LPF taurės antra varžybų diena

Šeštadienį Anykščiuose baigėsi Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dvi dienas varžėsi 258 plaukikai iš Lietuvos ir Baltarusijos.

Antrąją varžybų dieną vėl 10 taurių iškovojo Baltarusijos nacionalinė plaukimo rinktinė, kurios atstovai laimėjo net 10 iš 17 individualių rungčių. 4 Nugalėtojų taures laimėjo Kauno PM (A.Taran 200 peteliške 2.27,51 min. 4x50 m komb. MIX 1.49,26 min., 4x50 m komb. vyrai 1.42,11 min., 4x50 m l.stiliumi moterys 1.48,26 min.), 2- Panevėžio Žemynos atstovai (D.Rapšys 100 m peteliške 52,44 sek., E.Martišiūtė 400 m kompl. pl. 5.06,10 min.). Dar po vieną taurę iškovojo Anykščių KKSC (G.Titenis 100 m krūtine 1.00,33 min.),  Alytaus SRC (G.Gataveckaitė 400 m l.stiliumi 4.32,55 min.), Kauno CSM  (G.Dapkus 1500 m l.stiliumi 16.29,02 min.) ir Vilniaus miesto sporto centras (G.Grigonytė 50 m pateliške 27,95 sek.).

Geriausiais varžybų plaukikais pagal FINA taškų skaičiavimo sistemą tapo:

Vyrai
 
 
 
 
 
1.
Danas Rapšys
95
Panevėžio Žemyna
100 m Medley
54.24
817
2.
Giedrius Titenis
89
Anykščių KKSC
100 m Breaststroke
1:00.33
783
3.
Deividas Margevičius
95
Kauno CSM
100 m Butterfly
53.24
755
4.
Viktar Staselovich
94
Belarus
100 m Backstroke
53.94
746
5.
Arseni Kukharau
93
Belarus
100 m Freestyle
49.56
745
6.
Marius Mikalauskas
94
Kauno CSM
100 m Breaststroke
1:01.52
738
7.
Ilya Shymanovich
94
Belarus
200 m Breaststroke
2:13.86
732
8.
Yury Suvorau
91
Belarus
400 m Medley
4:22.43
722
9.
Yahor Dodaleu
93
Belarus
100 m Butterfly
54.03
722
10.
Viktar Krasochka
96
Belarus
200 m Freestyle
1:51.23
713
             
Moterys
1.
Aliaksandra Herasimenia
85
Belarus
100 m Freestyle
53.96
844
2.
Yuliya Khitraya
89
Belarus
50 m Freestyle
25.20
784
3.
Aksana Dziamidava
93
Belarus
100 m Medley
1:03.16
752
4.
Aliaksandra Kavaleva
90
Belarus
50 m Backstroke
28.33
746
5.
Nastassia Karakouskaya
96
Minsk Start
100 m Freestyle
56.74
726
6.
Alina Zmushka
97
Belarus
50 m Breaststroke
32.11
721
7.
GiedrėGrigonytė
95
Vilniaus MSC
100 m Butterfly
1:02.46
684
8.
Katsiaryna Afanasyeva
97
Belarus
100 m Backstroke
1:02.81
679
9.
ViktėLabanauskaitė
97
PanevėžioŽemyna
200 m Breaststroke
2:34.43
661
10.
GodaOverlingaitė
97
Kauno CSM
50 m Breaststroke
33.09
659

 

Tiek Lietuvos, tiek Baltarusijos geriausiems plaukikams tai buvo paskutinės varžybos prieš gruodžio 3-7 d. Dohoje (Kataras) vyksiantį Pasaulio plaukimo čempionatą 25 m baseine.

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Naujausi dokumentai

Logo Gwangju

Pasaulio vandens sporto čempionatas 2019

Liepos 12–28 dienomis

Kvandžu, Pietų Korėja Flag of South Korea.svg

Starto protokolai / Rezultatai

Lietuvių startai:


baku2019

 Europos jaunimo olimpinis festivalis 2019

Liepos 21–27 dienomis

Baku, Azerbaidžanas az

Programa / Rezultatai


NORMATYVAI: 

OŽ Tokyo'20 atranka
PČ'19 atranka
PjmČ'19 atranka
EJOF'19 atranka 

-

RINKTINĖS KANDIDATAI


 50022187 1470789193052012 5539600908020613120 n 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus

banner aquatics