1

Rezultatai su reitingais

Šeštadienį Anykščiuose  pasibaigė 2 dienas vykęs atviras Lietuvos plaukimo čempionatas 25 m baseine. Varžybose pasiekta 10 Lietuvos nacionalinių rekordų, bei 19 įvairių amžiaus grupių rekordų. Plaukikai varžėsi 34-iose individualiose rungtyse, bei 4-iose estafetėse.

Patikslinus informaciją paaiškėjo, kad varžybose buvo pasiekti ne 16 įvairių amžiaus grupių rekordai (kaip buvo skelbta anksčiau), o 19 !

Anksčiau nepaminėti Lietuvos rekordai:

Mantas Budrys - 50 m krūtine (33,58 sek.) - berniukų iki 13 metų
Asta Drevisnkaitė - 200 m nugara (2.21,47 min.) - mergaičių iki 15 metų
Giedrė Grigonytė - 50 m peteliške (28,42 sek.) - mergaičių iki 15 metų

 

Varžybose pasiekti rekordai:

rek_3


Moterys

Laisvas stilius

50 m moterų tarpe laimėjo iš JAV grįžus Rugilė Mileišytė (25,70 sek.), antra vieta tenkinosi vilnietė Giedrė Grigonytė (26,54 sek.), trečia – Rūta Meilutytė (27,00 sek.) Rūta pasiekė naują Lietuvos mergaičių ik 13 metų Lietuvos rekordą.

100 m laisvu stiliumi čempione tapo Aistė Dobrovolskaitė (57,99 sek.), antrą vietą laimėjo Giedrė Grigonytė (58,41 sek.), trečia – Vaiva Gimbutytė (58,68 sek.)

200 m lst pirma – Aistė Dobrovolskaitė (2.04,67 min.), antra – Jūratė Ščerbinskaitė (2.06,46 min.), trečia – Monika Apčinikovaitė (2.10,04 min.) Ketvirtoji likus Rūta Meilutytė pasiekė dar vieną Lietuvos mergaičių iki 13 metų rekordą (2.12,62 min.)

400 m lst. 1. Jūratė Ščerbinskaitė (4.26,82 min.) 2. Guoda Jonelytė (4.42,83 min.) 3. Miglė Štaraitė (4.48,17 min.)

800 m lst. 1. Jūratė Ščerbinskaitė (9.13,02 min.) 2. Guoda Jonelytė (9.25,29 min.) 3. Eglė Rakickaitė (9.47,60 min.)

Krūtine

50 m krūtine. 1. Urtė Kazakevičiūtė (32,61 sek.) 2. Erika Bespalko (32,79 sek.) 3. Evelina Rudytė (33,48 sek.)

100 m krūtine čempione su nauju Lietuvos rekordu tapo Erika Bespalko (1.09,08 min.), antra vieta tenkinosi Urtė Kazakevičiūtė (1.09,62 min.), trečia Agnė Jokubonytė (1.11,10 min.)

200 m krūtine. 1. Urtė Kazakevičiūtė (2.32,19 min.) 2. Jurgita Žeglytė (2.36,31 min.) 3. Agnė Jokubonytė (2.38,58 min.)

Nugara

50 m nugara laimėjo Inga Šukytė (30,13 sek.), antra – Asta Drevinskaitė pasiekusi Lietuvos merginų iki 15 m. rekordą  (31,03 sek.), trečia – Agnė Šileikytė (31,94 sek.). Eva Gliožerytė pasiekė mergaičių iki 13 m. rekordą (32,23 sek.)

100 m nugara Lietuvos rekordą pasiekė Rugilė Mileišytė (1.01,45 min.), antroji liko Inga Šukytė (1.04,72 min.), trečia – Asta Drevinskaitė (1.06,32 min.)

200 m nugara. 1. Inga Šukytė (2.20,91 min.) 2.Laura Dobrovolskaitė (2.21,17 min.) 3. Asta Drevinskaitė (2.21,47 min.)

Peteliške

50 m peteliške. 1. Giedrė Grigonytė (28,42 sek.) 2. Agnė Šileikytė (29,07 sek.) 3. Vaiva Gimbutytė (29,50 sek.)

100 m peteliške Lietuvos rekordą pagerino Aistė Dobrovolskaitė (1.00,98 min.), antroji, pagerinusi Lietuvos merginų iki 15 m ir iki 17 m rekordą, Giedrė Grigonytė (1.02.06 min.) trečia Vaiva Gimbutytė (1.04,25 min.)

200 m peteliške. 30-ies metų senumo Lietuvos rekordą pagerino Aistė Dobrovolskaitė (2.19,42 min.). Antrą vietą iškovojo Giedrė Tribockytė (2.25,76 min.). Trečia vietą – Dovilė Slapšytė (2.39,53 min.).

