Lietuvos plaukimo federacijos taurė-2010
Anykščiai (LTU),    12. - 13.11.2010,    Short Course (25m)

No. 1. Men, 100m Freestyle, Prelim, Open    No. 2. Women, 200m Freestyle, Prelim, Open
No. 3. Men, 50m Breaststroke, Prelim, Open    No. 4. Women, 100m Breaststroke, Prelim, Open
No. 6. Women, 100m Fly, Prelim, Open    No. 7. Men, 100m Backstroke, Prelim, Open
No. 8. Women, 50m Backstroke, Prelim, Open    No. 9. Men, 200m Fly, Prelim, Open
No. 10. Women, 200m Medley, Prelim, Open    No. 11. Men, 400m Freestyle, Prelim, Open
No. 12. Women, 50m Freestyle, Prelim, Open    No. 13. Men, 200m Breaststroke, Prelim, Open
No. 14. Women, 800m Freestyle, Open    No. 15. Men, 100m Medley, Prelim, Open
No. 16. Women, 200m Backstroke, Prelim, Open    No. 17. Men, 50m Fly, Prelim, Open
No. 1. Men, 100m Freestyle, Final, Open    No. 2. Women, 200m Freestyle, Final, Open
No. 3. Men, 50m Breaststroke, Final, Open    No. 4. Women, 100m Breaststroke, Final, Open
No. 5. Men, 400m Medley, Open    No. 6. Women, 100m Fly, Final, Open
No. 7. Men, 100m Backstroke, Final, Open    No. 8. Women, 50m Backstroke, Final, Open
No. 9. Men, 200m Fly, Final, Open    No. 10. Women, 200m Medley, Final, Open
No. 11. Men, 400m Freestyle, Final, Open    No. 12. Women, 50m Freestyle, Final, Open
No. 13. Men, 200m Breaststroke, Final, Open    No. 14. Women, 800m Freestyle, Fastest Heat, Open
No. 15. Men, 100m Medley, Final, Open    No. 16. Women, 200m Backstroke, Final, Open
No. 17. Men, 50m Fly, Final, Open    No. 18. Women, 4 x 50m Medley, Open
No. 19. Men, 4 x 50m Freestyle, Open    No. 20. Women, 100m Freestyle, Prelim, Open
No. 21. Men, 200m Freestyle, Prelim, Open    No. 22. Women, 50m Breaststroke, Prelim, Open
No. 23. Men, 100m Breaststroke, Prelim, Open    No. 25. Men, 100m Fly, Prelim, Open
No. 26. Women, 100m Backstroke, Prelim, Open    No. 27. Men, 50m Backstroke, Prelim, Open
No. 29. Men, 200m Medley, Prelim, Open    No. 30. Women, 400m Freestyle, Prelim, Open
No. 31. Men, 50m Freestyle, Prelim, Open    No. 32. Women, 200m Breaststroke, Prelim, Open
No. 33. Men, 1500m Freestyle, Open    No. 34. Women, 100m Medley, Prelim, Open
No. 35. Men, 200m Backstroke, Prelim, Open    No. 36. Women, 50m Fly, Prelim, Open
No. 20. Women, 100m Freestyle, Final, Open    No. 21. Men, 200m Freestyle, Final, Open
No. 22. Women, 50m Breaststroke, Final, Open    No. 23. Men, 100m Breaststroke, Final, Open
No. 24. Women, 400m Medley, Open    No. 25. Men, 100m Fly, Final, Open
No. 26. Women, 100m Backstroke, Final, Open    No. 27. Men, 50m Backstroke, Final, Open
No. 28. Women, 200m Fly, Open    No. 29. Men, 200m Medley, Final, Open
No. 30. Women, 400m Freestyle, Final, Open    No. 31. Men, 50m Freestyle, Final, Open
No. 32. Women, 200m Breaststroke, Final, Open    No. 33. Men, 1500m Freestyle, Fastest Heat, Open
No. 34. Women, 100m Medley, Final, Open    No. 35. Men, 200m Backstroke, Final, Open
No. 36. Women, 50m Fly, Final, Open    No. 37. Men, 4 x 50m Medley, Open
No. 38. Women, 4 x 50m Freestyle, Open    

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Event 1                          Men, 100m Freestyle                              Open
2010-11-12 - 10:00                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                         58.38  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paulius Viktoravicius         84   Šiaulių PM Delfinas      51.82   652  A    
    2.  Simonas Bilis                 93   Panevėžio Žemyna         52.15   639  A    
    3.  Justinas Bilis                92   Panevėžio Žemyna         52.55   625  A    
    4.  Tadas Duskinas                94   Kauno PM                 52.84   615  A    
    5.  Danas Rapsys                  95   Panevėžio Žemyna         53.13   605  A    
    6.  Edvinas Apcinikovas           90   Kauno PM                 53.30   599  A    
    7.  Dominykas Spudvilas           94   Anykščių KKSC            53.37   597  R    
    8.  Irmantas Vernickas            93   Anykščių KKSC            53.67   587  R    
    9.  Sarunas Jankauskas            91   Kauno PM                 53.79   583       
        Deividas Grigalionis          94   Panevėžio Žemyna         53.79   583       
   11.  Simas Ziaukas                 91   Kauno Centro SM          53.88   580       
   12.  Povilas Strazdas              96   Vilniaus VSM             54.18   570       
   13.  Justas Leonavicius            94   Vilniaus VSM             54.30   566       
   14.  Andrius Krasickas             93   Marijampolės SM          54.35   565       
   15.  Rimantas Mogenis              93   Kauno PM                 54.48   561       
   16.  Erikas Svirskas               94   Kauno PM                 54.63   556       
   17.  Jevgenij Rogozin              96   Vilniaus VSM             55.17   540       
   18.  Ignotas Sidlauskas            89   Anykščių KKSC            55.51   530       
   19.  Tautvydas Cinelis             94   Kauno PM                 55.72   524       
   20.  Lukas Paulauskas              93   Kauno PM                 55.90   519       
   21.  Arunas Bedzinskas             92   Kauno PM                 56.14   512       
   22.  Zilvinas Jablonskis           94   Kauno PM                 56.25   509       
   23.  Aleksandr Fedosejev           92   Klaipedos Gintaro SC     56.26   509       
   24.  Lukas Pranckevicius           95   Kauno PM                 56.82   494       
   25.  Arnas Stuksys                 93   Kauno PM                 56.97   490       
   26.  Airidas Vasiliauskas          93   Klaipedos Gintaro SC     57.05   488       
   27.  Rokas Dobrovolskis            95   Šiaulių PM Delfinas      57.06   488       
   28.  Karolis Liutackas             93   Kauno PM                 57.20   484       
   29.  Augustas Klimavicius          94   Vilniaus VSM             57.21   484       
   30.  Giedrius Mykolaitis           93   Marijampolės SM          57.41   479       
   31.  Mindaugas Bagdonas            95   Anykščių KKSC            57.48   477       
   32.  Emilis Lauzikas               92   Vilniaus VSM             57.50   477       
   33.  Ricardas Pavliukas            92   Kauno PM                 57.54   476       
   34.  Jonas Zakarauskas             95   Kauno Centro SM          57.75   471       
   35.  Zilvinas Berneckis            93   Anykščių KKSC            57.80   470       
   36.  Vytas Gotovskis               94   Anykščių KKSC            57.99   465       
   37.  Antanas Ambraska              93   Kauno PM                 58.54   452  *    
   38.  Martynas Gecevicius           94   Kauno PM                 58.58   451  *    
   39.  Justas Puzinovas              95   Kauno PM                 58.61   450  *    
   40.  Rokas Daunoravicius           94   Panevėžio Žemyna         58.67   449  *    
   41.  Maksim Golubev                93   Klaipedos Gintaro SC     58.69   448  *    
   42.  Dominykas Prasmantas          94   Kauno PM                 58.79   446  *    
   43.  Kestutis Rainys               94   Kauno PM                 58.93   443  *    
   44.  Grantas Dapkus                96   Kauno Centro SM          58.94   443  *    
   45.  Vilius Srebalius              93   Klaipedos Gintaro SC     58.95   443  *    
   46.  Lukas Rutkauskas              96   Kauno Centro SM          59.15   438  *    
   47.  Marius Berneckis              94   Anykščių KKSC            59.19   437  *    
   48.  Nikodemas Kilmonas            94   Šiaulių PM Delfinas      59.53   430  *    
        Mikas Kudrevicius             92   Vilniaus VSM             59.53   430  *    
   50.  Lukas Stakela                 96   Panevėžio Žemyna         59.55   429  *    
   51.  Artur Jusel                   95   Vilniaus VSM             59.56   429  *    
   52.  Rokas Teresas                 96   Kauno PM               1:00.06   418  *    
   53.  Nikita Korsakov               94   Klaipedos Gintaro SC   1:00.16   416  *    
   54.  Aurimas Razia                 95   Klaipedos Gintaro SC   1:00.26   414  *    
   55.  Andrius Pcalinas              96   Kauno PM               1:00.71   405  *    
   56.  Tomas Pocevicius              94   Vilniaus VSM           1:00.81   403  *    
   57.  Vladimir Aripovskij           95   Vilniaus VSM           1:01.14   397  *    
   58.  Matas Bajorinas               97   Vilniaus VSM           1:01.38   392  *    
   59.  Rokas Leonavicius             94   Anykščių KKSC          1:01.85   383  *    
        Eimantas Milius               96   Vilniaus VSM           1:01.85   383  *    
   61.  Andrej Fadejev                96   Vilniaus VSM           1:02.60   369  *    
   62.  Justas Rastenis               94   Anykščių KKSC          1:03.24   358  *    
   63.  Dalius Siauciunas             96   Anykščių KKSC          1:04.32   341  *    
   64.  Justas Vaicekauskas           94   Anykščių KKSC          1:07.11   300  *    
   65.  Matas Stankevicius            98   Kauno Centro SM        1:07.21   298  *    
   DSQ  Lukas Vildziunas              95   Anykščių KKSC                         *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 2                         Women, 200m Freestyle                             Open
2010-11-12 - 10:15                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       2:33.95  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jurate Scerbinskaite          94   Kauno Centro SM        2:08.52   647  A    
    2.  Laura Maciulaityte            94   Vilniaus VSM           2:14.80   560  A    
    3.  Monika Apcinikovaite          93   Kauno PM               2:14.93   559  A    
    4.  Guoda Jonelyte                95   Panevėžio Žemyna       2:16.03   545  A    
    5.  Neringa Salciute              94   Kauno PM               2:17.17   532  A    
    6.  Vaiva Gimbutyte               95   Kauno PM               2:17.57   527  A    
    7.  Gintare Repeckaite            93   Anykščių KKSC          2:18.00   522  R    
    8.  Migle Staraite                95   Kauno PM               2:18.26   519  R    
    9.  Aiste Kubiliute               97   Kauno Centro SM        2:18.98   511       
   10.  Dovile Slapsyte               94   Kauno Centro SM        2:20.85   491       
   11.  Laura Mogenyte                96   Kauno PM               2:20.97   490       
   12.  Karolina Varsockaja           95   Vilniaus VSM           2:21.67   483       
   13.  Roberta Jasikonyte            95   Anykščių KKSC          2:23.15   468       
   14.  Eva Gliozeryte                97   Šiaulių PM Delfinas    2:24.11   459       
   15.  Joana Ulyte                   95   Panevėžio Žemyna       2:24.75   453       
   16.  Gaudre Liksaite               95   Klaipedos Gintaro SC   2:24.79   452       
   17.  Aiste Puzinovaite             92   Kauno PM               2:25.89   442       
   18.  Aneta Astrauskaite            98   Šiaulių PM Delfinas    2:27.01   432       
   19.  Ieva Martinkute               95   Šiaulių PM Delfinas    2:27.04   432       
   20.  Agne Sorakaite                98   Utenos KKSC            2:27.51   428       
   21.  Beatrice Grigalionyte         96   Panevėžio Žemyna       2:28.66   418       
   22.  Greta Segenyte                95   Vilniaus VSM           2:29.35   412       
   23.  Kristina Juseviciute          96   Kauno PM               2:33.58   379       
   24.  Dovile Jurgelionyte           94   Anykščių KKSC          2:36.27   360  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 3                         Men, 50m Breaststroke                             Open
2010-11-12 - 10:30                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       34.62  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Giedrius Titenis              89   Anykščių KKSC            28.49   696  A    
    2.  Edvinas Dautartas             87   Kauno PM                 29.42   632  A    
    3.  Jevgenij Gamper               94   Vilniaus VSM             29.54   624  A    
    4.  Mindaugas Kucinskas           91   Šiaulių PM Delfinas      30.68   557  A    
    5.  Lukas Levickas                93   Marijampolės SM          30.83   549  A    
    6.  Linas Sadeckas                90   Vilniaus VSM             30.84   548  A    
    7.  Vytautas Vieraitis            93   Marijampolės SM          30.97   541  R    
    8.  Arnas Sedlevicius             92   Vilniaus VSM             31.25   527  R    
    9.  Sergej Polzikov               94   Vilniaus VSM             31.30   524       
   10.  Marius Mikalauskas            94   Kauno Centro SM          31.40   519       
   11.  Mantas Budrys                 97   Kauno PM                 31.56   512       
   12.  Donatas Mongirdas             92   Kauno PM                 31.97   492       
   13.  Kirilas Kiseliovas            94   Vilniaus VSM             32.30   477       
   14.  Mantas Auruskevicius          95   Alytaus SRC              32.31   477       
   15.  Paulius Zelnia                93   Vilniaus VSM             32.33   476       
   16.  Edgaras Ambolta               94   Marijampolės SM          32.42   472       
   17.  Paulius Grigaliunas           97   Vilniaus VSM             32.46   470       
   18.  Antanas Ambraska              93   Kauno PM                 32.60   464       
   19.  Augustas Struckus             95   Alytaus SRC              33.06   445       
   20.  Tomas Burbo                   94   Vilniaus VSM             33.11   443       
   21.  Rokas Daunoravicius           94   Panevėžio Žemyna         33.16   441       
   22.  Erikas Aukstikalnis           96   Kauno Centro SM          33.26   437       
   23.  Matas Steniukynas             95   Alytaus SRC              33.70   420       
   24.  Tomas Markus                  94   Vilniaus VSM             33.79   417       
   25.  Paulius Slevas                94   Kauno PM                 33.82   416       
   26.  Aivaras Radvilavicius         96   Alytaus SRC              34.43   394       
   27.  Martynas Tusas                95   Kauno PM                 34.78   382  *    
   28.  Artur Jusel                   95   Vilniaus VSM             35.05   373  *    
   29.  Matas Stankevicius            98   Kauno Centro SM          39.33   264  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 4                        Women, 100m Breaststroke                           Open
2010-11-12 - 10:35                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       1:30.48  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Urte Kazakeviciute            93   Kauno PM               1:12.96   634  A    
    2.  Evelina Rudyte                92   Klaipedos Gintaro SC   1:14.03   607  A    
    3.  Erika Bespalko                89   Kauno Centro SM        1:15.15   580  A    
    4.  Gabija Sokolovaite            97   Kauno Centro SM        1:17.96   520  A    
    5.  Greta Grigaleviciute          94   Marijampolės SM        1:18.45   510  A    
    6.  Karina Kucaite                96   Panevėžio Žemyna       1:19.81   484  A    
    7.  Ingrida Jurkute               94   Šiaulių PM Delfinas    1:20.04   480  R    
    8.  Jurgita Zeglyte               92   Kauno PM               1:20.67   469  R    
    9.  Sigita Matuseviciute          93   Marijampolės SM        1:21.08   462       
   10.  Vikte Labanauskaite           97   Panevėžio Žemyna       1:21.41   456       
   11.  Vaiva Staraite                98   Kauno PM               1:21.58   453       
   12.  Gabriele Dvariskyte           96   Vilniaus VSM           1:21.91   448       
   13.  Veronika Kuncinaite           98   Vilniaus VSM           1:25.08   400       
   14.  Ruta Dagyte                   95   Šiaulių PM Delfinas    1:25.35   396       
   15.  Dovile Urbonaite              10   Panevėžio Žemyna       1:25.97   387       
   16.  Dovile Sudeikyte              92   Vilniaus VSM           1:26.04   386       
   17.  Laura Tomaite                 93   Alytaus SRC            1:26.10   386       
   18.  Auguste Dobrovolskyte         97   Šiaulių PM Delfinas    1:26.13   385       
   19.  Gintare Zigilejute            97   Vilniaus VSM           1:26.91   375       
   20.  Eva Spakovska                 96   Vilniaus VSM           1:27.66   365       
   21.  Simona Skarelyte              97   Kauno PM               1:32.11   315  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 6                            Women, 100m Fly                                Open
2010-11-12 - 10:45                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       1:18.61  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Giedre Grigonyte              95   Vilniaus VSM           1:05.73   587  A    
    2.  Aiste Dobrovolskaite          91   Kauno PM               1:06.00   580  A    
    3.  Ieva Zarankaite               94   Utenos KKSC            1:07.18   550  A    
    4.  Vaiva Gimbutyte               95   Kauno PM               1:08.82   511  A    
    5.  Simona Raudonyte              95   Šiaulių PM Delfinas    1:09.62   494  A    
    6.  Dovile Slapsyte               94   Kauno Centro SM        1:10.01   486  A    
    7.  Giedre Tribockyte             92   Kauno PM               1:10.89   468  R    
    8.  Asta Drevinskaite             95   Kauno PM               1:12.04   446  R    
    9.  Jurate Scerbinskaite          94   Kauno Centro SM        1:13.46   420       
   10.  Viltaute Paplauskaite         91   Kauno Centro SM        1:13.59   418       
   11.  Aiste Jankauskaite            97   Kauno PM               1:14.38   405       
   12.  Alina Taran                   98   Šiaulių PM Delfinas    1:15.33   390       
   13.  Justina Dilkaite              97   Vilniaus VSM           1:23.79   283  *    
   14.  Ada Steponaviciute            95   Alytaus SRC            1:27.44   249  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 7                          Men, 100m Backstroke                             Open
2010-11-12 - 10:50                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       1:09.06  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vytautas Janusaitis           81   Kauno PM                 57.05   631  A    
    2.  Justinas Bilis                92   Panevėžio Žemyna         57.12   628  A    
    3.  Deividas Grigalionis          94   Panevėžio Žemyna         58.59   582  A    
    4.  Aivaras Kubilius              93   Kauno Centro SM          59.09   568  A    
    5.  Matas Andriekus               92   Kauno PM                 59.17   565  A    
    6.  Deividas Valentavicius        93   Marijampolės SM          59.38   559  A    
    7.  Augustinas Jakubauskas        94   Vilniaus VSM           1:01.01   516  R    
    8.  Gytis Stankevicius            94   Kauno PM               1:01.42   505  R    
    9.  Lukas Levickas                93   Marijampolės SM        1:02.99   469       
   10.  Kristupas Strasunskas         93   Klaipedos Gintaro SC   1:05.40   419       
   11.  Nikodemas Kilmonas            94   Šiaulių PM Delfinas    1:05.88   409       
   12.  Matas Inkenas                 95   Kauno PM               1:07.71   377       
   13.  Lukas Rutkauskas              96   Kauno Centro SM        1:08.32   367       
   14.  Kestutis Rainys               94   Kauno PM               1:09.07   355  *    
   15.  Lukas Stakela                 96   Panevėžio Žemyna       1:09.08   355  *    
   16.  Kasparas Jasinskas            96   Kauno PM               1:09.54   348  *    
   17.  Sarunas Legatas               95   Vilniaus VSM           1:10.01   341  *    
   18.  Marijus Ivanauskas            94   Alytaus SRC            1:11.72   317  *    
        Lukas Kriauciunas             94   Kauno PM               1:11.72   317  *    
   20.  Eimantas Milius               96   Vilniaus VSM           1:12.09   312  *    
   21.  Grazvydas Cepaitis            97   Kauno PM               1:18.86   239  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 8                         Women, 50m Backstroke                             Open
2010-11-12 - 11:00                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       37.20  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inga Sukyte                   92   Klaipedos Gintaro SC     31.16   561  A    
    2.  Ugne Mazutaityte              97   Kauno PM                 32.16   510  A    
    3.  Ieva Zarankaite               94   Utenos KKSC              32.40   499  A    
    4.  Jone Pauryte                  95   Vilniaus VSM             33.06   469  A    
    5.  Greta Stipinaite              93   Panevėžio Žemyna         33.48   452  A    
    6.  Ingrida Ruskyte               93   Marijampolės SM          33.97   433  A    
    7.  Ingrida Burbaite              93   Kauno PM                 34.44   415  R    
    8.  Martyna Karmazinaite          97   Kauno PM                 34.61   409  R    
    9.  Sandra Paschalskyte           95   Kauno Centro SM          35.12   391       
   10.  Gintare Raulinaviciute        94   Alytaus SRC              35.32   385       
   11.  Gabriele Skerath              96   Kauno Centro SM          35.51   379       
   12.  Simona Kryziute               94   Kauno Centro SM          35.79   370       
   13.  Ieva Burneikyte               98   Panevėžio Žemyna         36.16   359       
   14.  Rimante Urbelyte              96   Šiaulių PM Delfinas      36.39   352       
   15.  Gintare Zigilejute            97   Vilniaus VSM             38.04   308  *    
   16.  Auguste Dobrovolskyte         97   Šiaulių PM Delfinas      38.77   291  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 9                             Men, 200m Fly                                 Open
2010-11-12 - 11:05                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       2:35.21  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tadas Duskinas                94   Kauno PM               2:14.76   530  A    
    2.  Edgaras Stura                 88   Vilniaus VSM           2:18.38   490  A    
    3.  Artiom Scemeliov              92   Vilniaus VSM           2:21.58   457  A    
    4.  Germanas Visockis             93   Vilniaus VSM           2:27.33   406  A    
    5.  Rimantas Mogenis              93   Kauno PM               2:28.16   399  A    
    6.  Arturas Stura                 92   Vilniaus VSM           2:30.62   380  A    
    7.  Justas Puzinovas              95   Kauno PM               2:31.40   374  R    
    8.  Mantas Budrys                 97   Kauno PM               2:35.71   344  R *  
    9.  Lukas Jonikis                 96   Kauno PM               2:41.82   306  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 10                          Women, 200m Medley                              Open
2010-11-12 - 11:10                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       2:49.11  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erika Bespalko                89   Kauno Centro SM        2:30.99   561  A    
    2.  Evelina Rudyte                92   Klaipedos Gintaro SC   2:31.68   554  A    
    3.  Laura Dobrovolskaite          92   Kauno PM               2:33.18   538  A    
    4.  Raminta Juodkaite             96   Utenos KKSC            2:37.94   490  A    
    5.  Ingrida Jurkute               94   Šiaulių PM Delfinas    2:38.02   490  A    
    6.  Vikte Labanauskaite           97   Panevėžio Žemyna       2:39.78   474  A    
    7.  Gabija Sokolovaite            97   Kauno Centro SM        2:40.70   466  R    
    8.  Emilija Vaineikyte            94   Marijampolės SM        2:40.74   465  R    
    9.  Alina Taran                   98   Šiaulių PM Delfinas    2:41.23   461       
   10.  Viltaute Paplauskaite         91   Kauno Centro SM        2:46.04   422       
   11.  Aiste Jankauskaite            97   Kauno PM               2:46.09   422       
   12.  Gabriele Dvariskyte           96   Vilniaus VSM           2:46.83   416       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 11                         Men, 400m Freestyle                              Open
2010-11-12 - 11:20                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       5:00.54  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simas Ziaukas                 91   Kauno Centro SM        4:10.08   615  A    
    2.  Povilas Strazdas              96   Vilniaus VSM           4:13.46   591  A    
    3.  Eimantas Vijaikis             91   Kauno PM               4:20.44   545  A    
    4.  Justas Maksimavicius          93   Vilniaus VSM           4:21.41   539  A    
    5.  Simonas Bilis                 93   Panevėžio Žemyna       4:22.34   533  A    
    6.  Vaidotas Blazys               92   Kauno PM               4:23.84   524  A    
    7.  Lukas Paulauskas              93   Kauno PM               4:25.10   517  R    
    8.  Justas Leonavicius            94   Vilniaus VSM           4:26.78   507  R    
    9.  Grantas Dapkus                96   Kauno Centro SM        4:29.65   491       
   10.  Arunas Bedzinskas             92   Kauno PM               4:29.78   490       
   11.  Dominykas Lusys               95   Šiaulių PM Delfinas    4:29.84   490       
   12.  Paulius Dapkus                91   Kauno Centro SM        4:30.86   484       
   13.  Zilvinas Berneckis            93   Anykščių KKSC          4:32.41   476       
   14.  Arnas Stuksys                 93   Kauno PM               4:34.10   467       
   15.  Martynas Kasperavicius        94   Šiaulių PM Delfinas    4:34.68   464       
   16.  Jonas Zakarauskas             95   Kauno Centro SM        4:34.81   464       
   17.  Vladimir Aripovskij           95   Vilniaus VSM           4:45.97   411       
   18.  Matas Bajorinas               97   Vilniaus VSM           4:48.20   402       
   19.  Matas Inkenas                 95   Kauno PM               4:48.29   402       
   20.  Mikas Kudrevicius             92   Vilniaus VSM           4:48.93   399       
   21.  Dominykas Prasmantas          94   Kauno PM               4:49.31   397       
   22.  Elvinas Daskevicius           95   Kauno PM               4:54.22   378       
   23.  Andrius Pcalinas              96   Kauno PM               4:55.08   374       
   24.  Rokas Leonavicius             94   Anykščių KKSC          5:00.50   354       
   25.  Domas Trinkunas               94   Vilniaus VSM           5:09.05   326  *    
   26.  Lukas Vildziunas              95   Anykščių KKSC          5:10.77   320  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 12                         Women, 50m Freestyle                             Open
2010-11-12 - 11:45                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       31.02  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Giedre Grigonyte              95   Vilniaus VSM             26.92   644  A    
    2.  Jurate Scerbinskaite          94   Kauno Centro SM          27.74   588  A    
    3.  Monika Apcinikovaite          93   Kauno PM                 28.03   570  A    
    4.  Eva Gliozeryte                97   Šiaulių PM Delfinas      28.10   566  A    
    5.  Ieva Zarankaite               94   Utenos KKSC              28.20   560  A    
    6.  Neringa Salciute              94   Kauno PM                 28.23   558  A    
    7.  Inga Sukyte                   92   Klaipedos Gintaro SC     28.71   531  R    
    8.  Roberta Kuzaite               96   Klaipedos Gintaro SC     28.84   523  R    
    9.  Laura Mogenyte                96   Kauno PM                 28.95   517       
   10.  Simona Raudonyte              95   Šiaulių PM Delfinas      28.99   515       
   11.  Dovile Sudeikyte              92   Vilniaus VSM             29.20   504       
   12.  Saule Guzyte                  92   Vilniaus VSM             29.71   479       
   13.  Aiste Puzinovaite             92   Kauno PM                 29.76   476       
   14.  Gabriele Skerath              96   Kauno Centro SM          30.08   461       
   15.  Ieva Burneikyte               98   Panevėžio Žemyna         30.21   455       
        Karina Kucaite                96   Panevėžio Žemyna         30.21   455       
   17.  Migle Staraite                95   Kauno PM                 30.45   445       
   18.  Aneta Astrauskaite            98   Šiaulių PM Delfinas      30.57   439       
   19.  Greta Slavinskaite            94   Alytaus SRC              30.65   436       
   20.  Rimante Urbelyte              96   Šiaulių PM Delfinas      30.74   432       
   21.  Greta Stipinaite              93   Panevėžio Žemyna         30.76   431       
   22.  Sigita Matuseviciute          93   Marijampolės SM          30.81   429       
   23.  Gaudre Liksaite               95   Klaipedos Gintaro SC     30.94   424       
   24.  Ruta Dagyte                   95   Šiaulių PM Delfinas      31.02   421       
   25.  Roberta Jasikonyte            95   Anykščių KKSC            31.05   419  *    
        Vaiva Staraite                98   Kauno PM                 31.05   419  *    
   27.  Kristina Juseviciute          96   Kauno PM                 31.15   415  *    
   28.  Greta Grigaleviciute          94   Marijampolės SM          31.31   409  *    
   29.  Eleonora Kairyte              98   Panevėžio Žemyna         31.37   407  *    
   30.  Gintare Zigilejute            97   Vilniaus VSM             31.89   387  *    
   31.  Simona Skarelyte              97   Kauno PM                 31.92   386  *    
   32.  Justina Dilkaite              97   Vilniaus VSM             33.40   337  *    
   DSQ  Ieva Martinkute               95   Šiaulių PM Delfinas                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 13                        Men, 200m Breaststroke                            Open
2010-11-12 - 11:55                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       2:54.37  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Giedrius Titenis              89   Anykščių KKSC          2:19.05   653  A    
    2.  Marius Mikalauskas            94   Kauno Centro SM        2:28.89   532  A    
    3.  Arnas Sedlevicius             92   Vilniaus VSM           2:30.59   514  A    
    4.  Paulius Zelnia                93   Vilniaus VSM           2:31.86   501  A    
    5.  Erikas Svirskas               94   Kauno PM               2:32.91   491  A    
    6.  Mantas Auruskevicius          95   Alytaus SRC            2:33.28   487  A    
    7.  Kirilas Kiseliovas            94   Vilniaus VSM           2:36.49   458  R    
    8.  Augustas Struckus             95   Alytaus SRC            2:41.38   418  R    
    9.  Tomas Burbo                   94   Vilniaus VSM           2:41.92   413       
   10.  Erikas Aukstikalnis           96   Kauno Centro SM        2:44.34   395       
   11.  Vincentas Dzidolikas          96   Šiaulių PM Delfinas    2:44.55   394       
   12.  Aivaras Radvilavicius         96   Alytaus SRC            2:44.98   391       
   13.  Paulius Slevas                94   Kauno PM               2:45.17   389       
   14.  Tomas Markus                  94   Vilniaus VSM           2:45.78   385       
   15.  Martynas Tusas                95   Kauno PM               2:50.85   352       
   16.  Kasparas Jasinskas            96   Kauno PM               2:51.42   348       
   17.  Matas Stankevicius            98   Kauno Centro SM        3:03.94   282  *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 14                        Women, 800m Freestyle                             Open
2010-11-12 - 12:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                       11:25.80  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aiste Kubiliute               97   Kauno Centro SM        9:35.86   595       
    2.  Guoda Jonelyte                95   Panevėžio Žemyna       9:41.54   578       
    3.  Laura Maciulaityte            94   Vilniaus VSM           9:48.25   558       
    4.  Egle Rakickaite               94   Kauno Centro SM       10:10.00   501       
    5.  Raminta Juodkaite             96   Utenos KKSC           10:17.92   482       
    6.  Karolina Varsockaja           95   Vilniaus VSM          10:29.16   456       
    7.  Greta Remeikaite              97   Panevėžio Žemyna      10:30.50   453       
    8.  Greta Segenyte                95   Vilniaus VSM          10:34.02   446       
    9.  Saule Guzyte                  92   Vilniaus VSM          10:42.31   429       
   10.  Dovile Jurgelionyte           94   Anykščių KKSC         11:25.19   353       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 15                           Men, 100m Medley                               Open
2010-11-12 - 12:15                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       1:05.78  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edvinas Dautartas             87   Kauno PM                 58.03   669  A    
    2.  Matas Andriekus               92   Kauno PM                 59.86   609  A    
    3.  Vaidotas Blazys               92   Kauno PM               1:00.35   595  A    
    4.  Eimantas Vijaikis             91   Kauno PM               1:00.79   582  A    
    5.  Deividas Valentavicius        93   Marijampolės SM        1:01.46   563  A    
    6.  Donatas Balandis              91   Vilniaus VSM           1:01.96   549  A    
    7.  Andrius Krasickas             93   Marijampolės SM        1:03.05   521  R    
    8.  Sarunas Jankauskas            91   Kauno PM               1:03.79   503  R    
    9.  Jevgenij Rogozin              96   Vilniaus VSM           1:03.87   501       
   10.  Vytautas Vieraitis            93   Marijampolės SM        1:04.25   493       
   11.  Edgaras Stankevicius          91   Anykščių KKSC          1:04.57   485       
   12.  Donatas Mongirdas             92   Kauno PM               1:05.11   473       
   13.  Augustinas Jakubauskas        94   Vilniaus VSM           1:05.31   469       
   14.  Gytis Stankevicius            94   Kauno PM               1:05.47   466       
   15.  Augustas Klimavicius          94   Vilniaus VSM           1:05.52   464       
   16.  Paulius Grigaliunas           97   Vilniaus VSM           1:05.65   462       
   17.  Maksim Golubev                93   Klaipedos Gintaro SC   1:05.80   459  *    
   18.  Tautvydas Cinelis             94   Kauno PM               1:05.85   458  *    
   19.  Dominykas Spudvilas           94   Anykščių KKSC          1:06.26   449  *    
   20.  Edgaras Ambolta               94   Marijampolės SM        1:07.27   429  *    
   21.  Laurynas Svipas               92   Alytaus SRC            1:07.35   428  *    
   22.  Ricardas Pavliukas            92   Kauno PM               1:08.00   415  *    
   23.  Mindaugas Bagdonas            95   Anykščių KKSC          1:09.41   391  *    
   24.  Rokas Teresas                 96   Kauno PM               1:10.99   365  *    
   25.  Lukas Kriauciunas             94   Kauno PM               1:11.41   359  *    
   26.  Dalius Siauciunas             96   Anykščių KKSC          1:13.32   331  *    
   27.  Dominykas Prasmantas          94   Kauno PM               1:13.34   331  *    
   28.  Grazvydas Cepaitis            97   Kauno PM               1:18.94   265  *    
   DSQ  Giedrius Titenis              89   Anykščių KKSC                              
   DSQ  Mindaugas Kucinskas           91   Šiaulių PM Delfinas                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 16                        Women, 200m Backstroke                            Open
2010-11-12 - 12:25                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       2:52.27  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ugne Mazutaityte              97   Kauno PM               2:26.28   554  A    
    2.  Asta Drevinskaite             95   Kauno PM               2:26.90   547  A    
    3.  Laura Dobrovolskaite          92   Kauno PM               2:28.97   525  A    
    4.  Jone Pauryte                  95   Vilniaus VSM           2:32.61   488  A    
    5.  Egle Rakickaite               94   Kauno Centro SM        2:35.48   461  A    
    6.  Joana Ulyte                   95   Panevėžio Žemyna       2:37.17   447  A    
    7.  Martyna Karmazinaite          97   Kauno PM               2:38.40   436  R    
    8.  Ingrida Burbaite              93   Kauno PM               2:38.96   432  R    
    9.  Simona Kryziute               94   Kauno Centro SM        2:39.05   431       
   10.  Beatrice Grigalionyte         96   Panevėžio Žemyna       2:40.85   417       
   11.  Greta Remeikaite              97   Panevėžio Žemyna       2:41.03   415       
   12.  Sandra Paschalskyte           95   Kauno Centro SM        2:42.68   403       
   13.  Agne Sorakaite                98   Utenos KKSC            2:44.01   393       
   14.  Gintare Raulinaviciute        94   Alytaus SRC            2:44.13   392       
   15.  Emilija Vaineikyte            94   Marijampolės SM        2:44.47   390       
   16.  Eleonora Kairyte              98   Panevėžio Žemyna       2:45.64   381       
   17.  Ingrida Ruskyte               93   Marijampolės SM        2:46.24   377       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 17                             Men, 50m Fly                                 Open
2010-11-12 - 12:35                                                      Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       28.60  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Edgaras Stura                 88   Vilniaus VSM             24.99   663  A    
    2.  Paulius Viktoravicius         84   Šiaulių PM Delfinas      25.66   613  A    
    3.  Edvinas Apcinikovas           90   Kauno PM                 25.99   590  A    
    4.  Irmantas Vernickas            93   Anykščių KKSC            26.26   572  A    
    5.  Linas Sadeckas                90   Vilniaus VSM             26.39   563  A    
    6.  Donatas Balandis              91   Vilniaus VSM             26.41   562  A    
    7.  Marius Lukiciovas             93   Klaipedos Gintaro SC     26.86   534  R    
    8.  Artiom Scemeliov              92   Vilniaus VSM             27.06   522  R    
    9.  Arturas Stura                 92   Vilniaus VSM             27.13   518       
   10.  Jevgenij Rogozin              96   Vilniaus VSM             27.25   512       
   11.  Emilis Lauzikas               92   Vilniaus VSM             27.28   510       
   12.  Paulius Dapkus                91   Kauno Centro SM          27.38   504       
   13.  Augustinas Jakubauskas        94   Vilniaus VSM             27.41   503       
   14.  Giedrius Mykolaitis           93   Marijampolės SM          27.75   484       
   15.  Aleksandr Fedosejev           92   Klaipedos Gintaro SC     27.92   476       
   16.  Aivaras Kubilius              93   Kauno Centro SM          27.95   474       
   17.  Germanas Visockis             93   Vilniaus VSM             28.07   468       
   18.  Rokas Dobrovolskis            95   Šiaulių PM Delfinas      28.35   454       
   19.  Rokas Daunoravicius           94   Panevėžio Žemyna         28.37   453       
        Domas Trinkunas               94   Vilniaus VSM             28.37   453       
   21.  Vilius Srebalius              93   Klaipedos Gintaro SC     28.48   448       
   22.  Lukas Pranckevicius           95   Kauno PM                 28.60   442       
   23.  Vytas Gotovskis               94   Anykščių KKSC            28.97   426  *    
   24.  Airidas Vasiliauskas          93   Klaipedos Gintaro SC     29.13   419  *    
   25.  Marius Berneckis              94   Anykščių KKSC            29.19   416  *    
   26.  Martynas Gecevicius           94   Kauno PM                 30.33   371  *    
   27.  Tomas Vrubliauskas            95   Alytaus SRC              31.46   332  *    
   DSQ  Zilvinas Jablonskis           94   Kauno PM                              *    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 1                          Men, 100m Freestyle                              Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                       47.54  Raimondas Mažuolis                                1994
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Tadas Duskinas                94   Kauno PM                 51.47   665       
    2.  Paulius Viktoravicius         84   Šiaulių PM Delfinas      51.61   660       
    3.  Simonas Bilis                 93   Panevėžio Žemyna         51.73   655       
    4.  Justinas Bilis                92   Panevėžio Žemyna         51.85   651       
    5.  Danas Rapsys                  95   Panevėžio Žemyna         52.96   611       
    6.  Edvinas Apcinikovas           90   Kauno PM                 53.07   607       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 2                         Women, 200m Freestyle                             Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     2:02.96  Dita Želvienė                                     1995
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Jurate Scerbinskaite          94   Kauno Centro SM        2:01.95   757       
    2.  Monika Apcinikovaite          93   Kauno PM               2:10.00   625       
    3.  Vaiva Gimbutyte               95   Kauno PM               2:12.59   589       
    4.  Guoda Jonelyte                95   Panevėžio Žemyna       2:12.73   587       
    5.  Neringa Salciute              94   Kauno PM               2:16.93   535       
    6.  Gintare Repeckaite            93   Anykščių KKSC          2:17.45   529       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 3                         Men, 50m Breaststroke                             Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     27.39  Giedrius Titenis                                    2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Giedrius Titenis              89   Anykščių KKSC            28.22   716       
    2.  Edvinas Dautartas             87   Kauno PM                 28.36   705       
    3.  Jevgenij Gamper               94   Vilniaus VSM             29.20   646       
    4.  Mindaugas Kucinskas           91   Šiaulių PM Delfinas      30.16   586       
    5.  Linas Sadeckas                90   Vilniaus VSM             31.03   538       
    6.  Lukas Levickas                93   Marijampolės SM          31.11   534       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 4                        Women, 100m Breaststroke                           Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     1:09.08  Erika Bespalko                                    2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Urte Kazakeviciute            93   Kauno PM               1:11.21   682       
    2.  Erika Bespalko                89   Kauno Centro SM        1:12.46   647       
    3.  Evelina Rudyte                92   Klaipedos Gintaro SC   1:13.71   615       
    4.  Greta Grigaleviciute          94   Marijampolės SM        1:17.35   532       
    5.  Gabija Sokolovaite            97   Kauno Centro SM        1:17.53   528       
    6.  Karina Kucaite                96   Panevėžio Žemyna       1:19.10   498       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 5                            Men, 400m Medley                               Open
2010-11-12                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                       5:39.96  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marius Mikalauskas            94   Kauno Centro SM        4:52.00   536       
    2.  Martynas Kasperavicius        94   Šiaulių PM Delfinas    4:58.03   504       
    3.  Dominykas Lusys               95   Šiaulių PM Delfinas    4:59.85   495       
    4.  Justas Maksimavicius          93   Vilniaus VSM           5:00.94   490       
    5.  Aleksandr Pavlov              93   Vilniaus VSM           5:04.87   471       
   DSQ  Danas Rapsys                  95   Panevėžio Žemyna                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 6                            Women, 100m Fly                                Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     1:00.98  Aistė Dobrovolskaitė                              2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Giedre Grigonyte              95   Vilniaus VSM           1:01.98   700       
    2.  Aiste Dobrovolskaite          91   Kauno PM               1:03.30   657       
    3.  Vaiva Gimbutyte               95   Kauno PM               1:05.14   603       
    4.  Simona Raudonyte              95   Šiaulių PM Delfinas    1:09.02   507       
    5.  Dovile Slapsyte               94   Kauno Centro SM        1:09.33   500       
    6.  Giedre Tribockyte             92   Kauno PM               1:10.02   485       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 7                          Men, 100m Backstroke                             Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                       51.63  Vytautas Janušaitis                               2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Vytautas Janusaitis           81   Kauno PM                 53.71   756       
    2.  Matas Andriekus               92   Kauno PM                 55.71   677       
    3.  Justinas Bilis                92   Panevėžio Žemyna         57.20   626       
    4.  Deividas Grigalionis          94   Panevėžio Žemyna         58.28   592       
    5.  Aivaras Kubilius              93   Kauno Centro SM          59.45   557       
    6.  Deividas Valentavicius        93   Marijampolės SM        1:01.00   516       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 8                         Women, 50m Backstroke                             Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     28.95  Rugilė Mileišytė                                    2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Inga Sukyte                   92   Klaipedos Gintaro SC     30.85   578       
    2.  Ugne Mazutaityte              97   Kauno PM                 31.70   532       
    3.  Ieva Zarankaite               94   Utenos KKSC              32.01   517       
    4.  Greta Stipinaite              93   Panevėžio Žemyna         33.68   444       
    5.  Ingrida Ruskyte               93   Marijampolės SM          33.91   435       
    6.  Jone Pauryte                  95   Vilniaus VSM             34.12   427       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 9                             Men, 200m Fly                                 Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     1:59.31  Edvinas Dautartas                                 2008
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Edgaras Stura                 88   Vilniaus VSM           2:00.55   741       
    2.  Tadas Duskinas                94   Kauno PM               2:07.11   632       
    3.  Artiom Scemeliov              92   Vilniaus VSM           2:11.44   572       
    4.  Rimantas Mogenis              93   Kauno PM               2:20.65   466       
    5.  Germanas Visockis             93   Vilniaus VSM           2:21.30   460       
    6.  Arturas Stura                 92   Vilniaus VSM           2:31.43   374       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 10                          Women, 200m Medley                              Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     2:19.96  Dita Želvienė                                     1997
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Erika Bespalko                89   Kauno Centro SM        2:26.04   621       
    2.  Evelina Rudyte                92   Klaipedos Gintaro SC   2:27.96   597       
    3.  Laura Dobrovolskaite          92   Kauno PM               2:28.09   595       
    4.  Raminta Juodkaite             96   Utenos KKSC            2:36.06   508       
    5.  Ingrida Jurkute               94   Šiaulių PM Delfinas    2:36.27   506       
    6.  Vikte Labanauskaite           97   Panevėžio Žemyna       2:39.03   480       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 11                         Men, 400m Freestyle                              Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     3:49.96  Vytautas Janušaitis                               2004
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Simas Ziaukas                 91   Kauno Centro SM        4:01.72   682       
    2.  Povilas Strazdas              96   Vilniaus VSM           4:09.82   617       
    3.  Simonas Bilis                 93   Panevėžio Žemyna       4:11.67   604       
    4.  Eimantas Vijaikis             91   Kauno PM               4:13.38   592       
    5.  Vaidotas Blazys               92   Kauno PM               4:19.82   549       
    6.  Justas Maksimavicius          93   Vilniaus VSM           4:22.44   532       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 12                         Women, 50m Freestyle                             Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     25.06  Dita Želvienė                                       1995
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Giedre Grigonyte              95   Vilniaus VSM             26.39   683       
    2.  Jurate Scerbinskaite          94   Kauno Centro SM          27.46   606       
    3.  Eva Gliozeryte                97   Šiaulių PM Delfinas      27.71   590       
    4.  Monika Apcinikovaite          93   Kauno PM                 27.87   580       
    5.  Ieva Zarankaite               94   Utenos KKSC              28.06   568       
    6.  Neringa Salciute              94   Kauno PM                 28.26   556       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 13                        Men, 200m Breaststroke                            Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     2:07.65  Giedrius Titenis                                  2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Giedrius Titenis              89   Anykščių KKSC          2:13.01   746       
    2.  Arnas Sedlevicius             92   Vilniaus VSM           2:25.69   568       
    3.  Marius Mikalauskas            94   Kauno Centro SM        2:29.75   523       
    4.  Erikas Svirskas               94   Kauno PM               2:29.84   522       
    5.  Paulius Zelnia                93   Vilniaus VSM           2:31.32   507       
    6.  Mantas Auruskevicius          95   Alytaus SRC            2:35.72   465       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 14                        Women, 800m Freestyle                             Open
2010-11-12                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                       11:25.80  *  
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aiste Kubiliute               97   Kauno Centro SM        9:35.86   595       
    2.  Guoda Jonelyte                95   Panevėžio Žemyna       9:41.54   578       
    3.  Laura Maciulaityte            94   Vilniaus VSM           9:48.25   558       
    4.  Egle Rakickaite               94   Kauno Centro SM       10:10.00   501       
    5.  Raminta Juodkaite             96   Utenos KKSC           10:17.92   482       
    6.  Karolina Varsockaja           95   Vilniaus VSM          10:29.16   456       
    7.  Greta Remeikaite              97   Panevėžio Žemyna      10:30.50   453       
    8.  Greta Segenyte                95   Vilniaus VSM          10:34.02   446       
    9.  Saule Guzyte                  92   Vilniaus VSM          10:42.31   429       
   10.  Dovile Jurgelionyte           94   Anykščių KKSC         11:25.19   353       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 15                           Men, 100m Medley                               Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                       52.35  Vytautas Janušaitis                               2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Edvinas Dautartas             87   Kauno PM                 57.34   693       
    2.  Matas Andriekus               92   Kauno PM                 58.82   642       
    3.  Vaidotas Blazys               92   Kauno PM               1:00.30   596       
    4.  Eimantas Vijaikis             91   Kauno PM               1:00.93   578       
    5.  Deividas Valentavicius        93   Marijampolės SM        1:01.41   564       
    6.  Donatas Balandis              91   Vilniaus VSM           1:02.28   541       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 16                        Women, 200m Backstroke                            Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     2:18.35  Aušra Pačebutaitė                                 2001
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Asta Drevinskaite             95   Kauno PM               2:20.74   622       
    2.  Laura Dobrovolskaite          92   Kauno PM               2:22.26   602       
    3.  Ugne Mazutaityte              97   Kauno PM               2:26.42   552       
    4.  Jone Pauryte                  95   Vilniaus VSM           2:32.30   491       
    5.  Joana Ulyte                   95   Panevėžio Žemyna       2:35.86   458       
    6.  Egle Rakickaite               94   Kauno Centro SM        2:36.91   449       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 17                             Men, 50m Fly                                 Open
2010-11-12                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     23.45  Vytautas Janušaitis                                 2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Edgaras Stura                 88   Vilniaus VSM             25.14   652       
    2.  Paulius Viktoravicius         84   Šiaulių PM Delfinas      25.28   641       
    3.  Irmantas Vernickas            93   Anykščių KKSC            26.02   588       
    4.  Edvinas Apcinikovas           90   Kauno PM                 26.05   586       
    5.  Linas Sadeckas                90   Vilniaus VSM             26.75   541       
    6.  Donatas Balandis              91   Vilniaus VSM             27.30   509       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 18                        Women, 4 x 50m Medley                             Open
2010-11-12                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                                               Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kauno PM 1                         Kauno PM               2:00.66   605       
        Asta Drevinskaite, 95                  Aiste Dobrovolskaite, 91
        Urte Kazakeviciute, 93                 Vaiva Gimbutyte, 95
            31.61  1:04.60  1:33.49  2:00.66

    2.  Kauno PM 2                         Kauno PM               2:06.68   523       
        Ugne Mazutaityte, 97                   Giedre Tribockyte, 92
        Jurgita Zeglyte, 92                    Monika Apcinikovaite, 93
            32.14  1:08.78  1:39.13  2:06.68

    3.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           2:07.46   513       
        Jone Pauryte, 95                       Giedre Grigonyte, 95
        Gabriele Dvariskyte, 96                Karolina Varsockaja, 95
            33.09  1:10.04  1:38.47  2:07.46

    4.  Kauno Centro sporto mokykla 1      Kauno Centro SM        2:08.10   506       
        Jurate Scerbinskaite, 94               Viltaute Paplauskaite, 91
        Erika Bespalko, 89                     Dovile Slapsyte, 94
            33.54  1:08.04  1:39.90  2:08.10

    5.  Siauliu plaukimo mokykla Delfi     Šiaulių PM Delfinas    2:09.32   491       
        Eva Gliozeryte, 97                     Ingrida Jurkute, 94
        Ruta Dagyte, 95                        Simona Raudonyte, 95
            32.11  1:09.99  1:40.66  2:09.32

    6.  Klaipedos Gintaro sporto centr     Klaipedos Gintaro SC   2:09.39   491       
        Inga Sukyte, 92                        Gaudre Liksaite, 95
        Evelina Rudyte, 92                     Roberta Kuzaite, 96
            31.45  1:06.52  1:41.17  2:09.39

    7.  Kauno PM 3                         Kauno PM               2:09.77   486       
        Laura Dobrovolskaite, 92               Aiste Puzinovaite, 92
        Vaiva Staraite, 98                     Neringa Salciute, 94
            32.25  1:09.98  1:41.26  2:09.77

    8.  Marijampoles sporto mokykla 1      Marijampolės SM        2:10.57   477       
        Ingrida Ruskyte, 93                    Emilija Vaineikyte, 94
        Greta Grigaleviciute, 94               Sigita Matuseviciute, 93
            33.92  1:08.93  1:40.40  2:10.57

    9.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           2:19.25   394       
        Greta Segenyte, 95                     Veronika Kuncinaite, 98
        Gintare Zigilejute, 97                 Dovile Sudeikyte, 92
            36.93  1:15.78  1:50.01  2:19.25

   10.  Alytaus SRC 1                      Alytaus SRC            2:19.62   390       
        Gintare Raulinaviciute, 94             Ada Steponaviciute, 95
        Laura Tomaite, 93                      Greta Slavinskaite, 94
            35.14  1:14.36  1:49.69  2:19.62




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 19                        Men, 4 x 50m Freestyle                            Open
2010-11-12                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                                               Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anyksciai KKSC 1                   Anykščių KKSC          1:34.54   686       
        Irmantas Vernickas, 93                 Dominykas Spudvilas, 94
        Edvinas Galinis, 90                    Giedrius Titenis, 89
            24.34    47.96  1:11.94  1:34.54

    2.  Kauno PM 1                         Kauno PM               1:34.59   684       
        Tadas Duskinas, 94                     Edvinas Apcinikovas, 90
        Matas Andriekus, 92                    Sarunas Jankauskas, 91
            23.48    47.51  1:11.51  1:34.59

    3.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           1:36.68   641       
        Justas Leonavicius, 94                 Jevgenij Gamper, 94
        Linas Sadeckas, 90                     Donatas Balandis, 91
            24.79    49.41  1:13.22  1:36.68

    4.  Marijampoles sporto mokykla 1      Marijampolės SM        1:39.17   594       
        Deividas Valentavicius, 93             Lukas Levickas, 93
        Vytautas Vieraitis, 93                 Andrius Krasickas, 93
            24.78    49.78  1:14.97  1:39.17

    5.  Kauno PM 2                         Kauno PM               1:41.14   560       
        Vaidotas Blazys, 92                    Rimantas Mogenis, 93
        Eimantas Vijaikis, 91                  Erikas Svirskas, 94
            24.87    51.72  1:16.30  1:41.14

    6.  Kauno Centro sporto mokykla 1      Kauno Centro SM        1:41.16   559       
        Aivaras Kubilius, 93                   Marius Mikalauskas, 94
        Paulius Dapkus, 91                     Simas Ziaukas, 91
            25.47    51.12  1:16.41  1:41.16

    7.  Klaipedos Gintaro sporto centr     Klaipedos Gintaro SC   1:41.49   554       
        Aleksandr Fedosejev, 92                Marius Lukiciovas, 93
        Airidas Vasiliauskas, 93               Vilius Srebalius, 93
            25.14    50.52  1:15.31  1:41.49

    8.  Kauno PM 3                         Kauno PM               1:41.64   552       
        Lukas Pranckevicius, 95                Zilvinas Jablonskis, 94
        Martynas Gecevicius, 94                Arunas Bedzinskas, 92
            25.57    52.28  1:16.84  1:41.64

    9.  Anyksciai KKSC 2                   Anykščių KKSC          1:41.84   548       
        Edgaras Stankevicius, 91               Mindaugas Bagdonas, 95
        Ignotas Sidlauskas, 89                 Vytas Gotovskis, 94
            25.59    50.03  1:15.96  1:41.84

   10.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           1:43.82   518       
        Sergej Polzikov, 94                    Artiom Scemeliov, 92
        Aleksandr Pavlov, 93                   Germanas Visockis, 93
            26.88    52.44  1:17.93  1:43.82

   11.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           1:45.20   497       
        Augustas Klimavicius, 94               Domas Trinkunas, 94
        Artur Jusel, 95                        Mikas Kudrevicius, 92
            25.91    52.25  1:18.78  1:45.20

   12.  Siauliu plaukimo mokykla Delfi     Šiaulių PM Delfinas    1:46.27   483       
        Nikodemas Kilmonas, 94                 Martynas Kasperavicius, 94
        Dominykas Lusys, 95                    Rokas Dobrovolskis, 95
            26.24    52.76  1:20.48  1:46.27

   13.  Kauno PM 5                         Kauno PM               1:46.44   480       
        Mantas Budrys, 97                      Lukas Jonikis, 96
        Kestutis Rainys, 94                    Kasparas Jasinskas, 96
            26.03    52.33  1:19.56  1:46.44

   14.  Kauno PM 4                         Kauno PM               1:46.54   479       
        Justas Puzinovas, 95                   Martynas Tusas, 95
        Lukas Kriauciunas, 94                  Karolis Liutackas, 93
            25.93    53.13  1:20.21  1:46.54

   15.  Alytaus SRC 1                      Alytaus SRC            1:49.12   446       
        Augustas Struckus, 95                  Marijus Ivanauskas, 94
        Mantas Auruskevicius, 95               Laurynas Svipas, 92
            27.72    55.32  1:23.22  1:49.12

   16.  Anyksciai KKSC 3                   Anykščių KKSC          1:49.20   445       
        Zilvinas Berneckis, 93                 Rokas Leonavicius, 94
        Marius Berneckis, 94                   Dalius Siauciunas, 96
            26.90    53.68  1:20.98  1:49.20

   17.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           1:50.04   435       
        Tomas Pocevicius, 94                   Eimantas Milius, 96
        Andrej Fadejev, 96                     Sarunas Legatas, 95
            27.86    56.18  1:23.41  1:50.04

   18.  Anyksciai KKSC 4                   Anykščių KKSC          1:56.39   367       
        Povilas Cerniauskas, 96                Justas Vaicekauskas, 94
        Justas Motiejunas, 95                  Lukas Vildziunas, 95
            31.65    59.11  1:28.68  1:56.39


   EXH  LR jnc 1                           LR jnc                 1:43.28   526       
        Jevgenij Rogozin, 96                   Rokas Teresas, 96
        Paulius Grigaliunas, 97                Povilas Strazdas, 96
            24.66    51.60  1:18.29  1:43.28




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 20                        Women, 100m Freestyle                             Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       1:09.22
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jurate Scerbinskaite          94   Kauno Centro SM          58.89   649  A    
    2.  Monika Apcinikovaite          93   Kauno PM               1:01.07   582  A    
    3.  Vaiva Gimbutyte               95   Kauno PM               1:01.19   579  A    
    4.  Aiste Dobrovolskaite          91   Kauno PM               1:01.72   564  A    
    5.  Neringa Salciute              94   Kauno PM               1:02.16   552  A    
    6.  Simona Raudonyte              95   Šiaulių PM Delfinas    1:02.77   536  A    
    7.  Laura Maciulaityte            94   Vilniaus VSM           1:02.81   535  R    
    8.  Guoda Jonelyte                95   Panevėžio Žemyna       1:03.87   509  R    
    9.  Karolina Varsockaja           95   Vilniaus VSM           1:03.99   506       
   10.  Laura Mogenyte                96   Kauno PM               1:04.28   499       
   11.  Aiste Puzinovaite             92   Kauno PM               1:04.32   498       
   12.  Roberta Kuzaite               96   Klaipedos Gintaro SC   1:04.56   493       
   13.  Dovile Slapsyte               94   Kauno Centro SM        1:05.12   480       
   14.  Joana Ulyte                   95   Panevėžio Žemyna       1:05.14   480       
   15.  Karina Kucaite                96   Panevėžio Žemyna       1:05.25   477       
   16.  Eva Gliozeryte                97   Šiaulių PM Delfinas    1:05.64   469       
   17.  Migle Staraite                95   Kauno PM               1:06.06   460       
   18.  Dovile Sudeikyte              92   Vilniaus VSM           1:06.25   456       
   19.  Sandra Paschalskyte           95   Kauno Centro SM        1:06.27   456       
   20.  Ieva Martinkute               95   Šiaulių PM Delfinas    1:06.54   450       
   21.  Saule Guzyte                  92   Vilniaus VSM           1:06.60   449       
   22.  Ieva Burneikyte               98   Panevėžio Žemyna       1:06.65   448       
   23.  Gabriele Skerath              96   Kauno Centro SM        1:06.70   447       
   24.  Greta Segenyte                95   Vilniaus VSM           1:06.86   444       
   25.  Roberta Jasikonyte            95   Anykščių KKSC          1:07.04   440       
   26.  Greta Remeikaite              97   Panevėžio Žemyna       1:07.48   431       
   27.  Greta Stipinaite              93   Panevėžio Žemyna       1:07.58   430       
   28.  Simona Kryziute               94   Kauno Centro SM        1:07.64   428       
   29.  Rimante Urbelyte              96   Šiaulių PM Delfinas    1:07.88   424       
   30.  Aneta Astrauskaite            98   Šiaulių PM Delfinas    1:07.93   423       
   31.  Gaudre Liksaite               95   Klaipedos Gintaro SC   1:08.09   420       
   32.  Greta Slavinskaite            94   Alytaus SRC            1:08.14   419       
   33.  Gabriele Dvariskyte           96   Vilniaus VSM           1:08.72   408       
   34.  Aiste Jankauskaite            97   Kauno PM               1:08.86   406       
   35.  Eleonora Kairyte              98   Panevėžio Žemyna       1:10.06   385       
   36.  Dovile Jurgelionyte           94   Anykščių KKSC          1:10.81   373       
   37.  Simona Skarelyte              97   Kauno PM               1:14.20   324       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 21                         Men, 200m Freestyle                              Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       2:11.61
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eimantas Vijaikis             91   Kauno PM               1:57.41   606  A    
    2.  Simas Ziaukas                 91   Kauno Centro SM        1:57.60   603  A    
    3.  Povilas Strazdas              96   Vilniaus VSM           1:57.64   602  A    
    4.  Dominykas Spudvilas           94   Anykščių KKSC          1:58.16   594  A    
    5.  Justas Leonavicius            94   Vilniaus VSM           1:58.40   591  A    
    6.  Deividas Grigalionis          94   Panevėžio Žemyna       1:58.62   587  A    
    7.  Sarunas Jankauskas            91   Kauno PM               1:59.82   570  R    
    8.  Simonas Bilis                 93   Panevėžio Žemyna       1:59.85   569  R    
    9.  Tautvydas Cinelis             94   Kauno PM               2:00.77   557       
   10.  Vaidotas Blazys               92   Kauno PM               2:01.37   548       
   11.  Lukas Paulauskas              93   Kauno PM               2:01.90   541       
   12.  Justas Maksimavicius          93   Vilniaus VSM           2:03.53   520       
   13.  Arnas Stuksys                 93   Kauno PM               2:04.70   506       
   14.  Andrius Krasickas             93   Marijampolės SM        2:04.96   502       
   15.  Jonas Zakarauskas             95   Kauno Centro SM        2:05.18   500       
   16.  Grantas Dapkus                96   Kauno Centro SM        2:05.24   499       
   17.  Lukas Pranckevicius           95   Kauno PM               2:05.54   495       
   18.  Rokas Dobrovolskis            95   Šiaulių PM Delfinas    2:05.62   494       
   19.  Arunas Bedzinskas             92   Kauno PM               2:06.27   487       
   20.  Martynas Kasperavicius        94   Šiaulių PM Delfinas    2:07.69   471       
   21.  Ricardas Pavliukas            92   Kauno PM               2:08.46   462       
   22.  Augustas Klimavicius          94   Vilniaus VSM           2:10.00   446       
   23.  Karolis Liutackas             93   Kauno PM               2:10.07   445       
   24.  Zilvinas Berneckis            93   Anykščių KKSC          2:10.26   443       
   25.  Marius Baranovskis            95   Ignalinos PK           2:10.94   437       
   26.  Mikas Kudrevicius             92   Vilniaus VSM           2:11.03   436       
   27.  Dominykas Prasmantas          94   Kauno PM               2:11.54   431       
   28.  Martynas Tusas                95   Kauno PM               2:13.69   410       
   29.  Elvinas Daskevicius           95   Kauno PM               2:14.67   401       
   30.  Rokas Teresas                 96   Kauno PM               2:14.96   399       
   31.  Andrius Pcalinas              96   Kauno PM               2:16.19   388       
   32.  Vladimir Aripovskij           95   Vilniaus VSM           2:16.25   387       
   33.  Mindaugas Bagdonas            95   Anykščių KKSC          2:17.03   381       
   34.  Matas Bajorinas               97   Vilniaus VSM           2:17.09   380       
   35.  Rokas Leonavicius             94   Anykščių KKSC          2:22.54   338       
   36.  Lukas Vildziunas              95   Anykščių KKSC          2:23.76   330       
   37.  Dalius Siauciunas             96   Anykščių KKSC          2:26.27   313       
   38.  Matas Stankevicius            98   Kauno Centro SM        2:29.06   296       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 22                       Women, 50m Breaststroke                            Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       41.71
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evelina Rudyte                92   Klaipedos Gintaro SC     33.53   633  A    
    2.  Urte Kazakeviciute            93   Kauno PM                 33.64   627  A    
    3.  Erika Bespalko                89   Kauno Centro SM          35.07   553  A    
    4.  Greta Grigaleviciute          94   Marijampolės SM          35.31   542  A    
    5.  Sigita Matuseviciute          93   Marijampolės SM          36.01   511  A    
    6.  Gabija Sokolovaite            97   Kauno Centro SM          36.09   508  A    
    7.  Jurgita Zeglyte               92   Kauno PM                 36.90   475  R    
    8.  Vaiva Staraite                98   Kauno PM                 37.55   451  R    
    9.  Vikte Labanauskaite           97   Panevėžio Žemyna         37.61   449       
   10.  Veronika Kuncinaite           98   Vilniaus VSM             38.02   434       
   11.  Ruta Dagyte                   95   Šiaulių PM Delfinas      38.80   408       
   12.  Dovile Urbonaite              10   Panevėžio Žemyna         38.95   404       
   13.  Gintare Zigilejute            97   Vilniaus VSM             39.21   396       
   14.  Auguste Dobrovolskyte         97   Šiaulių PM Delfinas      39.94   374       
   15.  Laura Tomaite                 93   Alytaus SRC              39.98   373       
   16.  Eva Spakovska                 96   Vilniaus VSM             40.12   369       
   DSQ  Dovile Mikoliunaite           96   Ignalinos PK                               



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 23                        Men, 100m Breaststroke                            Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       1:16.02
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Giedrius Titenis              89   Anykščių KKSC          1:02.19   714  A    
    2.  Jevgenij Gamper               94   Vilniaus VSM           1:05.23   619  A    
    3.  Arnas Sedlevicius             92   Vilniaus VSM           1:07.58   557  A    
    4.  Marius Mikalauskas            94   Kauno Centro SM        1:08.15   543  A    
    5.  Vytautas Vieraitis            93   Marijampolės SM        1:08.89   526  A    
    6.  Mantas Budrys                 97   Kauno PM               1:09.27   517  A    
    7.  Sergej Polzikov               94   Vilniaus VSM           1:09.68   508  R    
    8.  Kirilas Kiseliovas            94   Vilniaus VSM           1:10.03   500  R    
    9.  Mantas Auruskevicius          95   Alytaus SRC            1:10.42   492       
   10.  Lukas Levickas                93   Marijampolės SM        1:10.53   490       
   11.  Paulius Zelnia                93   Vilniaus VSM           1:10.59   488       
   12.  Donatas Mongirdas             92   Kauno PM               1:11.95   461       
   13.  Tomas Burbo                   94   Vilniaus VSM           1:12.27   455       
   14.  Edgaras Ambolta               94   Marijampolės SM        1:12.71   447       
   15.  Tomas Markus                  94   Vilniaus VSM           1:13.79   428       
   16.  Antanas Ambraska              93   Kauno PM               1:14.54   415       
   17.  Paulius Slevas                94   Kauno PM               1:14.76   411       
   18.  Augustas Struckus             95   Alytaus SRC            1:14.80   410       
   19.  Aivaras Radvilavicius         96   Alytaus SRC            1:15.17   404       
   20.  Matas Steniukynas             95   Alytaus SRC            1:15.28   403       
   21.  Erikas Aukstikalnis           96   Kauno Centro SM        1:16.09   390       
   22.  Artur Jusel                   95   Vilniaus VSM           1:16.18   388       
   23.  Karolis Blazys                94   Kauno PM               1:17.67   367       
   24.  Kasparas Jasinskas            96   Kauno PM               1:19.39   343       
   25.  Marius Berneckis              94   Anykščių KKSC          1:23.32   297       
   26.  Matas Stankevicius            98   Kauno Centro SM        1:24.06   289       
   DNS  Vytautas Janusaitis           81   Kauno PM                                   
   DNS  Edvinas Dautartas             87   Kauno PM                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 25                            Men, 100m Fly                                 Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       1:05.85
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tadas Duskinas                94   Kauno PM                 57.92   586  A    
    2.  Artiom Scemeliov              92   Vilniaus VSM             59.08   552  A    
    3.  Linas Sadeckas                90   Vilniaus VSM             59.36   544  A    
    4.  Edvinas Apcinikovas           90   Kauno PM                 59.40   543  A    
    5.  Irmantas Vernickas            93   Anykščių KKSC          1:00.16   523  A    
    6.  Paulius Dapkus                91   Kauno Centro SM        1:00.60   512  A    
    7.  Rimantas Mogenis              93   Kauno PM               1:01.17   497  R    
    8.  Germanas Visockis             93   Vilniaus VSM           1:01.19   497  R    
    9.  Giedrius Mykolaitis           93   Marijampolės SM        1:01.25   495       
   10.  Simas Ziaukas                 91   Kauno Centro SM        1:01.47   490       
   11.  Arturas Stura                 92   Vilniaus VSM           1:01.58   487       
   12.  Jevgenij Rogozin              96   Vilniaus VSM           1:01.80   482       
   13.  Erikas Svirskas               94   Kauno PM               1:02.09   476       
   14.  Donatas Balandis              91   Vilniaus VSM           1:02.73   461       
   15.  Paulius Grigaliunas           97   Vilniaus VSM           1:04.05   433       
   16.  Marius Baranovskis            95   Ignalinos PK           1:04.42   426       
   17.  Tautvydas Cinelis             94   Kauno PM               1:04.69   420       
   18.  Justas Puzinovas              95   Kauno PM               1:05.47   406       
   19.  Domas Trinkunas               94   Vilniaus VSM           1:05.79   400       
   20.  Lukas Jonikis                 96   Kauno PM               1:07.07   377       
   21.  Vytas Gotovskis               94   Anykščių KKSC          1:08.39   356       
   22.  Martinas Sukys                95   Kauno PM               1:09.37   341       
   23.  Matas Inkenas                 95   Kauno PM               1:09.84   334       
   24.  Tomas Pocevicius              94   Vilniaus VSM           1:10.50   325       
   25.  Tomas Vrubliauskas            95   Alytaus SRC            1:11.11   316       
   26.  Dalius Siauciunas             96   Anykščių KKSC          1:14.11   279       
   DSQ  Matas Andriekus               92   Kauno PM                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 26                        Women, 100m Backstroke                            Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       1:20.13
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ugne Mazutaityte              97   Kauno PM               1:08.18   531  A    
    2.  Inga Sukyte                   92   Klaipedos Gintaro SC   1:09.54   500  A    
    3.  Jone Pauryte                  95   Vilniaus VSM           1:10.11   488  A    
    4.  Ieva Zarankaite               94   Utenos KKSC            1:11.37   463  A    
    5.  Martyna Karmazinaite          97   Kauno PM               1:12.24   446  A    
    6.  Eva Gliozeryte                97   Šiaulių PM Delfinas    1:12.47   442  A    
    7.  Ingrida Ruskyte               93   Marijampolės SM        1:13.03   432  R    
    8.  Joana Ulyte                   95   Panevėžio Žemyna       1:13.10   431  R    
    9.  Egle Rakickaite               94   Kauno Centro SM        1:13.18   429       
   10.  Beatrice Grigalionyte         96   Panevėžio Žemyna       1:15.21   396       
   11.  Ingrida Burbaite              93   Kauno PM               1:15.23   395       
   12.  Gintare Raulinaviciute        94   Alytaus SRC            1:15.89   385       
   13.  Simona Kryziute               94   Kauno Centro SM        1:16.31   379       
   14.  Kristina Juseviciute          96   Kauno PM               1:16.41   377       
   15.  Gabriele Skerath              96   Kauno Centro SM        1:16.73   372       
   16.  Sandra Paschalskyte           95   Kauno Centro SM        1:16.86   371       
        Agne Sorakaite                98   Utenos KKSC            1:16.86   371       
   18.  Greta Stipinaite              93   Panevėžio Žemyna       1:17.31   364       
   19.  Eleonora Kairyte              98   Panevėžio Žemyna       1:18.44   349       
   20.  Rimante Urbelyte              96   Šiaulių PM Delfinas    1:19.47   335       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 27                         Men, 50m Backstroke                              Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       31.86
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justinas Bilis                92   Panevėžio Žemyna         26.74   604  A    
    2.  Darius Grigalionis            77   Panevėžio Žemyna         27.03   585  A    
    3.  Deividas Grigalionis          94   Panevėžio Žemyna         27.60   549  A    
    4.  Aivaras Kubilius              93   Kauno Centro SM          28.06   523  A    
    5.  Augustinas Jakubauskas        94   Vilniaus VSM             28.29   510  A    
    6.  Gytis Stankevicius            94   Kauno PM                 28.54   497  A    
    7.  Matas Andriekus               92   Kauno PM                 28.79   484  R    
    8.  Lukas Levickas                93   Marijampolės SM          29.84   435  R    
    9.  Eimantas Macenas              95   Ignalinos PK             30.49   407       
   10.  Dominykas Lusys               95   Šiaulių PM Delfinas      30.79   395       
   11.  Nikodemas Kilmonas            94   Šiaulių PM Delfinas      30.94   390       
   12.  Zilvinas Jablonskis           94   Kauno PM                 31.35   375       
   13.  Lukas Stakela                 96   Panevėžio Žemyna         31.39   373       
   14.  Lukas Rutkauskas              96   Kauno Centro SM          31.89   356       
   15.  Sarunas Legatas               95   Vilniaus VSM             31.97   353       
   16.  Kristupas Strasunskas         93   Klaipedos Gintaro SC     32.06   350       
   17.  Martynas Tusas                95   Kauno PM                 32.41   339       
   18.  Lukas Kriauciunas             94   Kauno PM                 32.68   331       
   19.  Eimantas Milius               96   Vilniaus VSM             33.63   303       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 29                           Men, 200m Medley                               Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       2:27.76
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mindaugas Kucinskas           91   Šiaulių PM Delfinas    2:12.16   601  A    
    2.  Tadas Duskinas                94   Kauno PM               2:14.42   571  A    
    3.  Povilas Strazdas              96   Vilniaus VSM           2:15.18   561  A    
    4.  Erikas Svirskas               94   Kauno PM               2:15.96   552  A    
    5.  Danas Rapsys                  95   Panevėžio Žemyna       2:17.27   536  A    
    6.  Aleksandr Pavlov              93   Vilniaus VSM           2:18.45   523  A    
    7.  Deividas Valentavicius        93   Marijampolės SM        2:19.01   516  R    
    8.  Arnas Sedlevicius             92   Vilniaus VSM           2:22.24   482  R    
    9.  Artiom Scemeliov              92   Vilniaus VSM           2:22.29   481       
   10.  Maksim Golubev                93   Klaipedos Gintaro SC   2:23.24   472       
   11.  Martynas Kasperavicius        94   Šiaulių PM Delfinas    2:24.01   464       
   12.  Paulius Grigaliunas           97   Vilniaus VSM           2:26.20   444       
   13.  Kirilas Kiseliovas            94   Vilniaus VSM           2:26.23   443       
   14.  Donatas Mongirdas             92   Kauno PM               2:26.34   442       
   15.  Erikas Aukstikalnis           96   Kauno Centro SM        2:27.00   436       
   16.  Kestutis Rainys               94   Kauno PM               2:30.59   406       
   17.  Paulius Slevas                94   Kauno PM               2:30.71   405       
   18.  Kasparas Jasinskas            96   Kauno PM               2:32.61   390       
   19.  Rokas Leonavicius             94   Anykščių KKSC          2:42.84   321       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 30                        Women, 400m Freestyle                             Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       5:33.30
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jurate Scerbinskaite          94   Kauno Centro SM        4:37.13   609  A    
    2.  Aiste Kubiliute               97   Kauno Centro SM        4:44.50   563  A    
    3.  Monika Apcinikovaite          93   Kauno PM               4:46.46   551  A    
    4.  Laura Maciulaityte            94   Vilniaus VSM           4:46.68   550  A    
    5.  Guoda Jonelyte                95   Panevėžio Žemyna       4:48.69   538  A    
    6.  Migle Staraite                95   Kauno PM               4:51.38   524  A    
    7.  Vaiva Gimbutyte               95   Kauno PM               4:51.45   523  R    
    8.  Neringa Salciute              94   Kauno PM               4:53.38   513  R    
    9.  Asta Drevinskaite             95   Kauno PM               4:53.98   510       
   10.  Simona Raudonyte              95   Šiaulių PM Delfinas    4:57.03   494       
   11.  Gintare Repeckaite            93   Anykščių KKSC          4:57.85   490       
   12.  Egle Rakickaite               94   Kauno Centro SM        4:59.15   484       
   13.  Karolina Varsockaja           95   Vilniaus VSM           5:02.27   469       
   14.  Roberta Jasikonyte            95   Anykščių KKSC          5:02.50   468       
   15.  Greta Remeikaite              97   Panevėžio Žemyna       5:06.74   449       
   16.  Gaudre Liksaite               95   Klaipedos Gintaro SC   5:10.99   431       
   17.  Greta Segenyte                95   Vilniaus VSM           5:12.36   425       
   18.  Beatrice Grigalionyte         96   Panevėžio Žemyna       5:12.64   424       
   19.  Agne Sorakaite                98   Utenos KKSC            5:12.81   423       
   20.  Dovile Jurgelionyte           94   Anykščių KKSC          5:37.39   337       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 31                          Men, 50m Freestyle                              Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       26.24
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justinas Bilis                92   Panevėžio Žemyna         23.54   641  A    
    2.  Paulius Viktoravicius         84   Šiaulių PM Delfinas      23.67   630  A    
    3.  Edvinas Apcinikovas           90   Kauno PM                 23.85   616  A    
    4.  Simonas Bilis                 93   Panevėžio Žemyna         23.96   608  A    
    5.  Irmantas Vernickas            93   Anykščių KKSC            24.11   596  A    
    6.  Jevgenij Gamper               94   Vilniaus VSM             24.29   583  A    
    7.  Edvinas Galinis               90   Anykščių KKSC            24.44   573  R    
    8.  Andrius Krasickas             93   Marijampolės SM          24.51   568  R    
    9.  Donatas Balandis              91   Vilniaus VSM             24.54   566       
   10.  Rimantas Mogenis              93   Kauno PM                 24.75   551       
   11.  Darius Grigalionis            77   Panevėžio Žemyna         24.81   547       
   12.  Jevgenij Rogozin              96   Vilniaus VSM             24.82   547       
   13.  Mindaugas Kucinskas           91   Šiaulių PM Delfinas      24.88   543       
   14.  Aleksandr Fedosejev           92   Klaipedos Gintaro SC     24.89   542       
   15.  Vaidotas Blazys               92   Kauno PM                 25.03   533       
   16.  Marius Lukiciovas             93   Klaipedos Gintaro SC     25.14   526       
   17.  Justas Leonavicius            94   Vilniaus VSM             25.20   522       
   18.  Ignotas Sidlauskas            89   Anykščių KKSC            25.23   520       
   19.  Dominykas Spudvilas           94   Anykščių KKSC            25.39   511       
   20.  Arunas Bedzinskas             92   Kauno PM                 25.41   509       
   21.  Zilvinas Jablonskis           94   Kauno PM                 25.43   508       
   22.  Vytautas Vieraitis            93   Marijampolės SM          25.45   507       
   23.  Lukas Paulauskas              93   Kauno PM                 25.65   495       
   24.  Justas Puzinovas              95   Kauno PM                 25.67   494       
   25.  Giedrius Mykolaitis           93   Marijampolės SM          25.71   492       
   26.  Edgaras Stankevicius          91   Anykščių KKSC            25.80   487       
   27.  Arnas Stuksys                 93   Kauno PM                 26.10   470       
   28.  Laurynas Svipas               92   Alytaus SRC              26.17   466       
   29.  Augustas Klimavicius          94   Vilniaus VSM             26.19   465       
   30.  Rokas Daunoravicius           94   Panevėžio Žemyna         26.21   464       
   31.  Airidas Vasiliauskas          93   Klaipedos Gintaro SC     26.27   461       
        Dominykas Prasmantas          94   Kauno PM                 26.27   461       
   33.  Ricardas Pavliukas            92   Kauno PM                 26.31   459       
        Germanas Visockis             93   Vilniaus VSM             26.31   459       
   35.  Lukas Pranckevicius           95   Kauno PM                 26.34   457       
   36.  Lukas Stakela                 96   Panevėžio Žemyna         26.41   454       
   37.  Vytas Gotovskis               94   Anykščių KKSC            26.43   453       
   38.  Arnas Sedlevicius             92   Vilniaus VSM             26.46   451       
   39.  Mikas Kudrevicius             92   Vilniaus VSM             26.53   447       
   40.  Mantas Budrys                 97   Kauno PM                 26.59   444       
        Rokas Dobrovolskis            95   Šiaulių PM Delfinas      26.59   444       
   42.  Karolis Liutackas             93   Kauno PM                 26.61   443       
   43.  Mindaugas Bagdonas            95   Anykščių KKSC            26.73   438       
   44.  Antanas Ambraska              93   Kauno PM                 26.99   425       
   45.  Lukas Kriauciunas             94   Kauno PM                 27.03   423       
   46.  Nikita Korsakov               94   Klaipedos Gintaro SC     27.07   421       
   47.  Marius Berneckis              94   Anykščių KKSC            27.10   420       
        Domas Trinkunas               94   Vilniaus VSM             27.10   420       
   49.  Artur Jusel                   95   Vilniaus VSM             27.11   419       
   50.  Martynas Gecevicius           94   Kauno PM                 27.18   416       
   51.  Vilius Srebalius              93   Klaipedos Gintaro SC     27.23   414       
   52.  Rokas Teresas                 96   Kauno PM                 27.27   412       
   53.  Lukas Jonikis                 96   Kauno PM                 27.53   400       
   54.  Andrius Pcalinas              96   Kauno PM                 27.62   397       
   55.  Justas Rastenis               94   Anykščių KKSC            27.75   391       
   56.  Eimantas Milius               96   Vilniaus VSM             28.29   369       
   57.  Lukas Vildziunas              95   Anykščių KKSC            28.31   368       
   58.  Justas Motiejunas             95   Anykščių KKSC            28.36   366       
   59.  Andrej Fadejev                96   Vilniaus VSM             28.70   353       
   60.  Dalius Siauciunas             96   Anykščių KKSC            29.04   341       
   61.  Justas Vaicekauskas           94   Anykščių KKSC            30.33   299       
   DSQ  Aurimas Razia                 95   Klaipedos Gintaro SC                       
   DNS  Giedrius Titenis              89   Anykščių KKSC                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 32                       Women, 200m Breaststroke                           Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       3:14.43
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Urte Kazakeviciute            93   Kauno PM               2:45.17   540  A    
    2.  Gabija Sokolovaite            97   Kauno Centro SM        2:46.99   523  A    
    3.  Ingrida Jurkute               94   Šiaulių PM Delfinas    2:49.29   502  A    
    4.  Karina Kucaite                96   Panevėžio Žemyna       2:51.49   483  A    
    5.  Vikte Labanauskaite           97   Panevėžio Žemyna       2:51.69   481  A    
    6.  Greta Grigaleviciute          94   Marijampolės SM        2:52.92   471  A    
    7.  Gabriele Dvariskyte           96   Vilniaus VSM           2:53.86   463  R    
    8.  Sigita Matuseviciute          93   Marijampolės SM        2:55.07   454  R    
    9.  Dovile Mikoliunaite           96   Ignalinos PK           2:55.12   453       
   10.  Raminta Juodkaite             96   Utenos KKSC            2:59.04   424       
   11.  Auguste Dobrovolskyte         97   Šiaulių PM Delfinas    2:59.53   421       
   12.  Vaiva Staraite                98   Kauno PM               3:02.29   402       
   13.  Veronika Kuncinaite           98   Vilniaus VSM           3:05.44   382       
   14.  Gintare Zigilejute            97   Vilniaus VSM           3:07.44   370       
   15.  Laura Tomaite                 93   Alytaus SRC            3:07.97   366       
   16.  Dovile Urbonaite              10   Panevėžio Žemyna       3:08.70   362       
   17.  Ruta Dagyte                   95   Šiaulių PM Delfinas    3:09.06   360       
   18.  Eva Spakovska                 96   Vilniaus VSM           3:18.57   311       
   19.  Simona Skarelyte              97   Kauno PM               3:28.13   270       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 33                         Men, 1500m Freestyle                             Open
2010-11-13                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                       20:13.82
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justas Maksimavicius          93   Vilniaus VSM          16:58.40   581       
