Kauno mero taurė – 2013

2013 m. Kauno m. Mero taurė – 2013 vyko šių metų kovo 22-23 dieną Kauno plaukimo mokyklos baseine „Dainava“. Šiose tarptautinėse vaikų plaukimo varžybose, kurios surengtos IX-ąjį kartą dalyvavo komandos iš Lietuvos,  Latvijos, Estijos, Rusijos.

Šiose varžybose daugiau nei 230-imt vaikų varžėsi dėl dvidešimt komplektų medalių asmeninėse  rungtyse kur buvo pasiekta tikrai puikių rezultatų, netrūko emocijų, baseine buvo gera nuotaika.

O viena rungtis buvo 6*50 m L/st mišri estafetė (3 mergaitės, 3 berniukai) kuri susilaukė daug emocijų, palaikymo ir sirgimo už mylimą komandą, o  nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais saldžiais prizais (tortu su plaukimo emlema). Saldžius prizus kiekvienos indvidualios rungties nugalėtojams ir prizininkams skyrė, bendrovė Novaco. Dėkojame jiems už saldumynus, prizus ir nuolatinį palaikymą.

Tokio tipo estafetė pasirinkta buvo ne veltui, nes vis daugiau plaukimo pasaulyje pasigirsta kalbų, kad ateityje galima mišrių estafečių sulaukti ir svarbiausiose plaukimo varžybose, kadangi plaukimas būna gražesnis akiai, įdomesnis ir nenuspėjamas bei patrauklesnis žiūrovams.

Mišrios estafetės jau buvo išbandytos 2012 m. Europos trumpo vandens čempionate taip pat numatytos ir šių metų Europos jaunių plaukimo čempionato programoje.

Geriausi varžybų sportininkai pagal Fina reitingą (3 mergaitės ir 3 berniukai)

Berniukų tarpe geriausi trys plaukikai:

Nugalėtoju Kauno plaukimo mokyklos atstovas Eigirdas Jankauskas, baseinas “Vilija”, antras buvo taip pat Kauno mokyklos atstovas Vilius Šarkinas, baseinas “Šilainiai”, trečias buvo svečių atstovas iš Latvijos klubo “Ridzene” Artjoms Macenins.

Mergaičių tarpe geriausios trys mergaitės:

Nugalėtoju tapo svečių atstovė iš Rusijos Veronika Beliajeva, antra buvo Latvijos atstovė Kristiana Maskava, trečia buvo Rusijos atstovėMarina Mitrofanova.

Kad varžybos būtų gražios, sklandžios stipriai prisidėjo: Kauno m. savivaldybės ir sporto skyrius, Kauno plaukimo mokykla, Lietuvos plaukimo federacija, AB Nowaco.

Varžybose lankėsi ir nugalėtojus sveikino Kauno m. vicemeras Stanislovas Buškevičius , Lietuvos premjero patarėjas sporto reikalams Vytautas Janušaitis, Nowaco atstovas Elvis Tartilas, Kauno plaukimo mokyklos direktorius Šarūnas Mažutaitis, pavaduotojas Erikas Skyrius.

Dėkojame varžybų organizatoriams, teisėjams už puikias varžybas, rėmėjams už skirtą dėmesį ir prizus.

Varžybų rezultatai
Geriausi sportininkai

Informaciją pateikė Saulius Binevičius

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Naujausi dokumentai

Gwangju2019

Pasaulio vandens sporto čempionatas 2019

Liepos 12–28 dienomis

Kvandžu, Pietų Korėja Flag of South Korea.svg

Starto protokolai / Rezultatai

Lietuvių startai


 Nordic Amžiaus grupių čempionatas 2019

Liepos 13–14 dienomis

Vailė, Danija Flag of Denmark.svg

Starto protokolai / Rezultatai


NORMATYVAI: 

OŽ Tokyo'20 atranka
PČ'19 atranka
PjmČ'19 atranka
EJOF'19 atranka 

-

RINKTINĖS KANDIDATAI


 50022187 1470789193052012 5539600908020613120 n 

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus

banner aquatics