Šeštadienį 200 m nugara finale Danas Rapšys uplaukė per 2 minutes 0,12 sekundės ir net 1,16 sekundės pagerino pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą bei iškovojo Europos jaunimo čempionato bronzą. Išvakarėse Danas Rapšys pusfinalyje šį nuotolį nuplaukė per 2 minutes 1,28 sekundės ir, 0,36 sekundės pagerino Vytautui Janušaičiui nuo 2008-ųjų priklausiusį šalies rekordą.

Sveikiname Daną Rapšį bei jo treneres Iną Paipelienę ir Židrūnę Budrienę !

Liepos 4 – 8 dienomis Antverpene (Belgija) vyks 39-asis Europos jaunimo plaukimo čempionatas. Varžybose dalyvauja 486 plaukikai (262 jaunuoliai ir 224 merginos), iš 43 Europos valstybių.

Varžybose varžysis ir 9 Lietuvos plaukikai:

Ugnė Mažutaitytė – 50, 100 ir 200 m nugara
Eva Gliožerytė – 50, 100 ir 200 m laisvu stiliumi
Danas Rapšys – 50 m laisvu stiliumi; 100 ir 200 m nugara
Tadas Duškinas – 50 ir 100 m laisvu stiliumi; 50 ir 100 m peteliške
Mantas Auruškevičius – 50, 100 ir 200 m krūtine
Jevgenij Gamper – 50, 100 ir 200 m krūtine
Marius Mikalauskas – 50, 100 ir 200 m krūtine
Deividas Grigalionis – 50, 100 ir 200 m nugara
Dominykas Spudvilas – 50, 100 ir 200 m laisvu stiliumi

Lietuvos jaunuolių komanda - 4x100 m laisvu stiliumi ir 4 x 100 m kombinuota estafetės
 

Žemiau pateikiama lentelė, kuri bus pildoma visų varžybų metu:

 

Ugnė Mažutaitytė L.R. P.B. S.B. parengiamieji pl. pusfinalis finalas galutinė vieta dalyvių sk.
50 m nugara 29,58 30,62 30,62 30,49 - - 21 46
100 m nugara 1.02,72 1.05,48 1.05,48 1.04,19 1.05,11 - 16 46
200 m nugara 2.19,51 2.19,51 2.21,06 2.17,98 LR 2.19,33 - 15 36
                 
Eva Gliožerytė                
50 m laisvu stiliumi 25,67 26,95 26,95 26,82 26,68 - 15 48
100 m laisvu stiliumi 55,57 59,71 59,71 58,11 - - 27-28 57
200 m laisvu stiliumi 2.02,68 2.08,70 2.08,70 2.12,37 - - 43 43
                 
Danas Rapšys                
50 m laisvu stiliumi 22,08 23,82 23,82 23,75 - - 25 58
100 m nugara 54,17 57,00 57,00 56,95 56,43 56,47 7 52
200 m nugara 2.01,64 2.02,29 2.02,29 2.02,30 2.01,28 LR 2.00,12 LR 3 34
                 
Marius Mikalauskas                
50 m krūtine 27,57 30,06 30,06 30,17 - - 30 38
100 m krūtine 59,24 1.05,01 1.05,01 1.04,63 1.04,49 - 15 39+2
200 m krūtine 2.07,80 2.20,10 2.20,10 2.18,68 2.17,40 - 9 34
                 
Tadas Duškinas                
50 m peteliške 24,48 24,97 24,97 24,61 24,80 - 11 51
100 m peteliške 52,76 55,53 55,53 55,31 55,36 - 15 33
50 m laisvu stiliumi 22,08 23,75 23,75 23,58 - - 21 58
100 m laisvu stiliumi 48,84 51,80 51,99 52,01 - - 39 60
                 
Jevgenij Gamper                
50 m krūtine 27,57 29,51 29,51 29,46 - - 21 38
100 m krūtine 59,24 1.05,09 1.05,09 1.05,02 - - 21 39+2
200 m krūtine 2.07,80 2.27,92 2.30,29 2.25,98 - - 33 35
                 
Deividas Grigalionis                
50 m nugara
25,24 26,71 26,71 27,42 - - 23 41
100 m nugara 54,17 57,76 57,76 58,00 - - 29 52
200 m nugara 2.01,64 2.06,12 2.06,12 2.08,78 - - 29 34
                 
Mantas Auruškevičius                
50 m krūtine 27,57 30,14 30,14 30,27 - - 32 38
100 m krūtine
59,24 1.06,45 1.06,45 1.05,39 - - 29 39+2
200 m krūtine 2.07,80 2.22,65 2.22,65 2.20,68 - - 22 34
                 
Dominykas Spudvilas                
50 m laisvu stiliumi 22,08 24,53 24,61 24,60 - - 51 58
100 m laisvu stiliumi 48,84 52,56 52,56 52,43 - - 48 60
200 m laisvu stiliumi 1.49,97 1.58,04 1.58,04 1.57,97 - - 49 53
                 
                 
                 
Estafetė 4x100 Komb. vyrai 3.28,00 - - 10 15
                 
                 
Estafetė 4x100 lst vyrai 3.49,45 - 3.48,58 8 17
                 

* LR - Lietuvos rekordas
P.B. - asmeninis rekordas
S.B. - sezono geriausias rezultatas

I varžybų diena

Parengiamieji plaukimai

Tadas Duškinas 50 m peteliške (24,61 sek.) 5-tu numeriu papuolė į rungties pusfinalį.
Danas Rapšys 100 m nugara (56,95 sek.) 10-tu numeriu papuolė į rungties pusfinalį.
Deividas Grigalionis 100 m nugara (58,00 sek.) 29 vt. iš 51
Eva Gliožerytė 100 m laisvu stiliumi (58,11 sek.) 27-28 vt. iš 57
Marius Mikalauskas 200 m krūtine (2.18,68 min.) 15-tu numeriu papuolė į rungties pusfinalį
Mantas Auruškevičius 200 m krūtine (2.20,68 min.) 22 vt. iš 34
Jevgenij Gamper 200 m krūtine (2.25,98 min.) 33 vt. iš 35
Ugnė Mažutaitytė 200 m nugara (2.17,98 min.) 10-tu numeriu papuolė į rungties pusfinalį. Lietuvos moterų, Lietuvos merginų iki 17 m. rekordas.
Lietuva 4 x 100 m laisvu stiliumi (3.28,00 min.) 10 vieta tarp 15
Deividas Grigalionis   52,39
Dominykas Spudvilas   52,31
Tadas Duškinas   51,47
Danas Rapšys   51,81
 

Pusfinaliai

Tadas Duškinas 50 m peteliške (24,80 sek.) 11 vieta
Marius Mikalauskas 200 m krūtine (2.17,40 min.) 9 vieta (pirmas atsarginis į finalą) 
Danas Rapšys 100 m nugara (56,43 sek.) 8-tu numeriu papuolė į rungties finalą
Ugnė Mažutaitytė 200 m nugara (2.19,33 min.) 15 vieta


II varžybų diena

PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI

Tadas Duškinas 100 m laisvu stiliumi (52,01 sek.) 39 vt. iš 60
Dominykas Spudvilas 100 m laisvu stiliumi (52,43 sek.) 48 vt. iš 60

FINALai

Danas Rapšys 100 m nugara (56,47 sek.) 7-ta vieta.


III varžybų diena

PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI

Ugnė Mažutaitytė 50 m nugara (30,49 sek.) 21 vieta iš 46 - Lietuvos merginų iki 17 m. rekordas
Marius Mikalauskas 50 m krūtine (30,17 sek.) 30 vieta iš 38
Mantas Auruškevičius 50 m krūtine (30,27 sek.) 32 vieta iš 38
Jevgenij Gamper 50 m krūtine (29,46 sek.) 21 vieta iš 38
Eva Gliožerytė 200 m laisvu stiliumi (2.12,37 min.) 43 vieta iš 43
Danas Rapšys 200 m nugara (2.02,30 min.) 2 numeriu papuolė į rungties pusfinalį
Deividas Grigalionis 200 m nugara (2.08,78 min.) 29 vieta iš 34

PUSFINALIAI

Danas Rapšys 200 m nugara (2.01,28 min.) 4-tu numeriu papuolė į rungites finalą - naujas  Lietuvos rekordas


IV varžybų diena

PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI

Eva Gliožerytė 50 m laisvu stiliumi (26,82 sek.) 20 vieta iš 48 papuolė į varžybų pusfinalį
Deividas Grigalionis 50 m nugara (27,42 sek.) 23 vieta iš 41
Ugnė Mažutaitytė 100 m nugara (1.04,19 min.) 11-tu numeriu papuolė į rungties pusfinalį
Dominykas Spudvilas 200 m laisvu stiliumi (1.57,97 min.) 49 vieta iš 53
Tadas Duškinas 100 m peteliške (55,31 sek.) 13-tu numeriu papuolė į rungties pusfinalį
Marius Mikalauskas 100 m krūtine (1.04,63 min.) 18-tu numeriu papuolė į rungties pusfinalį
Mantas Auruškevičius 100 m krūtine (1.05,39 min.) 29 vieta iš 39
Jevgenij Gamper 100 m krūtine (1.05,02 min.) 21 vieta iš 39

FINALAI / Pusfinaliai

Danas Rapšys 200 m nugara (2.00,12 min.) 3 vieta !!! Naujas Lietuvos rekordas
Ugnė Mažutaitytė 100 m nugara (1.05,11 min.) 16 vieta
Tadas Duškinas 100 m peteliške (55,36 sek.) 15 vieta
Marius Mikalauskas 100 m krūtine (1.04,49 min.) 15 vieta
Eva Gliožerytė 50 m laisvu stiliumi (26,68 sek.) 15 vieta

delfi   15min_logo   lrytas_logo  
           

 


V varžybų diena

PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI

Danas Rapšys 50 m laisvu stiliumi (23,75 sek.) 25 vieta tarp 58
Tadas Duškinas 50 m laisvu stiliumi (23,58 sek.) 21 vieta iš 58
Dominykas Spudvilas 50 m laisvu stiliumi (24,60 sek.) 51 vieta iš 58
Lietuva 4 x 100 m kombinuota estafetė (3.49,45 min.) 8 numeriu papuolė į rungties finalą

Deividas Grigalionis 58,58
Marius Mikalauskas 1.04,86
Tadas Duškinas 55,33
Danas Rapšys 50,68
 

Finalai

Lietuva 4 x 100 m kombinuota estafetė (3.48,58 min.) 8 vieta 

Danas Rapšys 56,69
Marius Mikalauskas 1.04,89
Tadas Duškinas 54,64
Dominykas Spudvilas 52,36
 
 

 

Rėmėjai ir partneriai

primus derling logo

 senukai logo 

sportland logo
 
logo arena
 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti ban min