai

Jurga Dimšienė - (02-28)

Zita Kralikaitė - (02-28)

Rokas Juozelskis - (03-07)

Natalija Tarelkina - (03-09)

Raimundas Mažuolis - (03-09)

Egidijus Kašėta - (03-11)

Ugnė Mažutaitytė - (03-14)

Aldona Milkevičienė - (03-14)

Arūnas Gabrilavičius - (03-14)

Renginių kalendorius

Vasaris 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Bendraukime

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
tbBlack
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

biseris-uab 


ENERCOM CAPITAL logo

Mes už švarų sportą

Antidopingas 

mokymas plaukti logo 2

Informaciniai partneriai

Delfi RGB-new

 

LRT_logo_2012