    2.  Grantas Dapkus                96   Kauno Centro SM       17:16.98   550       
    3.  Paulius Dapkus                91   Kauno Centro SM       17:42.60   512       
    4.  Dominykas Lusys               95   Šiaulių PM Delfinas   17:43.50   510       
    5.  Jonas Zakarauskas             95   Kauno Centro SM       17:57.84   490       
    6.  Zilvinas Berneckis            93   Anykščių KKSC         17:58.34   489       
    7.  Marius Mikalauskas            94   Kauno Centro SM       18:02.43   484       
    8.  Vladimir Aripovskij           95   Vilniaus VSM          18:47.18   428       
    9.  Matas Bajorinas               97   Vilniaus VSM          19:11.47   402       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 34                          Women, 100m Medley                              Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       1:18.20
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Giedre Grigonyte              95   Vilniaus VSM           1:06.69   649  A    
    2.  Evelina Rudyte                92   Klaipedos Gintaro SC   1:08.93   587  A    
    3.  Inga Sukyte                   92   Klaipedos Gintaro SC   1:10.74   543  A    
    4.  Laura Dobrovolskaite          92   Kauno PM               1:11.90   517  A    
    5.  Asta Drevinskaite             95   Kauno PM               1:11.91   517  A    
    6.  Ingrida Jurkute               94   Šiaulių PM Delfinas    1:12.15   512  A    
    7.  Emilija Vaineikyte            94   Marijampolės SM        1:12.72   500  R    
    8.  Alina Taran                   98   Šiaulių PM Delfinas    1:14.19   471  R    
    9.  Jurgita Zeglyte               92   Kauno PM               1:14.87   458       
   10.  Greta Grigaleviciute          94   Marijampolės SM        1:15.43   448       
   11.  Kristina Juseviciute          96   Kauno PM               1:16.41   431       
   12.  Aneta Astrauskaite            98   Šiaulių PM Delfinas    1:16.70   426       
   13.  Ingrida Ruskyte               93   Marijampolės SM        1:17.21   418       
   14.  Justina Dilkaite              97   Vilniaus VSM           1:21.54   355       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 35                         Men, 200m Backstroke                             Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       2:33.54
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danas Rapsys                  95   Panevėžio Žemyna       2:10.58   536  A    
    2.  Deividas Valentavicius        93   Marijampolės SM        2:13.26   504  A    
    3.  Aivaras Kubilius              93   Kauno Centro SM        2:14.40   492  A    
    4.  Eimantas Vijaikis             91   Kauno PM               2:14.47   491  A    
    5.  Gytis Stankevicius            94   Kauno PM               2:16.84   466  A    
    6.  Augustinas Jakubauskas        94   Vilniaus VSM           2:17.24   462  A    
    7.  Nikodemas Kilmonas            94   Šiaulių PM Delfinas    2:20.01   435  R    
    8.  Eimantas Macenas              95   Ignalinos PK           2:21.22   424  R    
    9.  Matas Inkenas                 95   Kauno PM               2:26.36   381       
   10.  Lukas Rutkauskas              96   Kauno Centro SM        2:27.08   375       
   11.  Kestutis Rainys               94   Kauno PM               2:29.07   360       
   12.  Sarunas Legatas               95   Vilniaus VSM           2:33.71   328       
   13.  Marijus Ivanauskas            94   Alytaus SRC            2:38.72   298       
   14.  Grazvydas Cepaitis            97   Kauno PM               2:47.41   254       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 36                            Women, 50m Fly                                Open
2010-11-13                                                              Results Prelim
--------------------------------------------------------------------------------------
                       35.30
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Giedre Grigonyte              95   Vilniaus VSM             28.49   626  A    
    2.  Ieva Zarankaite               94   Utenos KKSC              29.64   556  A    
    3.  Aiste Puzinovaite             92   Kauno PM                 31.52   462  A    
    4.  Giedre Tribockyte             92   Kauno PM                 31.70   454  A    
    5.  Viltaute Paplauskaite         91   Kauno Centro SM          31.87   447  A    
    6.  Laura Mogenyte                96   Kauno PM                 32.02   441  A    
    7.  Roberta Kuzaite               96   Klaipedos Gintaro SC     32.36   427  ?    
        Jone Pauryte                  95   Vilniaus VSM             32.36   427  ?    
    9.  Saule Guzyte                  92   Vilniaus VSM             33.02   402       
   10.  Emilija Vaineikyte            94   Marijampolės SM          33.06   401       
   11.  Gabriele Dvariskyte           96   Vilniaus VSM             33.58   382       
   12.  Ieva Burneikyte               98   Panevėžio Žemyna         34.15   363       
   13.  Dovile Sudeikyte              92   Vilniaus VSM             34.25   360       
   14.  Greta Slavinskaite            94   Alytaus SRC              34.64   348       
   15.  Ieva Martinkute               95   Šiaulių PM Delfinas      34.65   348       
   16.  Justina Dilkaite              97   Vilniaus VSM             35.02   337       
   17.  Ugne Mazutaityte              97   Kauno PM                 35.46   325       
   18.  Ada Steponaviciute            95   Alytaus SRC              35.99   310       
   19.  Gintare Akelyte               91   LKKA                     36.27   303       
   DNS  Aiste Dobrovolskaite          91   Kauno PM                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 20                        Women, 100m Freestyle                             Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                       54.30  Dita Želvienė                                     1995
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Vaiva Gimbutyte               95   Kauno PM                 57.30   705       
    2.  Aiste Dobrovolskaite          91   Kauno PM                 58.52   662       
    3.  Jurate Scerbinskaite          94   Kauno Centro SM          58.91   649       
    4.  Monika Apcinikovaite          93   Kauno PM               1:00.13   610       
    5.  Neringa Salciute              94   Kauno PM               1:00.96   585       
    6.  Simona Raudonyte              95   Šiaulių PM Delfinas    1:02.55   542       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 21                         Men, 200m Freestyle                              Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     1:45.08  Saulius Binevičius                                2003
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Simas Ziaukas                 91   Kauno Centro SM        1:54.04   661       
    2.  Eimantas Vijaikis             91   Kauno PM               1:56.52   620       
    3.  Povilas Strazdas              96   Vilniaus VSM           1:57.38   606       
    4.  Justas Leonavicius            94   Vilniaus VSM           1:59.11   580       
    5.  Sarunas Jankauskas            91   Kauno PM               1:59.31   577       
    6.  Dominykas Spudvilas           94   Anykščių KKSC          1:59.66   572       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 22                       Women, 50m Breaststroke                            Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     32.36  Urtė Kazakevičiūtė                                  2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Evelina Rudyte                92   Klaipedos Gintaro SC     32.95   667       
    2.  Urte Kazakeviciute            93   Kauno PM                 33.17   654       
    3.  Erika Bespalko                89   Kauno Centro SM          34.29   592       
    4.  Greta Grigaleviciute          94   Marijampolės SM          35.33   541       
    5.  Gabija Sokolovaite            97   Kauno Centro SM          35.98   512       
    6.  Sigita Matuseviciute          93   Marijampolės SM          36.73   482       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 23                        Men, 100m Breaststroke                            Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                       58.03  Giedrius Titenis                                  2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Giedrius Titenis              89   Anykščių KKSC          1:01.01   757       
    2.  Jevgenij Gamper               94   Vilniaus VSM           1:04.33   645       
    3.  Arnas Sedlevicius             92   Vilniaus VSM           1:07.05   570       
    4.  Marius Mikalauskas            94   Kauno Centro SM        1:07.27   564       
    5.  Mantas Budrys                 97   Kauno PM               1:09.03   522       
    6.  Vytautas Vieraitis            93   Marijampolės SM        1:09.43   513       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 24                          Women, 400m Medley                              Open
2010-11-13                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                       6:16.50
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erika Bespalko                89   Kauno Centro SM        5:08.07   608       
    2.  Laura Dobrovolskaite          92   Kauno PM               5:08.76   604       
    3.  Raminta Juodkaite             96   Utenos KKSC            5:18.75   549       
    4.  Aiste Kubiliute               97   Kauno Centro SM        5:24.02   522       
    5.  Viltaute Paplauskaite         91   Kauno Centro SM        5:40.74   449       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 25                            Men, 100m Fly                                 Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                       51.81  Vytautas Janušaitis                               2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Tadas Duskinas                94   Kauno PM                 55.33   672       
    2.  Edvinas Apcinikovas           90   Kauno PM                 58.34   573       
    3.  Linas Sadeckas                90   Vilniaus VSM             58.57   567       
    4.  Artiom Scemeliov              92   Vilniaus VSM             59.24   548       
    5.  Irmantas Vernickas            93   Anykščių KKSC            59.26   547       
    6.  Paulius Dapkus                91   Kauno Centro SM        1:01.12   499       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 26                        Women, 100m Backstroke                            Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     1:01.45  Rugilė Mileišytė                                  2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Inga Sukyte                   92   Klaipedos Gintaro SC   1:06.51   572       
    2.  Ugne Mazutaityte              97   Kauno PM               1:07.23   554       
    3.  Jone Pauryte                  95   Vilniaus VSM           1:09.36   504       
    4.  Ieva Zarankaite               94   Utenos KKSC            1:10.00   491       
    5.  Eva Gliozeryte                97   Šiaulių PM Delfinas    1:12.56   440       
    6.  Martyna Karmazinaite          97   Kauno PM               1:13.27   428       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 27                         Men, 50m Backstroke                              Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     23.85  Vytautas Janušaitis                                 2009
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Darius Grigalionis            77   Panevėžio Žemyna         26.49   621       
    2.  Justinas Bilis                92   Panevėžio Žemyna         26.65   610       
    3.  Deividas Grigalionis          94   Panevėžio Žemyna         27.19   575       
    4.  Aivaras Kubilius              93   Kauno Centro SM          27.85   535       
    5.  Augustinas Jakubauskas        94   Vilniaus VSM             27.98   527       
    6.  Gytis Stankevicius            94   Kauno PM                 28.38   505       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 28                           Women, 200m Fly                                Open
2010-11-13                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                       2:52.98
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dovile Slapsyte               94   Kauno Centro SM        2:35.64   467       
    2.  Ieva Zarankaite               94   Utenos KKSC            2:36.61   458       
    3.  Giedre Tribockyte             92   Kauno PM               2:36.93   455       
    4.  Alina Taran                   98   Šiaulių PM Delfinas    2:41.01   422       
    5.  Aiste Jankauskaite            97   Kauno PM               2:43.05   406       
    6.  Justina Dilkaite              97   Vilniaus VSM           3:10.67   254       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 29                           Men, 200m Medley                               Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     1:52.22  Vytautas Janušaitis                               2009
                       2:27.76
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Mindaugas Kucinskas           91   Šiaulių PM Delfinas    2:09.88   633       
    2.  Tadas Duskinas                94   Kauno PM               2:10.86   619       
    3.  Danas Rapsys                  95   Panevėžio Žemyna       2:11.98   603       
    4.  Povilas Strazdas              96   Vilniaus VSM           2:14.59   569       
    5.  Erikas Svirskas               94   Kauno PM               2:14.93   565       
    6.  Aleksandr Pavlov              93   Vilniaus VSM           2:17.70   531       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 30                        Women, 400m Freestyle                             Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     4:22.10  Lina Daugvilaitė                                  2004
                       5:33.30
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Jurate Scerbinskaite          94   Kauno Centro SM        4:21.02   729       
    2.  Laura Maciulaityte            94   Vilniaus VSM           4:41.27   582       
    3.  Vaiva Gimbutyte               95   Kauno PM               4:41.29   582       
    4.  Aiste Kubiliute               97   Kauno Centro SM        4:41.51   581       
    5.  Guoda Jonelyte                95   Panevėžio Žemyna       4:43.62   568       
    6.  Migle Staraite                95   Kauno PM               4:54.37   508       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 31                          Men, 50m Freestyle                              Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     21.52  Raimondas Mažuolis                                  1994
                       26.24
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Paulius Viktoravicius         84   Šiaulių PM Delfinas      23.63   634       
    2.  Justinas Bilis                92   Panevėžio Žemyna         23.90   612       
    3.  Edvinas Apcinikovas           90   Kauno PM                 23.97   607       
    4.  Simonas Bilis                 93   Panevėžio Žemyna         23.98   606       
    5.  Jevgenij Gamper               94   Vilniaus VSM             24.02   603       
    6.  Irmantas Vernickas            93   Anykščių KKSC            24.44   573       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 32                       Women, 200m Breaststroke                           Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     2:27.54  Lina Kačiušytė                                    1980
                       3:14.43
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Urte Kazakeviciute            93   Kauno PM               2:36.02   641       
    2.  Gabija Sokolovaite            97   Kauno Centro SM        2:44.39   548       
    3.  Ingrida Jurkute               94   Šiaulių PM Delfinas    2:49.53   500       
    4.  Karina Kucaite                96   Panevėžio Žemyna       2:49.76   498       
    5.  Vikte Labanauskaite           97   Panevėžio Žemyna       2:50.33   493       
    6.  Greta Grigaleviciute          94   Marijampolės SM        2:51.80   480       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 33                         Men, 1500m Freestyle                             Open
2010-11-13                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
                       20:13.82
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Justas Maksimavicius          93   Vilniaus VSM          16:58.40   581       
    2.  Grantas Dapkus                96   Kauno Centro SM       17:16.98   550       
    3.  Paulius Dapkus                91   Kauno Centro SM       17:42.60   512       
    4.  Dominykas Lusys               95   Šiaulių PM Delfinas   17:43.50   510       
    5.  Jonas Zakarauskas             95   Kauno Centro SM       17:57.84   490       
    6.  Zilvinas Berneckis            93   Anykščių KKSC         17:58.34   489       
    7.  Marius Mikalauskas            94   Kauno Centro SM       18:02.43   484       
    8.  Vladimir Aripovskij           95   Vilniaus VSM          18:47.18   428       
    9.  Matas Bajorinas               97   Vilniaus VSM          19:11.47   402       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 34                          Women, 100m Medley                              Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     1:02.53  Rugilė Mileišytė                                  2009
                       1:18.20
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Giedre Grigonyte              95   Vilniaus VSM           1:03.46   753       
    2.  Evelina Rudyte                92   Klaipedos Gintaro SC   1:08.27   604       
    3.  Inga Sukyte                   92   Klaipedos Gintaro SC   1:09.74   567       
    4.  Laura Dobrovolskaite          92   Kauno PM               1:10.56   547       
    5.  Asta Drevinskaite             95   Kauno PM               1:11.15   534       
    6.  Emilija Vaineikyte            94   Marijampolės SM        1:13.32   488       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 35                         Men, 200m Backstroke                             Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     1:55.28  Vytautas Janušaitis                               2004
                       2:33.54
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Danas Rapsys                  95   Panevėžio Žemyna       2:04.75   615       
    2.  Aivaras Kubilius              93   Kauno Centro SM        2:07.60   575       
    3.  Eimantas Vijaikis             91   Kauno PM               2:10.36   539       
    4.  Deividas Valentavicius        93   Marijampolės SM        2:12.59   512       
    5.  Gytis Stankevicius            94   Kauno PM               2:15.07   484       
    6.  Augustinas Jakubauskas        94   Vilniaus VSM           2:18.24   452       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 36                            Women, 50m Fly                                Open
2010-11-13                                                               Results Final
--------------------------------------------------------------------------------------
LR                     27.56  Gritė Apanavičiūtė                                  2008
                       35.30
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                YB                             Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
Final A
    1.  Ieva Zarankaite               94   Utenos KKSC              29.76   549       
    2.  Giedre Grigonyte              95   Vilniaus VSM             29.84   545       
    3.  Giedre Tribockyte             92   Kauno PM                 30.44   513       
    4.  Viltaute Paplauskaite         91   Kauno Centro SM          31.04   484       
    5.  Aiste Puzinovaite             92   Kauno PM                 31.67   456       
    6.  Laura Mogenyte                96   Kauno PM                 32.15   436       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 37                         Men, 4 x 50m Medley                              Open
2010-11-13                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                                               Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kauno PM 1                         Kauno PM               1:42.89   620       
        Matas Andriekus, 92                    Tadas Duskinas, 94
        Vaidotas Blazys, 92                    Edvinas Apcinikovas, 90
            26.44    54.95  1:19.68  1:42.89

