S. Bilis, U. Mažutaitytė ir G. Titenis dalyvavo pirmame „Mare Nostrum“ etape

mare nostrum logo   Birželio 8–9 d.
 Monte Karlas, Monakas (MON)
 50 m baseinas
 Varžybų svetainė  
 Starto protokolai
 Rezultatai
 

Savaitgalį trys pasaulio čempionatui besiruošiantys Lietuvos plaukimo rinktinės nariai Simonas Bilis, Ugnė Mažutaitytė ir Giedrius Titenis dalyvavo pirmajame „Mare Nostrum“ taurės varžybų etape Monake. S. Bilis jėgas pasitikrino 50 ir 100 m l. stiliumi distancijose, U. Mažutaitytė plaukė 50, 100 ir 200 m nugara, o G. Titenis – 50 ir 100 m krūtine.

Šis taurės etapas įtrauktas į Tokijo žaidynių kvalifikacinių varžybų sąrašą, todėl visi čia plaukiantys dalyviai turėjo galimybę įvykdyti normatyvus į kitų metų vasarą vyksiančią olimpiadą.

U. Mažutaitytė ir G. Titenis taip pat ketina dalyvauti ir antrame varžybų etape birželio 11–12 dienomis Prancūzijoje, Canet-en-Roussillon. Trečiasis etapas numatytas birželio 15–16 dienomis Ispanijoje, Barselonoje.

Simonas Bilis.jpg Simonas BILIS PB SB 2019 OQT OST
9 vieta  50 m l. stiliumi 21,70 LR 22,32 22,01 +
 10 vieta  100 m. l. stiliumi  48,64 LR 49,50 48,57 +
DNS  50 m peteliške 24,55 24,55 Neolimpinė rungtis
.
Ugne Mazutaityte.jpg Ugnė MAŽUTAITYTĖ PB SB 2019 OQT OST
6 vieta  50 m nugara 29,39 29,39 Neolimpinė rungtis
? vieta  100 m nugara 1.02,02 LR 1.04,04 1.00,25  1.02,06 
7 vieta  200 m nugara 2.12,68 LR 2.14,22 2.10,39 +
.
Giedrius Titenis.jpg Giedrius TITENIS PB  SB 2019  OQT OST
 10 vieta   50 m krūtine 27,20 LR 27,51 Neolimpinė rungtis
13 vieta  100 m krūtine 58,96 LR 1.00,13 59,93 +
DNS  200 m krūtine  2.07,80 LR  2.11,99 2.10,35 +
.

PB Geriausias asmeninis rezultatas

SB Geriausias asmeninis sezono rezultatas

LR Lietuvos rekordas

OQT Olimpinis A normatyvas

OST Olimpinis B normatyvas

DNS Nestartavo

 

Varžybų programa:

Birželio 8 d., Šeštadienis
Nuo 9 val. (vietos laiku) – Atrankos Rezultatas Vieta
100 m l. stiliumi vyrai S. Bilis 50,63 QFB 9/55
200 m nugara moterys U. Mažutaitytė 2.16,37 QFA 5/12
Nuo 11 val. – Sprinto rungčių šešioliktfinaliai
50 m nugara vyrai ir moterys U. Mažutaitytė 29,61 Q 6/19
50 m krūtine vyrai ir moterys G. Titenis 28,56 Q 7/25
50 m l. stiliumi vyrai ir moterys S. Bilis 22,67 Q 5/49
Nuo 15.30 val. – B Finalai
100 m l. stiliumi vyrai S. Bilis 50,36 10
Nuo 16.30 val. – Sprinto rungčių aštuntfinaliai
50 m nugara vyrai ir moterys U. Mažutaitytė 29,52 Q 6/16 
50 m krūtine vyrai ir moterys G. Titenis 28,48 10/16
50 m l. stiliumi vyrai ir moterys S. Bilis 22,58 9/16
Nuo 17 val. – A Finalai
200 m nugara moterys U. Mažutaitytė 2,17.01 7
Nuo 18.20 val. – Sprinto rungčių ketvirtfinaliai
50 m nugara vyrai ir moterys U. Mažutaitytė 30,05 6/7
 

Birželio 9 d., Sekmadienis
Nuo 9 val. (vietos laiku) – Atrankos Rezultatas Vieta
100 m nugara moterys U. Mažutaitytė 1.03,85 QFB 10/19 
100 m krūtine vyrai  G. Titenis 1.02,70 QFB 13/28 
Nuo 15.30 val. – B Finalai
100 m nugara moterys U. Mažutaitytė  DNS  
100 m krūtine vyrai  G. Titenis  1.02,94  13
Nuo 16.30 val. – Sprinto rungčių pusfinaliai
Nuo 17 val. – A Finalai
Nuo 18.20 val. – Sprinto rungčių dvikovos

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus