Patvirtintos PČ, EjmČ, EJOF, Nord ir Universiados Lietuvos plaukimo rinktinės

Gegužės 8 d. Lietuvos plaukimo federacijos vykdomasis komitetas patvirtino Lietuvos plaukimo rinktines, atstovausiančias šalį svarbiausiose šio sezono tarptautinėse plaukimo varžybose:

18-tasis FINA Pasaulio čempionatas, 2019 m. liepos 21–28 d., Gwangju (Pietų Korėja)

Plaukikai:
1. Danas Rapšys Panevėžio Žemyna 200, 400 l. st., 200 nugara
2. Andrius Šidlauskas Panevėžio Žemyna 100, 200 krūtine, 200 kpl.
3. Simonas Bilis Panevėžio Žemyna 50, 100 l. st.
4. Giedrius Titenis - 50, 100, 200 krūtine
5. Deividas Margevičius Kauno SM Startas 100 peteliške
6. Tadas Duškinas Kauno PM 50 peteliške
7. Kotryna Teterevkova Vilniaus MSC 50, 100, 200 krūtine
8. Ugnė Mažutaitytė Kauno PM 200 nugara
 -
LTU vyrai 4 x 100 komb.
LTU Mix 4 x 100 komb.
Šuolininkai į vandenį:
1. Bus patvirtinta vėliau
 -
Dailusis plaukimas:
1. Natalija Ambrazaitė Šiaulių PC Delfinas
 -
Aptarnaujantis personalas:
1. Emilis Vaitkaitis delegacijos vadovas
2. Ina Paipelienė vyr. treneris
3. Dirk Lange treneris
4. Michailas Romanovskis treneris
5. Andrius Bogdelis medikas/kineziterapeutas
6. Lina Katelytė masažuotoja

Nutarimas

Europos jaunimo plaukimo čempionatas, 2019 m. liepos 3–7 d., Kazanė (Rusija)

Plaukikai
1. Kotryna Teterevkova Q Vilniaus MSC 50, 100, 200 krūtine
2. Arijus Pavlidi Q Vilniaus MSC 50, 100, 200 nugara, 50, 100 l. st.
3. Erikas Grigaitis Q Kauno PM 50, 100, 200 nugara, 100 l. st.
4. Jokūbas Keblys Q Panevėžio Žemyna 50, 100 l. st.
5. Titas Smailys Q Panevėžio Žemyna 50, 100 l. st.
6. Paulina Pekūnaitė - Panevėžio SG 50, 100, 200 nugara
7. Marija Rutkauskaitė - Kauno SM Startas 50, 100, 200, 400 l. st.
 -
Aptarnaujantis personalas
1. Michailas Romanovskis Vyr. treneris
2. Vygantas Banys treneris
3. Redas Pivoriūnas  Medikas/masažuotojas
4. Rasa Mažutaitienė Komandos vadovė

Nutarimas

Europos jaunių olimpinis festivalis (EJOF) 2019 m. liepos 22–27 d., Baku (Azerbaidžanas)

Plaukikai
1. Daniil Pancerevas A Klaipėdos Gintaro SC 50, 100 l. st., 100 pet.
2. Aleksas Savickas B Panevėžio Žemyna 100, 200 krūt., 50, 100 l. st.
3. Mija Motiejaitytė B Kauno PM 100, 200 krūt.
4. Laura Šliburytė -47 Kauno PM 50, 100 l. st.
5. Džiugas Karklelis -81 Ignalinos KKSC 100, 200 krūt. 200, 400 kpl.
6. Tadas Praniauskas -87 Kauno PM 100, 200 nugara
7. Tomas Navikonis -106 Panevėžio Žemyna 100 nug., 200 l. st.
8. Gerda Jotautė -108 Kauno PM 50, 100 l. st., 100 nug.
9. Nojus Skirutis -134 Klaipėdos Gintaro SC 400 l. st., 200 pet.,
200 nug., 400 kpl.
10. Radvilė Kerševičiūtė -143 Kauno PM 100, 200 pet.
 -
LTU 4x100 vyrai komb.
LTU 4x100 vyrai l. st.
LTU 4x100 MIX komb.
LTU 4x100 MIC l. st.
LTU 4x100 mot. komb.
 -
Aptarnaujantis personalas
1. Jandra Bogužienė Trenerė
2. Židrūnė Budrienė Trenerė
3. Rasa Duškinienė Komandos vadovė

Nutarimas

Universiada, 2019 m. liepos 3–14 d., Neapolis (Italija)

Plaukikai
1 Agnė Šeleikaitė Q LSMU 50, 100, 200 krūt.
2 Andrius Šidlauskas Q VDU 50, 100, 200 krūt.
3 Povilas Strazdas Q VU 200 kpl., 50, 100 pet., 50, 100 l. st.
4 Eimantas Milius Q LSU 100, 200 nug., 200 kpl.
5 Tomas Sungaila Q UNC (JAV) 50, 100, 200 l. st.
6 Valdas Abalikšta Q UNC (JAV) 50, 100, 200 krūt.
 -
LTU 4x100 vyrai komb.
LTU 4x100 vyrai l. st.
 -
Aptarnaujantis personalas
1. Giedrius Martinionis Treneris
2.  Aistė Radvilavičiūtė Komandos vadovė

Nutarimas

Nordic Age group championships, 2019 m. liepos 13–14 d., Veijle (Danija) 

Plaukikai:
1. Daniil Pancerevas Klaipėdos Gintaro SC
2. Džiugas Karklelis Ignalinos KSC
3. Tadas Praniauskas Kauno PM
4. Augustė Jociūtė            Kauno PM
5. Nojus Skirutis Klaipėdos Gintaro SC
6. Radvilė Kerševičiūtė Kauno PM
7. Danielis Kvederis Klaipėdos Gintaro SC
8. Joris Veretinskas Kauno PM
9. Martin Tretjak Klaipėdos Gintaro SC
10. Mykolas Rindokas Kauno PM
11. Jokūbas Tijūnonis Vilniaus MSC
12. Anželika Zlatkutė Anykščių KKSC
13. Gabrielė Puzaraitė Kauno PM
14. Patricija Kondraškaitė Impuls plaukimo akademija
15. Martynas Audickas Kauno PM
16. Jokūbas Jankauskas Šiaulių PC Delfinas
17. Gustė Šimkutė Vilniaus MSC
 -
Aptarnaujantis personalas:
1. Jandra Bogužienė Trenerė
2. Eugenijus Rakitinas Treneris
3. Justas Achramavičius Komandos vadovas

Nutarimas

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus