treneris

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) kviečia plaukikus nuo 15 metų, o taip pat plaukimo trenerius, dirbančius su meistriškumo tobulinimo ir didelio meistriškumo grupių sportininkais, registruotis į trečią iš šešių LPF vykdomo projekto „Plaukimo trenerių kvalifikacijos tobulinimas“ seminarų.

Paskaitų ciklas vyksta remiantis M.A.S.T.E.R. temų rinkiniu – kiekviena raidė slepia vis naują temą (Mental skills, Attitude, Self-management skills, Technique, Environment, Racing ability). Trečiasis seminaras bus skirtas sportininkų savikontrolės įgūdžių stiprinimui.

Kvalifikacijos tobulinimo seminaras vyks gegužės 27 d. (trečiadienį) nuotoliniu būdu. Tai nebus tiesioginė transliacija. Visi iš anksto užsiregistravę dalyviai gaus specialią nuorodą, per kurią bus galima peržiūrėti visą seminarą jiems patogiu metu. Mokymus ves Lietuvos olimpinės rinktinės vyr. gydytojas Dalius Barkauskas ir sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas, biomedicinos mokslų daktaras Artūras Sujeta. Su seminaro programa galite susipažinti čia.

Būtina išankstinė registracija! Registracijos anketą pildykite ČIA

Daugiau informacijos apie projektą, šio ir būsimų seminarų medžiagą, tvarkaraštį, naudingus ekspertų patarimus galite rasti specialiame mūsų puslapyje.

ŠMSM logotipas spalvotas LTLPF vykdomas projektas „Plaukimo trenerių kvalifikacijos tobulinimas“ yra iš dalies finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

master click

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo
 
logo arena

programas finansuoja

Naujausi dokumentai

Kalendoriai • Nuostatai • Rezultatai
Plaukimas
Šuoliai į vandenį
Dailusis plaukimas
Atviras vanduo
Veteranai

 

2020 m. Lietuvos vaikų-jaunučių plaukimo čempionatas
2020 12 04-05 | Klaipėda
2020 m. Atviras Lietuvos plaukimo čempionatas
2020 12 17-19 | Klaipėda
 
Čempionatai bus vykdomi be žiūrovų!

covid ban1

antidoping1

kandidatai1

mok plaukti1