Generalinė plaukikų repeticija prieš Pasaulio čempionatą - Kaune

Kauno Girstučio plaukimo centre ketvirtadienį prasideda atviras Lietuvos plaukimo čempionatas. Tai bus generalinė beveik visų geriausių šalies plaukikų repeticija prieš liepos pabaigoje Kazanėje prasidėsiantį 16-ąjį FINA pasaulio čempionatą.

“Pasaulio čempionate dalyvaujantys plaukikai siekia aukščiausios sportinės formos. Giedrius Titenis, Danas Rapšys, Povilas Strazdas ir Tadas Duškinas tik ką grįžo iš aukštikalnių stovyklos Siera Nevadoje (JAV), bus įdomu pamatyti, kaip stovykla juos paveikė. Varžybų metu jau galėsime matyti, ko iš sportininkų galima tikėtis Kazanėje”, - sakė čempionatą organizuojančios Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Emilis Vaitkaitis.

Čempionate dalyvauja ne tik beveik visi stipriausi Lietuvos plaukikai, bet ir dar keturių valstybių sportininkai – iš viso 216 dalyvių.

Kaune plauks Europos ir Pasaulio čempionatų prizininkas G.Titenis, Lietuvos rekordininkai D.Rapšys, Mindaugas Sadauskas, T.Duškinas, P.Strazdas. Rūta Meilutytė šiuo metu treniruojasi pagal individualią programą, o Europos žaidynių čempionas Andrius Šidlauskas sveiksta po ligos.

“Tikimės, kad vyr. treneris Žilvinas Ovsiukas suformuos Lietuvos rinktinės vyrų 4x100 m kombinuotos estafetės komandą, kuriai ypač reikia varžybų praktikos”, - sakė E.Vaitkaitis.

Lietuvos vyrų 4 x 100 m kombinuotos estafetės komanda turi realių galimybių patekti į Pasaulio čempionato 12-uką ir užsitikrinti net 6 sportininkų dalyvavimą Olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire.

Po Lietuvos čempionato taip pat paaiškės kuri iš merginų vyks į Pasaulio čempionatą Kazanėje dalyvauti 200 m krūtine nuotolyje. Lygias galimybes turi panevėžietė Viktė Labanauskaitė ir JAV besitreniruojanti Raminta Dvariškytė. Į Kazanę vyks ta, kurios rezultatas po Lietuvos čempionato bus geresnis.

Varžybos yra įtrauktos į atrankinių Pasaulio čempionato bei Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių sąrašus, tad visi pasiekti normatyvai bus užskaityti.

Kiekvienas individualios rungties Lietuvos plaukimo čempionas bus apdovanotas  MAXIMA logo melynos raides  30 Eur dovanų kuponu. 

Pirmieji Lietuvos čempionato plaukimai Girstučio baseine (Kovo 11-osios 26, Kaunas) ketvirtadienį prasideda 11 val. Čempionatas baigsis šeštadienį.

Įėjimas – nemokamas.

Starto sąrašus ir rezultatus galima rasti: 

http://ltuswimming.com/component/results_table/tablecompetition/1.html

SPAUDAI Plakatas LT Cempionatas 2015

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Naujausi dokumentai

Gwangju2019

Pasaulio vandens sporto čempionatas 2019

Liepos 12–28 dienomis

Kvandžu, Pietų Korėja Flag of South Korea.svg

Starto protokolai / Rezultatai

Lietuvių startai


 Nordic Amžiaus grupių čempionatas 2019

Liepos 13–14 dienomis

Vailė, Danija Flag of Denmark.svg

Starto protokolai / Rezultatai


NORMATYVAI: 

OŽ Tokyo'20 atranka
PČ'19 atranka
PjmČ'19 atranka
EJOF'19 atranka 

-

RINKTINĖS KANDIDATAI


 50022187 1470789193052012 5539600908020613120 n 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus

banner aquatics