Varžybų rezultatai 2017 Dailusis plaukimas

 

Dailiojo plaukimo sporto šakos kuratorė (2016-2020 m.)

  Austina Kasperaviciute             Austina Kasperavičiūtė                                                                      
    +370 607 60 750                                                                      
    kasperaviciute.austina@gmail.com
                                                                     
                                                                           
                                                                           
                                                                           
                                                                           

 

2017 - 2016 - 2015  - 2014   -  2013  -  2012  -  2011  -  2010  -  2009
Data Varžybų pavadinimas Vieta Nuostatai Rezultatai
01. Atviros Šiaulių miesto vaikų ir jaunučių dailiojo plaukimo SOLO programos pirmenybės Šiauliai nuostatai Rezultatai
02.24 Atviros Šiaulių miesto dailiojo plaukimo privalomosios rungties žiemos pirmenybės Šiauliai nuostatai Rezultatai
05.04-06 Tarptautinės dailiojo plaukimo varžybos Šiauliai nuostatai Rezultatai
06.21-25 Europos jaunimo čempionatas Belgradas (SRB) nuostatai Rezultatai
12.07-09 Atviras 2017 m. Lietuvos jaunimo, jaunių ir jaunučių dailiojo plaukimo čempionatas Šiauliai nuostatai Rezultatai

 

 

 

  

 

 

Rėmėjai ir partneriai

Inter 
 
BMW logo
 Mirtha logo
Valiunas Ellex Stacked 2
 Maxima

 

Renginių kalendorius

Gegužė 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Artimiausi renginiai

Naujausi dokumentai

Greitai
Lietuvos jaunučių čempionatas
05.26-27 Alytus 
Starto protokolai / Rezultatai 
----

Greitai
Klubo "Olympia" taurė
05.27 d. Kaunas
Informacija dalyviams
Dalyviai
Klubai
-----

Lietuvos jaunimo-jaunių čempionatas
06.02–03 Alytus
Nuostatai
lenex kvietimas
----
 
Lietuvos jaunių žaidynės 
06.15-16 Alytus
Programa
lenex kvietimas
word techninė
komandos
daugiau info
----

Reitngai po
TV Poznan (04.25 d.)

 Reitingas Top 100
Jaunimo reitingas Top 50
Jaunių (EJOF) Top 30 reitingas

Oficialus LPF rėmėjas

180x600_banner_Ruta

Artimiausi gimtadieniai

Genadijus Sokolovas - (06-01)

Bena Sarapaitė - (06-05)

Rita Kondrotaitė - (06-06)

Gintautas Bartkus - (06-07)

Kęstutis Autukas - (06-09)

Dmitrijus Belovas - (06-13)

Gražina Štarienė - (06-14)

Mindaugas Sadauskas - (06-14)

Bendraukime