Lietuvos plaukimo federacija stiprina savo gretas ir ieško mokymo plaukti programos projekto vadovo

Apie poziciją

Lietuvoje kasmet vidutiniškai nuskęsta po 300 žmonių, iš jų net 28-32 vaikai. Pagrindinė vaikų skendimo priežastis – nemokėjimas plaukti. LR vyriausybė savo ilgalaikiame plane yra numačiusi mokymo plaukti programos augimą nuo šiai dienai esamos apimties (apmokoma plaukti tik 10 % visų 2-3 klasių moksleivių) iki privalomo mokymo plaukti programos kūno kultūros pamokų metu. Vaikų skendimo temos yra aktualios visoje rytų Europoje ir kitose žemesnio išsivystymo šalyse. Europos plaukimo federacija (LEN) jau inicijuoja pirmuosius žingsnius link problemos sprendimo Europos sąjungos institucijų lygmenyje.  Mokymo plaukti projektas yra socialiai jautrus su didele augimo galimybe, todėl Lietuvos plaukimo federacija ieško šios programos lyderio ir vedlio nuo A iki Z.

Kasdieninio darbo sritys

Mokymo plaukti projekto kūrimas, tobulinimas ir koordinavimas. Projektas apima veiklą nuo finansavimo paraiškų pildymo, kooperavimo su miestų ir rajonų savivaldybėmis, privačiais rėmėjais, lėšų panaudojimą pagal LR įstatymus ir teisės normas (Viešieji pirkimai), ataskaitų rengimo, mokymo plaukti projekto kokybės kontrolės, stebėsenos, viso mokymo plaukti proceso koordinavimo (nuo vaikų mokyklose, jų atvykimo iki baseinų), plaukimui gabių vaikų identifikavimo ir nukreipimo į tobulinimo grupes,  projekto viešinimo, užsienio šalių patirties perėmimo ir pritaikymo Lietuvoje, trenerių apmokymo ir licencijavimo darbui su vieninga mokymo plaukti metodika. 

Reikalavimai

-          Aukštasis vadybinis išsilavinimas;
-          Vadybinio darbo patirtis;
-          Darbo patirtis su valstybinėmis ir biudžetinėmis institucijomis;
-          LR teisės aktų išmanymas (Viešieji pirkimai);
-          Kompiuterinis raštingumas;
-          Anglų kalba (gebėjimas pilnavertiškai bendrauti su užsienio šalių partneriais, ES institucijomis)

Privalumai

Patirtis susijusi su plaukimu

Siūlome

-          Rinkos vidurkį atitinkantį darbo užmokestį
-          Visos socialines garantijas

Darbas Vilniuje. Pilnas etatas be jokių papildomų veiklų.

Prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki šių metų liepos 15 d.

Rėmėjai ir partneriai

primus logo rgb

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena
 

 Mirtha logo 

Renginių kalendorius

Birželis 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Naujausi dokumentai

Bendraukime