Antrame FINA Čempionų serijos etape – Dano Rapšio pergalės ir naujas Lietuvos rekordas

Danas Rapšys antrame FINA Čempionų serijos etape Budapešte. © FINA
 
fina champions swim series logo Budapeštas, Vengrija
Gegužės 11–12 d.
50 m baseinas
Starto protokolai / rezultatai

 
Vieną sidabro apdovanojimą Tarptautinės vandens sporto šakų federacijos (FINA) plaukimo Čempionų serijoje jau iškovojęs Danas Rapšys šeštadienį startavo antrajame jos etape Vengrijoje. Budapešto „Duna“ arenoje lietuvis varžėsi trijose rungtyse – 200 m nugara, 200 ir 400 m laisvu stiliumi distancijose.
 
Visus startus tiesiogiai bus galima stebėti per LRT Plius arba FINA TV.
 
1 diena – Šeštadienis, Gegužės 11 d.
(pradžia nuo 21 val.)
21:02 400 m l. stiliumi, moterys
21:11 200 m peteliške, vyrai
21:18 100 m peteliške, moterys
21:23 50 m l. stiliumi, vyrai
21:32 200 m krūtine, moterys
21:40 100 m nugara, vyrai
21:45 200 m nugara, moterys
21:52 50 m peteliške, vyrai
22:01 100 m l. stiliumi, moterys
22:07 200 m kompl. būdu, vyrai
22:13 50 m krūtine, moterys
22:19 100 m krūtine, vyrai
22:28 50 m nugara, moterys
22:34 200 m l. stiliumi, vyrai
200 m l. stiliumi, vyrai PB SB (2019) Rezultatas  
22px Flag of Hungary.svg HUN – Dominik Kozma 1.45,54 1.45,77  1.47,12 medal 3
za RSA – Chad Le Clos 1.45,20 1.50,24  1.48,82  4
lt LTU – Danas Rapšys 1.45,12 1.46,28  1.46,74  medal 1
22px Flag of Russia.svg RUS – Aleksandr Krasnykh 1.45,23 1.46,34  1.46,91  medal 2
22:40 4x100 m l. stiliumi, mišri estafetė
.

2 diena – Sekmadienis, Gegužės 12 d.

(pradžia nuo 21 val.)

21:02 400 m l. stiliumi, vyrai
400 m l. stiliumi, vyrai PB SB (2019) Rezultatas  
22px Flag of Hungary.svg HUN – Peter Bernek 3.46,29 NT  3.56,40  4
ua UKR – Mykhailo Romanchuk 3.45,18 3.48,55  3.47,08 medal 2
22px Flag of Russia.svg RUS – Aleksandr Krasnykh 3.45,55 3.45,55  3.47,85 medal 3
lt LTU – Danas Rapšys 3.46,73 3.46,83  3.43,36 LR medal 1
21:11 200 m peteliške, moterys
21:18 100 m peteliške, vyrai
21:23 50 m l. stiliumi, moterys
21:32 200 m krūtine, vyrai
21:40 100 m nugara, moterys
21:45 200 m nugara, vyrai
200 m nugara, vyrai PB SB (2019) Rezultatas  
22px Flag of Russia.svg RUS – Evgeny Rylov 1.53.36 1.54,00  1.55,92 medal 1
us USA – Jacob Pebley 1.54.77 1.57,12  1.56,67 medal 2
22px Flag of the Peoples Republic of China.svg CHN – Xu Jiayu 1.53.99 1.55,24  1.59,74 medal 3
lt LTU – Danas Rapšys 1.56.11 1.58,77  2.04,96  4
21:52 50 m peteliške, moterys
22:01 100 m l. stiliumi, vyrai
22:07 200 m kompl. būdu, moterys
22:13 50 m krūtine, vyrai
22:19 100 m krūtine, moterys
22:28 50 m nugara, vyrai
22:34 200 m l. stiliumi, moterys
22:40 4x100 m kompl. būdu, mišri estafetė
 

Turnyrinė lentelė po pirmojo serijos etapo:

 # Federacija Plaukikas medal 1 medal 2 medal 3 Iš viso
1 22px Flag of Sweden.svg SWE Sarah Sjöström 4 2 6
2 22px Flag of Hungary.svg HUN Katinka Hosszú 3 1 1 5
3 22px Flag of the United Kingdom.svg GBR Ben Proud 3 3
4 22px Flag of the Netherlands.svg NED Ranomi Kromowidjojo 2 2 4
5 23px Flag of the Peoples Republic of China.svg CHN Fu Yuanhui 2 2
5 23px Flag of the Peoples Republic of China.svg CHN Ye Shiwen
2 2
5 23px Flag of the Peoples Republic of China.svg CHN Sun Yang 2 2
5 23px Flag of the Peoples Republic of China.svg CHN Xu Jiayu 2 2
9 us USA Kelsi Worrell Dahlia 1 3 4
10 22px Flag of Australia.svg AUS Cate Campbell 1 2 3
... ... ... ... ... ... ...
34 lt LTU Danas Rapšys 1 1
...   ... ... ... ... ... ...
 Visą lentelę galite rasti čia 36 36 36 108
 
Čempionų serijoje varžosi tik vardinius kvietimus gavę pasaulio ir olimpiniai čempionai bei prizininkai, pasaulio rekordininkai ir kiti geriausi FINA pasaulinio reitingo plaukikai.
 
Trečiasis ir paskutinis FINA plaukimo Čempionų serijos etapas vyks Indianapolyje, Jungtinėse Amerikos Valstijose gegužės 31 – birželio 1 dienomis.
 

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus