2016.08.13   Sudeikiai  
8-as plaukimo maratonas "Sudeikiai 2016". Grand Prix III eta  
Rezultatai  
Grupė   Merginos iki 17m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
15Kluonytė LiepaKCSM34:06 
237Gataveckaitė GretaAlytus34:140:08
34Povilaikaitė AinėKCSM35:471:41
460Tranaitė RūtaVilnius41:247:18
526Grištautaitė RugilėPanevėžys41:487:42
634Brovkaitė GabrielėKPM41:567:50
736Bielskutė ElzėKPM43:048:58
835Znamenskaitė AtėnėKPM44:3310:27
920Krasinskaitė GabijaDelfinas46:4312:37
1017Skirutytė ViolaKlaipėda49:1515:09
 
Grupė   Moterys 2,5 km   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
148Sych ReginaKaliningrad34:01 
25Kluonytė LiepaKCSM34:060:05
337Gataveckaitė GretaAlytus34:140:13
44Povilaikaitė AinėKCSM35:471:46
527Aigarė IlzėLatvija36:212:20
68Surokaitė AgnėUtena37:253:24
774Vilimienė AidaOrkus38:404:39
811Statkevičienė BirutėVandenynas39:545:53
960Tranaitė RūtaVilnius41:247:23
1026Grištautaitė RugilėPanevėžys41:487:47
1134Brovkaitė GabrielėKPM41:567:55
1249Aleschenko NatalijaKaliningrad42:098:08
1325Vasilevičiūtė LuknėKaunas42:198:18
1442Gravarskienė AušraŠlaiuliai42:228:21
1536Bielskutė ElzėKPM43:049:03
1655Buzelytė AiškutėVilnius SPK44:2610:25
1735Znamenskaitė AtėnėKPM44:3310:32
1820Krasinskaitė GabijaDelfinas46:4312:42
1943Vaškienė AudronėŠiauliai48:0614:05
2017Skirutytė ViolaKlaipėda49:1515:14
2165Vaišvilienė VirginijaTakas1:00:0326:02
2277Skruzdienė VaivaUtena1:11:4737:46
2367Bakūnaitė MarijaSudeikiai1:14:2940:28
2471Karakuleva AnastasijaKaunas1:17:3343:32
 
Grupė   Merginos 18-24m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
18Surokaitė AgnėUtena37:25 
225Vasilevičiūtė LuknėKaunas42:194:54
 
Grupė   Moterys 25-29 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
148Sych ReginaKaliningrad34:01 
271Karakuleva AnastasijaKaunas1:17:3343:32
 
Grupė   Moterys 30-34 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
177Skruzdienė VaivaUtena1:11:47 
267Bakūnaitė MarijaSudeikiai1:14:292:42
 
Grupė   Moterys 35-39 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
143Vaškienė AudronėŠiauliai48:06 
 
Grupė   Moterys 45-50 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
142Gravarskienė AušraŠlaiuliai42:22 
 
Grupė   Moterys 50-54 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
127Aigarė IlzėLatvija36:21 
274Vilimienė AidaOrkus38:402:19
355Buzelytė AiškutėVilnius SPK44:268:05
 
Grupė   Moterys 55-59 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
149Aleschenko NatalijaKaliningrad42:09 
 
Grupė   Moterys 60-64 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
111Statkevičienė BirutėVandenynas39:54 
 
Grupė   Moterys65 ir vyr   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
165Vaišvilienė VirginijaTakas1:00:03 
 
Grupė   Moterys 5 km   Distancija   5.000 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
12Šulgaitė ViktorijaIlgaplaukiai1:07:06 
21Ivanauskaitė DeimantėIlgaplaukiai1:14:067:00
356Dulevičienė JolantaTakas1:17:4710:41
 
Grupė   Vaikinai iki 17m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
158Kazlas AivarasKaunas Hyper jonas34:09 
230Orla LaurynasŽemyna Panevėžys35:091:00
347Tijūnonis JokūbasVilnius36:061:57
46Mockus DomasKCSM37:012:52
575Zeniauskas KarolisKCM37:183:09
678Šiburkis EimantasKaunas KCP38:544:45
732Kozlovas DominykasKPM39:445:35
833Vyšniauskas DominykasKPM39:515:42
918Teteriukovas RėjusKPM40:386:29
1031Mackevičius JorisKPM49:2315:14
 
Grupė   Vyrai 2,5 km   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
115Protoščiuk PavelTakas33:56 
212Lauruška MartynasPanevėžys33:590:03
345Kasperavičius MartynasŠiauliai34:060:10
458Kazlas AivarasKaunas Hyper jonas34:090:13
519Krasauskas VilmantasTorpedos34:140:18
630Orla LaurynasŽemyna Panevėžys35:091:13
73Gumbis VaidotasIlgaplaukiai35:331:37
847Tijūnonis JokūbasVilnius36:062:10
952Daukšas BenediktasŠiauliai36:222:26
1069Burinskas ArvydasTakas36:292:33
1182Steponavičius KęstutisImpuls36:542:58
126Mockus DomasKCSM37:013:05
1375Zeniauskas KarolisKCM37:183:22
1441JankauskasmariusDelfinas37:283:32
1553Jakševičius RičardasDarna37:473:51
1678Šiburkis EimantasKaunas KCP38:544:58
1757Sutkus RimvydasKaunas39:385:42
1832Kozlovas DominykasKPM39:445:48
1933Vyšniauskas DominykasKPM39:515:55
2024Vasilevičius EgidijusKaunas40:136:17
2118Teteriukovas RėjusKPM40:386:42
2268Serapinas PauliusVilnius42:188:22
2344Babelis EduardasŠiauliai42:198:23
2423Lopin GrigorijPrigel Kaliningrad43:379:41
2564Bartuška RimantasKaunas44:4410:48
2654Ratkus RenaldasTakas45:1911:23
2759Tranas LinasKopenhaga45:4811:52
2829Juodeška ArlandasTakas46:3812:42
2972Snieška ViktorasTakas47:1713:21
3014Krukonis GintautasTakas48:4114:45
3131Mackevičius JorisKPM49:2315:27
3276Valančius IgnasVilnius49:2515:29
3313Guoga AntanasTorpedos49:3115:35
3481Saunoris VytautasImpuls50:2116:25
3546Tijūnonis DariusVilnius50:3916:43
3666Bankauskas RolandasRamučiai51:3117:35
3740Michailov OlegDelfinai53:1419:18
3862Krivickas LaimonasVilnius58:1024:14
3979Maciulevičius ArūnasVilnius1:04:5631:00
4021Adomaitis TomasVirbališkių KM1:10:0336:07
4170Burinskas JuliusKaunas1:17:3643:40
 61Aukštikalnis ErikasKaunas  
 
Grupė   Vyrai 18-24 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
112Lauruška MartynasPanevėžys33:59 
245Kasperavičius MartynasŠiauliai34:060:07
352Daukšas BenediktasŠiauliai36:222:23
 61Aukštikalnis ErikasKaunas  
 
Grupė   Vyrai 25-29 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
182Steponavičius KęstutisImpuls36:54 
254Ratkus RenaldasTakas45:198:25
359Tranas LinasKopenhaga45:488:54
470Burinskas JuliusKaunas1:17:3640:42
 
Grupė   Vyrai 30-34 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
168Serapinas PauliusVilnius42:18 
276Valančius IgnasVilnius49:257:07
362Krivickas LaimonasVilnius58:1015:52
 
Grupė   Vyrai 35-39 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
115Protoščiuk PavelTakas33:56 
221Adomaitis TomasVirbališkių KM1:10:0336:07
 
Grupė   Vyrai 40-44 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
141JankauskasmariusDelfinas37:28 
281Saunoris VytautasImpuls50:2112:53
379Maciulevičius ArūnasVilnius1:04:5627:28
 
Grupė   Vyrai 45-49 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
169Burinskas ArvydasTakas36:29 
257Sutkus RimvydasKaunas39:383:09
324Vasilevičius EgidijusKaunas40:133:44
446Tijūnonis DariusVilnius50:3914:10
 
Grupė   Vyrai 50-54 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
119Krasauskas VilmantasTorpedos34:14 
23Gumbis VaidotasIlgaplaukiai35:331:19
353Jakševičius RičardasDarna37:473:33
423Lopin GrigorijPrigel Kaliningrad43:379:23
566Bankauskas RolandasRamučiai51:3117:17
640Michailov OlegDelfinai53:1419:00
 
Grupė   Vyrai 55-60 m   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
144Babelis EduardasŠiauliai42:19 
264Bartuška RimantasKaunas44:442:25
329Juodeška ArlandasTakas46:384:19
414Krukonis GintautasTakas48:416:22
 
Grupė   Vyrai 65 ir vyr   Distancija   2.500 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
172Snieška ViktorasTakas47:17 
213Guoga AntanasTorpedos49:312:14
 
Grupė   Vyrai 5 km   Distancija   5.000 km 1 KP  
VietaNr.DalyvisKlubasLaikasAtsilikimas
163Strazdas PovilasVilnius1:00:53 
239Dapkus GrantasKaunas1:01:000:07
328Aigars ArvisLatvija1:01:010:08
49Ivanauskas DeividasKCSM1:01:020:09
57Masiulis GedvydasKCSM1:02:351:42
651Kolesov SergeijKaliningrad1:05:524:59
773Tinfavičius MartynasNida Orkus1:05:555:02
850Smirnov AleksndrKaliningrad1:06:005:07
980Karlavičius MariusVilnius1:12:2111:28
1016Skirutis NojusKlaipėda1:35:1434:21
1138Domanskis LinasLabanoro giria1:43:5743:04
1222Michailov SergeiPrigel Kaliningrad1:47:3946:46
 
Vyr. teisėjas   _Petras Valutis(Jurbarkas)______________________________________________  
Vyr. sekretorius   _Evelina Valutytė (Vilnius)__________________________________