LPF taurės pirma varžybų diena

Penktadienį, Anykščių „Bangenio“ plaukimo baseine prasidėjo dvi dienas truksiančios Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvauja 258 plaukikai iš Lietuvos ir Baltarusijos.

Pirmąją varžybų dieną išdalinta 17 taurių rungties nugalėtojams ir 3 taurės estafetinių plaukimų laimėtojams. Net 10 tokių taurių laimėjo Baltarusijos nacionalinė plaukimo rinktinė, 4 taurės Panevėžio Žemynos sąskaitoje (D.Rapšys 100 m l.stiliumi 48,92 sek., 100 m kompl. pl. 54,24 sek., V.Labanauskaitė 200 m kompl. pl. 2.22,42 min., 800 m l.stiliumi 9.25,01 min.), 2 - Vilniaus miesto sporto centro kraityje (G.Bielinis 200 m peteliške 2.12,37 min., 4x50 m lst vyrai 1.33,26 min.). Dar po vieną taurę iškovojo Kauno PM (4x50 m kompl. pl. moterys 1.59,05 min.), Kauno CSM (D.Margevičius 50 m peteliške 24,27 min.), Anykščių KKSC (G.Titenis 50 m krūtine 27,71 sek.) bei Šiaulių Delfinas-VJSUC (G.Pleikytė 200 m l.stiliumi 2.08,27 min.).

Geriausi pirmos dienos pasirodymai pagal FINA reitingo taškus:
Vyrai
 
 
 
 
 
1.
Danas Rapšys
95
Panevėžio Žemyna
100 m Medley
54,24
817
2.
Giedrius Titenis
89
Anykščių KKSC
50 m Breaststroke
27.66
760
3.
Viktar Staselovich
94
Belarus
100 m Backstroke
53.94
746
4.
Arseni Kukharau
93
Belarus
100 m Freestyle
49.56
745
5.
Deividas Margevičius
95
Kauno CSM
50 m Butterfly
24.05
744
6.
Ilya Shymanovich
94
Belarus
200 m Breaststroke
2:13.86
732
7.
Yury Suvorau
91
Belarus
400 m Medley
4:22.43
722
8.
Yahor Dodaleu
93
Belarus
50 m Butterfly
24.38
714
9.
Vaidotas Blažys
92
Kauno PM
50 m Breaststroke
28.32
708
10.
Jevgenij Rogožin
96
Vilniaus MSC
100 m Freestyle
50.62
699
 
Moterys
 
         
1.
Aliaksandra Herasimenia
85
Belarus
50 m Backstroke
27.33
831
2.
Yuliya Khitraya
89
Belarus
50 m Freestyle
25.20
784
3.
Aliaksandra Kavaleva
90
Belarus
50 m Backstroke
28.33
746
4.
Aksana Dziamidava
93
Belarus
50 m Freestyle
25.72
737
5.
Nastassia Karakouskaya
96
Minsk Start
50 m Freestyle
26.09
706
6.
Alina Zmushka
97
Belarus
100 m Breaststroke
1:10.27
698
7.
Giedrė Grigonytė
95
Vilniaus MSC
100 m Butterfly
1:02.46
684
8.
Katsiaryna Afanasyeva
97
Belarus
100 m Butterfly
1:03.42
654
9.
Beatričė Kanapienytė
99
Kauno PM
100 m Butterfly
1:03.48
652
10
.Greta Pleikytė
99
Šiaulių PMD-VJSUC
200 m Freestyle
2:08.27
651

 

Varžybų rezultatai

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Naujausi dokumentai

Gwangju2019

Pasaulio vandens sporto čempionatas 2019

Liepos 12–28 dienomis

Kvandžu, Pietų Korėja Flag of South Korea.svg

Starto protokolai / Rezultatai

Lietuvių startai


 Nordic Amžiaus grupių čempionatas 2019

Liepos 13–14 dienomis

Vailė, Danija Flag of Denmark.svg

Starto protokolai / Rezultatai


NORMATYVAI: 

OŽ Tokyo'20 atranka
PČ'19 atranka
PjmČ'19 atranka
EJOF'19 atranka 

-

RINKTINĖS KANDIDATAI


 50022187 1470789193052012 5539600908020613120 n 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus

banner aquatics