Lietuvos rinktinės startai Europos jaunimo plaukimo čempionate Kazanėje

KAZAN 2019 Kazanė, Rusija
Liepos 3–7 d.
50 m baseinas
Oficiali svetainė
Rezultatai

 

Septyni jaunieji Lietuvos plaukikai liepos 3 dieną startuoja Europos jaunimo plaukimo čempionate Kazanėje, Rusijoje. Dėl medalių čempionate susirungs 15–18 metų vaikinai ir 14–17 metų merginos. Iš viso čia planuoja dalyvauti daugiau nei 500 sportininkų iš 50 valstybių.

Mūsų šalies plaukikų delegaciją sudaro Erikas Grigaitis, Jokūbas Keblys, Arijus Pavlidi, Paulina Pekūnaitė, Marija Rutkauskaitė, Titas Smailys ir Europos jaunimo plaukimo čempionės titulą ginanti Kotryna Teterevkova. Sportininkus lydi vyr. treneris Michailas Romanovskis, treneris Vygandas Banys, medikas ir masažuotojas Redas Pivoriūnas bei komandos vadovė Rasa Mažutaitienė.

TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA

PROGRAMA

Liepos 3 d. (trečiadienis)

Nuo 9.30 val. (vietos laiku)

  • 50 m krūtine atranka, merginos (dalyvauja K. Teterevkova)
  • 100 m l. stiliumi atranka, merginos (dalyvauja M. Rutkauskaitė)
  • 100 m nugara atranka, vaikinai (dalyvauja E. Grigaitis, A. Pavlidi)
  • 200 m nugara atranka, merginos (dalyvauja P. Pekūnaitė)
  • 4 x 100 m l. stiliumi atranka, vaikinai (dalyvauja Lietuvos komanda)

Nuo 18 val. (vietos laiku)

  • 50 m krūtine pusfinalis, merginos (dalyvauja K. Teterevkova)
  • 100 m nugara pusfinalis, vaikinai (dalyvauja A. Pavlidi)
  • 50 m krūtine finalas, merginos (dalyvauja K. Teterevkova)

Liepos 4 d. (ketvirtadienis)

Nuo 9.30 val. (vietos laiku)

  • 100 m l. stiliumi atranka, vaikinai (dalyvauja E. Grigaitis, J. Keblys, A. Pavlidi, T. Smailys)
  • 400 m l. stiliumi atranka, merginos (dalyvauja M. Rutkauskaitė)
  • 200 m krūtine atranka, merginos (dalyvauja K. Teterevkova)

EJmC rinktine plaukikai

Liepos 5 d. (penktadienis)

Nuo 9.30 val. (vietos laiku)

  • 50 m nugara atranka, merginos (dalyvauja P. Pekūnaitė)
  • 200 m l. stiliumi atranka, merginos (dalyvauja M. Rutkauskaitė)
  • 200 m nugara atranka, vaikinai (dalyvauja E. Grigaitis, A. Pavlidi)

Nuo 18 val. (vietos laiku)

  • 200 m nugara pusfinalis, vaikinai (dalyvauja E. Grigaitis, A. Pavlidi)

Liepos 6 d. (šeštadienis)

Nuo 9.30 val. (vietos laiku)

  • 50 m l. stiliumi atranka, merginos (dalyvauja M. Rutkauskaitė)
  • 50 m nugara atranka, vaikinai (dalyvauja E. Grigaitis, A. Pavlidi)
  • 100 m nugara atranka, merginos (dalyvauja P. Pekūnaitė)
  • 100 m krūtine atranka, merginos (dalyvauja K. Teterevkova)

Nuo 18 val. (vietos laiku)

  • 100 m krūtine pusfinalis, merginos (dalyvauja K. Teterevkova)
  • 200 m nugara finalas, vaikinai (dalyvauja A. Pavlidi)

Liepos 7 d. (sekmadienis)

Nuo 9.30 val. (vietos laiku)

