OW

Pavadinimas Autorius Peržiūros
Sudeikių maratono rezultatai Autorius Emilis Vaitkaitis 2417
Platelių maratono rezultatai Autorius Emilis Vaitkaitis 3199
Lampėdžių maratonas Autorius Emilis Vaitkaitis 1984
Grand-Prix 2016 5209
Sudeikių maratono rezultatai 2804
Lampėdžių plaukimo maratonas 3515
Šveicarijos Joninių plaukimo maratonas 2015 3197
Plaukimo maratonų Grand-prix 2015 užsiregistravusios komandos 4202
Lietuvos Plaukimo maratonų Grand - Prix 2015 3521
Grand-Prix 2015 5716
VI-asis Tarptautinis plaukimo maratonas "Sudeikiai 2014" 3992
PLATELEE-2014 plaukimo maratone rekordinis dalyvių skaičius 4071
Plaukimo atviruose vandenyse teisėjų seminaras Liepojoje 2909
Šveicarija 2015 4333
Plaukimo maratonų Grand - Prix 2014 2769
Grand-Prix 2014 2534
Varžybų rezultatai 2016 OW 2880
Varžybų rezultatai 2015 OW 4249
Varžybų rezultatai 2014 OW 2716
Varžybų rezultatai 2017 OW 296
Sudeikių plaukimo maratonas 26683
Lampėdžių maratonas 19177
Sudeikių plaukimo maratonas 2012 5100
XI-sis Lampėdžių plaukimo maratonas 3832
Šveicarijos Joninių plaukimo maratonas 2012 3115
Sudeikių maratonas 2011 7601
30-asis Platelių plaukimo maratonas 16414
Pasaulio čempionatas: šuoliai į vandenį 4469
X-sis Lampėdžių plaukimo maratonas 12452
Šveicarijos Joninių plaukimo maratonas 2011 5242
Plaukimo maratonų Grand Prix 2011 15451
Plateliai 2010 10108
Sudeikiai 2010 10891
Lampėdžiai '10 8521
Šveicarijos Joninių plaukimo maratonas 16185
Atviro vandens plaukimas 51043
Lietuvos maratonų GRAND PRIX 2009 nugalėtoja moterų įskaitoje tapo Birutė Statkevičienė, vyrų - Vilmantas Krasauskas. Sudeikių maratono rezultatai. 3584
EJOWSC Porec (CRO) 4521

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
 
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

 

Renginių kalendorius

Gegužė 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Naujausi dokumentai

Vyksta
Grand Prix Slovakia
05.26-28 Bratislava
Start lists / Results 

Vyksta
93rd  Latvian championships
05.26-28 Ryga
Start lists / Results 

Lietuvos jaunučių čempionatas
05.26-27 Alytus 
Starto protokolai / Rezultatai 
----

Klubo "Olympia" taurė
05.27 d. Kaunas
Rezultatai
Komnandiniai rez.
Geriausi plaukikai
-----

Lietuvos jaunimo-jaunių čempionatas
06.02–03 Alytus
Nuostatai
lenex kvietimas
----
 
Lietuvos jaunių žaidynės 
06.15-16 Alytus
Programa
lenex kvietimas
word techninė
komandos
daugiau info
----

Reitngai po
TV Poznan (04.25 d.)

 Reitingas Top 100
Jaunimo reitingas Top 50
Jaunių (EJOF) Top 30 reitingas

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Artimiausi gimtadieniai

Genadijus Sokolovas - (06-01)

Bena Sarapaitė - (06-05)

Rita Kondrotaitė - (06-06)

Gintautas Bartkus - (06-07)

Kęstutis Autukas - (06-09)

Dmitrijus Belovas - (06-13)

Gražina Štarienė - (06-14)

Mindaugas Sadauskas - (06-14)

Jūratė Povilaitienė - (06-15)

Bendraukime