    2.  Anyksciai KKSC 1                   Anykščių KKSC          1:46.50   559       
        Edvinas Galinis, 90                    Irmantas Vernickas, 93
        Giedrius Titenis, 89                   Dominykas Spudvilas, 94
            29.24    56.78  1:22.35  1:46.50

    3.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           1:47.05   550       
        Augustinas Jakubauskas, 94             Linas Sadeckas, 90
        Jevgenij Gamper, 94                    Donatas Balandis, 91
            28.37    57.68  1:23.36  1:47.05

    4.  Kauno PM 2                         Kauno PM               1:51.30   490       
        Eimantas Vijaikis, 91                  Tautvydas Cinelis, 94
        Mantas Budrys, 97                      Sarunas Jankauskas, 91
            28.23    59.68  1:26.52  1:51.30

    5.  Kauno Centro sporto mokykla 1      Kauno Centro SM        1:51.43   488       
        Aivaras Kubilius, 93                   Paulius Dapkus, 91
        Marius Mikalauskas, 94                 Simas Ziaukas, 91
            28.32    59.02  1:26.44  1:51.43

    6.  Marijampoles sporto mokykla 1      Marijampolės SM        1:51.75   484       
        Deividas Valentavicius, 93             Giedrius Mykolaitis, 93
        Vytautas Vieraitis, 93                 Andrius Krasickas, 93
            28.59    59.63  1:27.21  1:51.75

    7.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           1:52.40   475       
        Aleksandr Pavlov, 93                   Artiom Scemeliov, 92
        Arnas Sedlevicius, 92                  Justas Leonavicius, 94
            28.68    59.93  1:27.61  1:52.40

    8.  Kauno PM 3                         Kauno PM               1:55.74   435       
        Zilvinas Jablonskis, 94                Rimantas Mogenis, 93
        Antanas Ambraska, 93                   Arunas Bedzinskas, 92
            30.95  1:03.97  1:30.59  1:55.74

    9.  Klaipedos Gintaro sporto centr     Klaipedos Gintaro SC   1:56.71   425       
        Kristupas Strasunskas, 93              Marius Lukiciovas, 93
        Aurimas Razia, 95                      Aleksandr Fedosejev, 92
            31.09  1:05.56  1:31.87  1:56.71

   10.  Anyksciai KKSC 2                   Anykščių KKSC          1:57.04   421       
        Edgaras Stankevicius, 91               Zilvinas Berneckis, 93
        Mindaugas Bagdonas, 95                 Ignotas Sidlauskas, 89
            29.37  1:03.48  1:32.42  1:57.04

   11.  Kauno PM 4                         Kauno PM               1:57.88   412       
        Gytis Stankevicius, 94                 Erikas Svirskas, 94
        Kasparas Jasinskas, 96                 Arnas Stuksys, 93
            28.67  1:04.52  1:32.16  1:57.88

   12.  Siauliu plaukimo mokykla Delfi     Šiaulių PM Delfinas    1:59.68   394       
        Nikodemas Kilmonas, 94                 Rokas Dobrovolskis, 95
        Martynas Kasperavicius, 94             Dominykas Lusys, 95
            30.54  1:04.60  1:32.31  1:59.68

   13.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           1:59.95   391       
        Tomas Pocevicius, 94                   Augustas Klimavicius, 94
        Sergej Polzikov, 94                    Andrej Fadejev, 96
            32.94  1:03.57  1:31.90  1:59.95

   14.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           2:01.07   380       
        Eimantas Milius, 96                    Domas Trinkunas, 94
        Tomas Burbo, 94                        Artur Jusel, 95
            33.22  1:05.99  1:35.04  2:01.07

   15.  Kauno PM 5                         Kauno PM               2:02.06   371       
        Matas Inkenas, 95                      Lukas Jonikis, 96
        Martynas Tusas, 95                     Kestutis Rainys, 94
            31.53  1:06.01  1:35.82  2:02.06

   16.  Alytaus SRC 1                      Alytaus SRC            2:03.35   360       
        Marijus Ivanauskas, 94                 Tomas Vrubliauskas, 95
        Mantas Auruskevicius, 95               Laurynas Svipas, 92
            34.49  1:06.27  1:37.49  2:03.35

   17.  Anyksciai KKSC 3                   Anykščių KKSC          2:08.58   317       
        Rokas Leonavicius, 94                  Dalius Siauciunas, 96
        Marius Berneckis, 94                   Vytas Gotovskis, 94
            34.66  1:10.86  1:42.25  2:08.58


   EXH  LR jnc 1                           LR jnc                 1:54.05   455       
        Lukas Stakela, 96                      Jevgenij Rogozin, 96
        Paulius Grigaliunas, 97                Povilas Strazdas, 96
            30.48  1:02.33  1:29.60  1:54.05




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Event 38                       Women, 4 x 50m Freestyle                           Open
2010-11-13                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rank                                                               Time   Pts       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kauno PM 1                         Kauno PM               1:49.66   659       
        Vaiva Gimbutyte, 95                    Monika Apcinikovaite, 93
        Neringa Salciute, 94                   Aiste Dobrovolskaite, 91
            27.52    55.56  1:23.01  1:49.66

    2.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           1:52.38   612       
        Giedre Grigonyte, 95                   Dovile Sudeikyte, 92
        Laura Maciulaityte, 94                 Karolina Varsockaja, 95
            26.89    55.33  1:23.96  1:52.38

    3.  Kauno Centro sporto mokykla 1      Kauno Centro SM        1:55.30   567       
        Jurate Scerbinskaite, 94               Gabija Sokolovaite, 97
        Egle Rakickaite, 94                    Dovile Slapsyte, 94
            27.59    57.63  1:26.65  1:55.30

    4.  Klaipedos Gintaro sporto centr     Klaipedos Gintaro SC   1:56.93   543       
        Roberta Kuzaite, 96                    Gaudre Liksaite, 95
        Evelina Rudyte, 92                     Inga Sukyte, 92
            28.91    58.12  1:28.83  1:56.93

    5.  Siauliu plaukimo mokykla Delfi     Šiaulių PM Delfinas    1:57.22   539       
        Eva Gliozeryte, 97                     Ingrida Jurkute, 94
        Ieva Martinkute, 95                    Simona Raudonyte, 95
            28.58    58.59  1:28.35  1:57.22

    6.  Kauno PM 2                         Kauno PM               1:57.34   538       
        Laura Mogenyte, 96                     Giedre Tribockyte, 92
        Aiste Puzinovaite, 92                  Asta Drevinskaite, 95
            28.84    58.11  1:28.24  1:57.34

    7.  Kauno PM 3                         Kauno PM               1:59.61   508       
        Laura Dobrovolskaite, 92               Jurgita Zeglyte, 92
        Vaiva Staraite, 98                     Migle Staraite, 95
            29.04    58.89  1:29.89  1:59.61

    8.  Vilniaus vandens sporto mokykl     Vilniaus VSM           2:01.56   483       
        Jone Pauryte, 95                       Gabriele Dvariskyte, 96
        Saule Guzyte, 92                       Greta Segenyte, 95
            30.34  1:00.84  1:31.41  2:01.56

        Marijampoles sporto mokykla 1      Marijampolės SM        2:01.56   483       
        Ingrida Ruskyte, 93                    Sigita Matuseviciute, 93
        Greta Grigaleviciute, 94               Emilija Vaineikyte, 94
            30.27  1:01.71  1:32.19  2:01.56

   10.  Alytaus SRC 1                      Alytaus SRC            2:08.21   412       
        Gintare Raulinaviciute, 94             Ada Steponaviciute, 95
        Laura Tomaite, 93                      Greta Slavinskaite, 94
            31.26  1:05.26  1:38.08  2:08.21




SPLASH Meet Manager 11Registered to Lithuanian Swimming Federation