  • 50 m l. stiliumi atranka, vaikinai (dalyvauja J. Keblys, A. Pavlidi, T. Smailys)

Nuo 18 val. (vietos laiku)

  • 100 m krūtine finalas, merginos (dalyvauja K. Teterevkova)

Visa programa

EJmC komanda kazane

REZULTATAI

E. Grigaitis PB SB (2019) Atranka Pusfinalis Finalas Vieta Dalyvių sk.
100 m l. stiliumi 51,91 51,91 52,01 nepateko nepateko 50 82
_50 m nugara 26,65 26,65 26,73 nepateko nepateko 25 43
100 m nugara 56,58 56,58 56,79 nepateko nepateko 21 48
200 m nugara 2.01,87 2.01,87 2.01,96 q (12/39) 2.01,42 (10/16) PB nepateko 10 39
..
J. Keblys PB SB (2019) Atranka Pusfinalis Finalas Vieta Dalyvių sk.
_50 m l. stiliumi 23,36 23,36 23,55 nepateko nepateko 22 71
100 m l. stiliumi 51,87 51,87 51,61 PB nepateko nepateko 35 82
..
A. Pavlidi PB SB (2019) Atranka Pusfinalis Finalas Vieta Dalyvių sk.
_50 m l. stiliumi 23,71 23,71 23,72 nepateko nepateko 32 71
100 m l. stiliumi 51,89 51,89 54,74 nepateko nepateko 78 82
_50 m nugara 26,46 27,18 26,37 q (13/43) PB DNS 43
100 m nugara 56,80 56,80 56,50 q (16/48) PB 55,90 (9/16) PB nepateko 9 48
200 m nugara 2.00,78 2.00,78 2.00,34 q (3/39) PB 1.59,88 Q (5/16) PB 1.59,82 PB 4 39
.
P. Pekūnaitė PB SB (2019) Atranka Pusfinalis Finalas Vieta Dalyvių sk.
_50 m nugara 30,55 30,55 30,21 PB nepateko nepateko 33 37
100 m nugara 1.05,37 1.05,81 1.04,61 PB nepateko nepateko 22 33
200 m nugara 2.23,26 2.23,26 2.24,85 nepateko nepateko 26 28
.
M. Rutkauskaitė PB SB (2019) Atranka Pusfinalis Finalas Vieta Dalyvių sk.
_50 m l. stiliumi 27,23 27,51 27,60 nepateko nepateko 49 50
100 m l. stiliumi 58,61 58,61 58,97 nepateko nepateko 57 61
200 m l. stiliumi 2.07,33 2.07,33 2.09,02 nepateko nepateko 53 57
400 m l. stiliumi 4.40,03 4.47,95 4.40,11 SB – – – nepateko 34 34
.
T. Smailys PB SB (2019) Atranka Pusfinalis Finalas Vieta Dalyvių sk.
_50 m l. stiliumi 23,76 23,76 23,56 PB nepateko nepateko 23 71
100 m l. stiliumi 52,70 52,70 52,08 PB nepateko nepateko 52 82
.
K. Teterevkova PB SB (2019) Atranka Pusfinalis Finalas Vieta Dalyvių sk.
_50 m krūtine 31,63 31,63 32,19 q (5/31) 31,41 Q (2/16) PB 31,20 PB medal 2 31
100 m krūtine 1.08,03 1.08,16 1.08,69 (1/32) 1.07,34 Q (1/16) PB 1.08,12   4 32 
200 m krūtine 2.26,97 2.28,06 2.33,89 nepateko nepateko 21 34
.
Lietuva Atranka Finalas Vieta Komandų sk.
Estafetė 4 x 100 m l. stiliumi RT 3.24,60 (11/16) RT nepateko 11 16
Jokūbas Keblys 0,73 51,04 PB
Erikas Grigaitis 0,25 51,06
Titas Smailys 0,24 50,75
Arijus Pavlidi 0,48 51,75

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus