Skelbimas: EJOF'17 programos BF vasaros stovykla Veisiejuose 2016 08 16-26 d.

Šių metų rugpjūčio 16-26 d. Veisiejuose vyks EJOF’17 programos dalyvių bendro fizinio rengimo vasaros stovykla.
Stovykloje kviečiami dalyvauti:

1. Kotryna Teterevkova Vilniaus MSC




Apmokėjimas:
LPF – 115 Eur

Sporto mokyklos / tėvai
– 75 Eur

2. Gabija Mankauskaitė Alytaus SRC
3. Liepa Kluonytė Kauno Centro SM
4. Kamilė Kučaitė Panevėžio Žemyna
5. Darija Kononova Klaipėdos Gintaro SC
6. Marija Rutkauskaitė Kauno Centro SM
7. Arijus Pavlidi Vilniaus MSC
8. Titas Smailys Panevėžio Žemyna
9. Pijus Klimas Kauno Centro SM
10. Roman Pokalo Šiaulių Delfinas-VJSUC
11. Germantas Švecovas Vilniaus MSC
12. Paulius Konstantinov Vilniaus MSC
       
13. Saulius Binevičius Kuratorius  
14. Justas Achramavičius Treneris  
15. Vygantas Banys Treneris  
16. Redas Pivoriūnas Treneris  
       
 


Atvykimas į stovyklą 2016 08 16 d. iki 12.00 val. adresu:  Technologijos verslo mokykloje, Ryto g. 19 http://www.veisiejutvm.lt/
Išvykimas iš stovyklos 2016 06 26 d. 11.30 val.

Apie dalyvavimą nedalyvavimą pranešti iki 2016 08 01 d. el. paštu saulius.binevicius@gmail.com

Su savimi turėti sportinę aprangą ir avalynę, plaukimo aprangą, lenteles, plūdes, lopetėles. Esant galimybėms atsivežti dviračius.

Sporto mokymo įstaigų prašome sudaryti galimybes stovykloje dalyvauti išvardintiems sportininkams ir treneriams bei pasirūpinti atvykimu iki stovyklavietės.

Sportininkai esantys Nr. 1. priedo sąraše gali dalyvauti stovykloje dengiant 100% dalyvavimo kaštus. Dešimties dienų stovyklos kainą su pilnu maitinimu, trenerių paslaugomis, plaukimu baidarėmis bei kitais užsiėmimai -  190 Eur. Visi norintys dalyvauti stovykloje (ir pagrindinis ir Priede Nr.1 esantys sąrašai) iki 2016 08 01 d. turi atsiųsti garantinius raštus dėl apmokėjimo el. paštu saulius.binevicius@gmail.com. Sąskaitos faktūros apmokėjimui bus atsiųstos 2016 09 02 d.  Atsisakius dalyvauti kviečiamiems sportininkams, po 2016 08 01 d. galimybė prisijungti turės priede Nr.1 lentelėje Nr. 2 esantys sportininkai.

Informacija pasiteiravimui:
Saulius Binevičius  +370 613 48 621


PRIEDAS NR. 1.

Sportininkų sąrašas, kurie laukiami bendro fizinio parengimo stovykloje 100 % dengiant visus dalyvavimo kaštus – 190 Eur/žmogus:

Lentelė Nr.1.

1. Ema GUZAITĖ Šiaulių Delfinas-VJSUC
2. Paulina PEKŪNAITĖ Klaipėdos Gintaro SC
3. Evita VISMERYTĖ Klaipėdos Gintaro SC
4. Erikas GRIGAITIS Kauno PM
5. Ernest STANKEVIČ Vilniaus MSC
6. Aleksandras KASAKOVSKIS Utenos DSC
7. Adas ASAJAVIČIUS Alytaus SRC
8. Kristina JAKOVLEVA Panevėžio Žemyna-SG
9. Ieva STACKEVIČIŪTĖ Kauno PM
10. Karolis GADLIAUSKAS Utenos DSC
11. Elzė BIELSKUTĖ Kauno PM
12. Vilūnė ZASČIURINSKAITĖ Kauno PM
13. Mantas ZUPKAUSKAS Vilniaus MSC
14. Gvidas ŠUTKUS Kėdainių SC


Atsisakius dalyvauti kviečiamiems sportininkams iš aukščiau esančio sąrašo,  (po 2016 08 01 d.) galimybė prisijungti turės lentelėje Nr. 2 esantys sportininkai 100 % dengiant visus dalyvavimo kaštus – 190 Eur/žmogus

Lentelė Nr.2.

15. Nojus AŠMONAS Kauno PM
16. Gerda VASILIAUSKAITĖ Plymouth Leander
17. Meda POCEVIČIŪTĖ Šiaulių Delfinas-VJSUC
18. Paulius GASPARAVIČIUS Kauno PM
19. Matas GUOBUŽAS Kauno PM
20. Benediktas BŪDRYS Panevėžio Žemyna
21. Augustė Morta VAITKUTĖ Kauno PM
22. Dominykas KAZLOVAS Kauno PM
23. Justas PETRAUSKAS Kauno Centro SM
24. Rytis PRANCKEVIČIUS Marijampolės SM
25. Mantas KEDECKAS Klaipėdos Gintaro SC
26. Marija RAPŠEVIČIŪTĖ Vilniaus MSC
27. Jokūbas KEBLYS Panevėžio Žemyna
28. Žygimantas VAINAUSKAS Kauno Centro SM
29. Redas TARNAUSKAS Kauno Centro SM
30. Lukas KLEVINSKAS Utenos DSC
31. Dominykas KOCIUS Marijampolės SM
32. Modestas JARAMINAS Vilniaus MSC
33. Milda GADLIAUSKAITĖ Kauno PM

 

___
__
_

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus