Penktadienį, Anykščių „Bangenio“ plaukimo baseine prasidėjo dvi dienas truksiančios Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvauja 258 plaukikai iš Lietuvos ir Baltarusijos.

Pirmąją varžybų dieną išdalinta 17 taurių rungties nugalėtojams ir 3 taurės estafetinių plaukimų laimėtojams. Net 10 tokių taurių laimėjo Baltarusijos nacionalinė plaukimo rinktinė, 4 taurės Panevėžio Žemynos sąskaitoje (D.Rapšys 100 m l.stiliumi 48,92 sek., 100 m kompl. pl. 54,24 sek., V.Labanauskaitė 200 m kompl. pl. 2.22,42 min., 800 m l.stiliumi 9.25,01 min.), 2 - Vilniaus miesto sporto centro kraityje (G.Bielinis 200 m peteliške 2.12,37 min., 4x50 m lst vyrai 1.33,26 min.). Dar po vieną taurę iškovojo Kauno PM (4x50 m kompl. pl. moterys 1.59,05 min.), Kauno CSM (D.Margevičius 50 m peteliške 24,27 min.), Anykščių KKSC (G.Titenis 50 m krūtine 27,71 sek.) bei Šiaulių Delfinas-VJSUC (G.Pleikytė 200 m l.stiliumi 2.08,27 min.).

Geriausi pirmos dienos pasirodymai pagal FINA reitingo taškus:
Vyrai
 
 
 
 
 
1.
Danas Rapšys
95
Panevėžio Žemyna
100 m Medley
54,24
817
2.
Giedrius Titenis
89
Anykščių KKSC
50 m Breaststroke
27.66
760
3.
Viktar Staselovich
94
Belarus
100 m Backstroke
53.94
746
4.
Arseni Kukharau
93
Belarus
100 m Freestyle
49.56
745
5.
Deividas Margevičius
95
Kauno CSM
50 m Butterfly
24.05
744
6.
Ilya Shymanovich
94
Belarus
200 m Breaststroke
2:13.86
732
7.
Yury Suvorau
91
Belarus
400 m Medley
4:22.43
722
8.
Yahor Dodaleu
93
Belarus
50 m Butterfly
24.38
714
9.
Vaidotas Blažys
92
Kauno PM
50 m Breaststroke
28.32
708
10.
Jevgenij Rogožin
96
Vilniaus MSC
100 m Freestyle
50.62
699
 
Moterys
 
         
1.
Aliaksandra Herasimenia
85
Belarus
50 m Backstroke
27.33
831
2.
Yuliya Khitraya
89
Belarus
50 m Freestyle
25.20
784
3.
Aliaksandra Kavaleva
90
Belarus
50 m Backstroke
28.33
746
4.
Aksana Dziamidava
93
Belarus
50 m Freestyle
25.72
737
5.
Nastassia Karakouskaya
96
Minsk Start
50 m Freestyle
26.09
706
6.
Alina Zmushka
97
Belarus
100 m Breaststroke
1:10.27
698
7.
Giedrė Grigonytė
95
Vilniaus MSC
100 m Butterfly
1:02.46
684
8.
Katsiaryna Afanasyeva
97
Belarus
100 m Butterfly
1:03.42
654
9.
Beatričė Kanapienytė
99
Kauno PM
100 m Butterfly
1:03.48
652
10
.Greta Pleikytė
99
Šiaulių PMD-VJSUC
200 m Freestyle
2:08.27
651

 

Varžybų rezultatai

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti ban min