masters cov1
M 1 A 1 S 1 T 1 E 1 R 1
(M)ental Skills
(A)ttitude
(S)elf-management
(T)echnique
(E)nvironment
(R)acing Ability
 
„Plaukimo trenerių kvalifikacijos tobulinimas“

Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) projektas-seminarų ciklas

Už kiekvienos sporto pergalės slypi ne tik nugalėtojo įgimtas talentas, bet ir didžiulis įdirbis treniruočių metu. Būtent treneriai yra tie vizionieriai, kurie padeda sportininkus nukreipti teisinga linkme, kad šie pasiektų išsvajotų rezultatų. O kuo jie geresni, tuo ir mūsų šalies vardas tarptautinėse arenose skamba plačiau.
 
Kaip rodo ilgametė užsienio šalių praktika, nuoseklus sportinių rezultatų augimas įmanomas tik tuomet, kai nuolatos yra gilinimąsi į pačius naujausius mokslinius tyrimus ir metodus, sekamos tendencijos, dalijamasi žiniomis ir gerosiomis patirtimis bei greitai prisitaikoma prie besikeičiančių sąlygų.
 
Naujo projekto metu apie 120 plaukimo trenerių ir treneriais norinčių tapti elito grupės sportininkų iš visos šalies lankys sisteminius kvalifikacijos kėlimo kursus. Jų dalyviai ne tik turės galimybę susipažinti ir įsisavinti naujausią sporto šakos treniravimo metodiką, bet ir įgys naujų žinių, kurias galės pritaikyti savo darbo praktikoje.

– Skaitykite daugiau – 

S E M I N A R A I*
20lap1 vas24 0 registracija05 27 17bir 16rug 18lap

10–16 val.

10–16 val.
 REGISTRACIJA 
10:00
10:00
10:00
Kaunas Kaunas
Online
Vieta
Vieta
Vieta
Programa
Programa
Programa
     

*Seminarų laikas ir vieta gali keistis. Sekite informaciją šiame puslapyje.

E K S P E R T A I   P A T A R I A
Šioje skiltyje bus galima rasti mokslininkų, ekspertų straipsnius, seminarų medžiagą ir kitą naudingą bei aktualią informaciją, sugrupuotą pagal M. A. S. T. E. R. temų rinkinį. Jų potemes galite rasti dešinėje – šoninėje šio puslapio juostoje.
           

lsu logo ltUž geranorišką bendradarbiavimą dėkojame Lietuvos sporto universitetui.


ŠMSM logotipas spalvotas LTLPF vykdomas projektas „Plaukimo trenerių kvalifikacijos tobulinimas“ yra iš dalies finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Sisteminiai trenerių kvalifikacijos kėlimo seminarai vykdomi įgyvendinant Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamą sporto projektą Nr. SRF-KT-2019-1-0049.


Šią portalo LTUswimming.com informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško Lietuvos plaukimo federacijos sutikimo draudžiama.

 

m 1

a 2

s 3

t 4

e 5

r 6