Kompleksinis plaukimas

100 m kpl nuotolyje buvo pagerinti visi įmanomi rekordai: Rugilė Mileišytė (1.02,53 min.) – Lietuvos moterų rekordas (1-a vieta); Giedrė Grigonytė (1.05,34 min.) –Lietuvos merginų iki 17 m. ir iki 15 m rekordai (2-a vieta); Rūta Meilutytė (1.07,39 min) – Lietuvos mergaičių iki 13 m rekordas (4-ta vieta.). Trečią vietą laimėjo Erika Bespalko (1.05,92 min.)

200 m kpl. 1. Evelina Rudytė (2.28,15 min.) 2. Monika Apčinikovaitė (2.31,77 min.) 3. Dovilė Slapšytė (2.31,98 min.)

400 m kpl. Naują Lietuvos rekordą pasiekė Erika Bespalko (5.00,81 min.). Antroji liko Viltautė Paplauskaitė (5.29,45 min.), trečia – Dovilė Slapšytė (5.29,79 min.). Visos trys plaukikės iš Kauno Centro sporto mokyklos. 4-toji finišavusi Aistė Kubiliūtė (5.29,88 min.) pagerino mergaičių iki 13 metų Lietuvos rekordą.

Estafetės

4 x 50 m kombinuota estafetė:

1. Kauno PM - 1 (Laura Dobrovolskaitė, Neringa Samaitytė, Aistė Dobrovolskaitė, Vaiva Gimbutytė) – 1.58,73 min. – Lietuvos rekordas
2. Kauno PM – 2 (Asta Drevinskaitė, Jurgita Žeglytė, Giedrė Tribockytė, Monika Apčinikovaitė) – 2.03,78 min.
3. Kauno PM – 3 (Ingrida Burbaitė, Rūta Meilutytė, Laura Mogenytė, Neringa Šalčiūtė) – 2.06,54 min.
Rugilė Mileišytė 50 m nugara pirmu etapu 28,95 sek. – Lietuvos moterų rekordas

4 x 50 m laisvu stiliumi

1. Kauno PM – 1 (Rūta Meilutytė, Monika Apčinikovaitė, Vaiva Gimbutytė, Aistė Dobrovolskaitė) – 1.48,70 min.
2. Kauno PM – 2 (Neringa Šalčiūtė, Asta Drevinskaitė, Miglė Štaraitė, Aistė Puzinovaitė) – 1.53,80 min.
3. Vilniaus Vandens SM – 1 (Giedrė Grigonytė, Laura Mačiulaitytė, Agnė Jokubonytė, Dovilė Sudeikytė) – 1.55,35 min.

Vyrai

Laisvas stilius

50 m laisvu stiliumi savo pranašumą įrodė Mindaugas Sadauskas (22,14 sek.) gerokai aplenkęs savo labiau patyrusį varžovą, 3-jų Olimpinių žaidynių dalyvį, šiaulietį Paulių Viktoravičių (22,92 sek.). Trečią vietą iškovojo panevėžietis Justinas Bilis (23,15 sek.)

100 m laisvu stiliumi, dar kartą šiose varžybose, savo varžovą baudė, Mindaugas Sadauskas (48,55 sek.), Paulius Viktoravičius (48,65 sek.), trečias – Giedrius Andriunaitis (50,39 sek.)

200 m lst čempionu tapo anykštėnas Dominykas Spudvilas (1.52,17 min) pasiekęs Lietuvos jaunuolių iki 17 m rekordą. Antras liko Šarūnas Jankauskas (1.53,34 min.) Trečias Edgaras Štura (1.53,69 min.)

400 m lst.  1. Šarūnas Jankauskas (4.03,04 min.) 2. Simas Žiaukas (4.03,80 min.) 3. Eimantas Vijaikis (4.12,07 min.)

1500 m lst. 1. Šarūnas Jankauskas (16.44,95 min.) 2. Simas Žiaukas (16.46,34 min.) 3. Justas Maksimavičius (17.14,30 min.)

Krūtine

50 m krūtine. Čempionu tapo kaunietis Vaidotas Blažys (27,70 sek.) aplenkęs po traumos atsigaunantį Edviną Dautartą (28,21 sek.). Trečias, kiek netikėtai, Paulius Viktoravičius (28,39 sek.)

100 m krūtine. 1. Giedrius Titenis (59,40 min.) 2. Vaidotas Blažys (1.01,62 min.) 3. Pijus Labanauskas (1.03,41 min.)

200 m krūtine. 1. Giedrius Titenis (2.11,32 min.) 2. Vaidotas Blažys (2.15,64 min.) 3. Pijus Labanauskas (2.16,11 min.)

Nugara

50 m nugara laimėjo Mindaugas Sadauskas (24,86 sek.), antras liko plaukimo nepamirštantis Darius Grigalionis (25,92 sek.), trečias Matas Andriekus (26,10 sek.). Jaunuolių iki 17 m Lietuvos rekordą pagerino Aivaras Kubilius (26,32 sek.)

100 m nugara čempionu su nauju Lietuvos rekordu tapo Vytautas Janušaitis (51,63 sek.). Antras liko svečias iš Latvijos Pavels Vilcans (55,24 sek.). Trečias Matas Andriekus (55,30 sek.). Ketvirtas finišavęs Aivaras Kubilius (56,09 sek.) pagerino Lietuvos jaunuolių iki 17 metų rekordą.

200 m nugara. 1. Matas Andriekus (2.03,13 min.) 2. Ramūnas Paknys (2.03,19 min.) 3. Aivaras Kubilius (2.06.06 min.)

100_m_nugara

Nuotraukoje: 100 m  nugara rungties rekordininką Vytautą Janušaitį sveikina LPF viceprezidentas Algimantas Vilkevičius

Peteliške

50 m peteliške. 1. Paulius Viktoravičius (24,28 sek.) 2. Rimvydas Šalčius (24,47 sek.) 3. Tadas Duškinas (25,19 sek.) – naujas Lietuvos jaunuolių iki 17 m. rekordas. Deividas Margevičius pagerino Lietuvos berniukų iki 15 m rekordą (26,76 sek.)

100 m peteliške Lietuvos rekordą pagerino Vytautas Janušaitis (51,81 sek.), antras liko Rimvydas Šalčius (52,46 min.), trečias Paulius Viktoravičius (54,16 sek.)

200 m peteliške. 1. Vytautas Janušaitis (1.59,94 min.) 2. Edgaras Štura (2.02,59 min.) 3. Tautvydas Cinelis (2.10,88 min.)

Kompleksinis plaukimas

100 m kpl. 1. Mindaugas Sadauskas (55,08 sek.) 2. Pavels Vilcans (55,45 sek.) 3 . Matas Andriekus (57,42 sek.)

200 m kpl. 1. Mindaugas Kučinskas (2.09,20 min.) 2. Eimantas Vijaikis (2.09,84 min.) 3. Edgaras Stankevičius (2.10,70 min.) Danas Rapšys (2.14,19 min.) naujas Lietuvos berniukų iki 15 m rekordas.

400 m kpl. 1. Erikas Svirskas (4.43,22 min.) 2. Emilis Laužikas (4.46,86 min.) 3. Justinas Daugėla (4.49,60 min.)

Estafetės

4 x 50 m laisvu stiliumi:

1. Anykščių KKSC – 1 (Edvinas Galinis, Irmantas Vernickas, Edgaras Stankevičius, Giedrius Titenis) – 1.31,80 min.
2. Kauno PM – 1 (Vytautas Janušaitis, Edvinas Apčinikovas, Rimvydas Šalčius, Giedrius Andriunaitis) – 1.31,90 min.
3. Šiaulių PM Delfinas – 1 (Paulius Viktoravičius, Mindaugas Kučinskas, Kęstutis Davėnas, Lukas Šemeklis) – 1.32,81 min.

4 x 50 m kombinuota estafetė:

1. Kauno PM – 1 (Vytautas Janušaitis, Vaidotas Blažys, Rimvydas Šalčius, Giedrius Andriunaitis) – 1.40,18 min.
2. Kauno PM – 2 (Matas Andriekus, Edvinas Dautartas, Tadas Duškinas, Edvinas Apčinikovas) – 1.40,98 min.
3. Panevėžio Žemyna (Darius Grigalionis, Pijus Labanauskas, Mindaugas Sadauskas, Justinas Bilis) – 1.41,44 min.

akropolio_ledasVisiems Lietuvos Čempionams pakvietimus į čiuožyklą dovanojo Kauno "Akropolio ledas"

 


Atvirą Lietuvos plaukimo čempionatą 25 m baseine, buvo galima stebėti tiesiogiai internetu:

88.216.4.66 arba spauskite čia Anyksciai_live
Naudotojo vardas - baseinas
slaptažodis - baseinas
 
 

Gali tekti suinstaliuoti paprastą programą. (Su Internet Explorer naršykle veikia puikiai).

Jaunieji plaukikai, prašome tėvelius išmokyti pasileisti tiesioginę transliaciją !
 

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti ban min