Rūta Meilutytė - Olimpinė, Pasaulio, Europos ir Lietuvos čempionė

Daugkartinė šalies, pasaulio bei Europos rekordininkė

Lietuvos jaunimo rinktinė 2013 m. Europos jaunimo čempionats Poznanė

5 medaliai, 12 finalų, 15 pusfinalių

Pasaulio jaunimo čempionato sidabro laimėtojai

Lietuvos jaunimo rinktinė (D.Rapšys, R.Meilutytė, P.Strazdas, E.Gliožerytė, U.Mažutaitytė, D.Margevičius)  4 x 100 m komb. MIX (3.52,52 min.) Dubajus 2013 m. rugpjūtis.

Ar yra gyvenimas už raudonos juostos - TAIP

Pasaulio rekordai: Rūta Meilutytė 50 m krūtine (olimpinis baseinas) 29,48 sek.; Rūta Meilutytė 100 m krūtine (olimpinis baseinas) 1.04,35 min.;  Rūta Meilutytė 100 m krūtine (25 m baseinas)1.02,36 min.

Danas Rapšys

Europos jaunimo čempionas 2013 m. liepa Poznanė (Lenkija)
200 m nugara 1.59,31 min.

Giedrius Titenis -Pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas

200 m krūtine 2.07,80 min.
Roma (Italija) 2009 m. liepa.

Naujas R.Meilutytės Lietuvos rekordas Londone

R.Meilutyte

Londono Olimpinių žaidynių organizatoriai jau kelintą savaitę vykdo įvairių sporto šakų bandomąsias (London preparies series). varžybas. Plaukimo bandomosios varžybos Olimpinio vandens centro baseine vyksta kovo 3-10 d. Tai taip pat Didžiosios Britanijos plaukimo čempionatas.

Olimpinę plaukimo bazę šiose varžybose išbando ir Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė.

ATNAUJINTA:
50 m laisvu stiliumi R.Meilutytė liko 13-ta (26,08 sek.).

Trečiadienį Rūta vėl plaukė rekordiniu greičiu. Šį sykį 100 m lst nuotolį 55,57 sek. – Lietuvos moterų rekordas, Lietuvos merginų iki 17 m.  rekordas, Lietuvos mergaičių iki 15 m. rekordas. Bendroje įskaitoje R.Meilutytė liko 13-ta, o tarp užsieniečių (be UK atstovų) – 9-ta.

delfi   15min_logo   lrytas_logo

Moterų 100 m rungties laisvuoju stiliumi viešnių finale trečiadienį Rūta Meilutytė užėmė aštuntąją vietą (56,26 sek.).

100 m. krūtine nuotolyje Rūta laimėjo pirmą vietą ir pasiekė naują Lietuvos moterų, merginų iki 17 ir 15 metų Lietuvos rekordus – 1.07,30 min. Dviem šimtosiomis sekundės dalimis nuo Rūtos atsiliko švedė Jennie Johansson (1.07,32 min..). Trečia liko korėjietė Hyejin Kim (1.08,88 min.)

lrytas_logo   15min_logo   delfi

Ruta_Meilutyte_Londone1

Trečiadienį Ruta Meilutytė startuos 100 m laisvu stiliumi, o penktadienį – 50 m laisvu  stiliumi nuotolyje.