treneris

Sertifikavimo tikslas
LPF sertifikatas „Vaikų plaukimo treneris“ – tai Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) organizuojama standartizuota trenerių mokymo ir sertifikavimo sistema, pagilinanti įgytą bazinį išsilavinimą leidžiantį dirbti treneriu ar instruktoriumi, nustatytą Lietuvos sporto įstatymo (2022 m. sausio 18 d. Nr. XIV-908) 11 straipsniu. Sertifikatas skirtas pagilinti trenerio žinias ir įgūdžius, suprasti vaidmenį ir atsakomybes, kurių reikia norint atitikti reikalavimus plaukimo treneriui keliamus pagal LPF standartus.

Sertifikatas skirtas asmenims, kurie siekia įgyti (arba pagilinti) vaikų mokymo plaukti žinias ir praktinius gebėjimus bei atitikti keliamus kvalifikacinius reikalavimus įgyvendinant programą Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje. LPF sertifikatas „Vaikų plaukimo treneris“ tiesiogiai atliepia vieną iš Lietuvos plaukimo federacijos misijos tikslų – šalyje įgyvendinti programą „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“  aukščiausiu kokybiniu lygiu, kur trenerių kompetencijos ypač svarbios.

LPF sertifikato Vaikų plaukimo treneris“ nauda asmeniui ir darbdaviams:

  • tai kokybės sertifikatas, patvirtinantis asmens žinias, įgūdžius bei tinkamą kvalifikaciją, reikalingą plaukimo mokytojui;
  • sertifikatas suteiks paskatą toliau tobulėti plaukimo sporte atliepiant mokymosi visą gyvenimą koncepciją;
  • įgiję sertifikatą asmenys gebės vykdyti aukštos kokybės įdomias ir įtraukias plaukimo pamokas įgyvendinant Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ programą ar mokant plaukti vaikus pradinio rengimo grupėse;
  • mokymai sertifikatui įgyti padidins trenerių skaičių, gebančių kompetentingai organizuoti ir vykdyti vaikų mokymo plaukti pamokas ir patenkins darbdavių poreikius didėjant baseinų skaičiui šalyje.

PIRMOJO MOKYMO CIKLO PROGRAMA

Rėmėjai ir partneriai

Vichy logo blue

INVL Pirminis logotipas RGB Melynas

Megrame logo LT 1

WU LOGO HZ BL Yellow Background CMYK

primus derling logo

 logo arena

SMSM logo

Naujausi dokumentai

vaiku treneris ban

mok plaukti1

mobingas