Lietuvos plaukikai dalyvaus „Nordic“ amžiaus grupių čempionate

Praėjusią savaitę Lietuvos EJOF plaukimo rinktinės nariai ruošėsi startams treniruočių stovykloje Sisake, Kroatijoje. V. Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.

Vailė, Danija
Liepos 13–14 d.
50 m baseinas
Oficiali svetainė
Rezultatai
 

Liepos 13–14 dienomis Danijos mieste Vailėje vyks „Nordic“ amžiaus grupių čempionatas, kuriame tradiciškai dalyvaus ir Lietuvos jaunieji plaukikai. Dvi dienas truksiančiose varžybose rungsis 13–15 metų mergaitės ir 14–16 metų berniukai iš Suomijos, Švedijos, Islandijos, Estijos, Danijos ir Lietuvos.

 

Mūsų šalies komandoje – 17 plaukikų, penkiems iš jų – Daniil Pancerevui, Džiugui Karkleliui, Tadui Praniauskui, Nojui Skiručiui ir Radvilei Kerševičiūtei – šis čempionatas bus gera repeticija prieš Europos jaunimo olimpinį festivalį, prasidėsiantį jau liepos 21 dieną Azerbaidžano sostinėje Baku.

 
Tvarkaraštis

SESIJA I

Šeštadienis, 10 val.

(vietos laiku)

SESIJA II

Šeštadienis, 16 val.

(vietos laiku)

SESIJA III

Sekmadienis, 10 val.

(vietos laiku)

800 m l. stiliumi

Gustė Šimkutė

400 m kompl. b.

Gustė Šimkutė

400 m l. stiliumi

Gabrielė Puzaraitė

Patricija Kondraškaitė

Andželika Zlatkutė

1500 m l. stiliumi

Jokūbas Tijūnonis

400 m kompl. b.

Jokūbas Tijūnonis

Džiugas Karklelis

Nojus Skirutis

400 m l. stiliumi

Nojus Skirutis

Mykolas Rindokas

Martynas Audickas

100 m l. stiliumi

Gabrielė Puzaraitė

Patricija Kondraškaitė

Andželika Zlatkutė

200 m l. stiliumi

Gabrielė Puzaraitė

Patricija Kondraškaitė

Andželika Zlatkutė

200 m nugara

Gustė Šimkutė

100 m l. stiliumi

Daniil Pancerevas

Danielis Kvederis

Joris Veretinskas

Martin Tretjak

200 m l. stiliumi

Danielis Kvederis

Joris Veretinskas

Mykolas Rindokas

Martynas Audickas

200 m nugara

Tadas Praniauskas

Danielis Kvederis

Jokūbas Tijūnonis

Jokūbas Jankauskas

200 m peteliške

Augustė Jociūtė

Radvilė Kerševičiūtė

100 m nugara

Gustė Šimkutė

100 m krūtine

200 m peteliške

Nojus Skirutis

Mykolas Rindokas

100 m nugara

Tadas Praniauskas

Jokūbas Tijūnonis

Jokūbas Jankauskas

100 m krūtine

Džiugas Karklelis

200 m krūtine

50 m l. stiliumi

Gabrielė Puzaraitė

200 m kompl. b.

Augustė Jociūtė

Radvilė Kerševičiūtė

Gustė Šimkutė

200 m krūtine

Džiugas Karklelis

50 m l. stiliumi

Joris Veretinskas

Martin Tretjak

200 m kompl. b.

Daniil Pancerevas

Martin Tretjak

Jokūbas Tijūnonis

4x100 m kompl. b.
Gustė Šimkutė
Augustė Jociūtė
Radvilė Kerševičiūtė
Gabrielė Puzaraitė

100 m peteliške

Augustė Jociūtė

Radvilė Kerševičiūtė

4x200 m l. stiliumi
Patricija Kondraškaitė
Gabrielė Puzaraitė
Andželika Zlatkutė
Augustė Jociūtė
4x100 m kompl. b.
Tadas Praniauskas
Džiugas Karklelis
Daniil Pancerevas
Joris Veretinskas

100 m peteliške

Daniil Pancerevas

Martin Tretjak

Mykolas Rindokas

Martynas Audickas

4x200 m l. stiliumi
Mykolas Rindokas
Danielis Kvederis
Joris Veretinskas
Nojus Skirutis
4x100 m l. stiliumi
Patricija Kondraškaitė
Gabrielė Puzaraitė
Augustė Jociūtė
Andželika Zlatkutė
4x100 m l. stiliumi
Daniil Pancerevas
Joris Veretinskas
Martin Tretjak
Danielis Kvederis

Rėmėjai ir partneriai

Primus Derling Logo 3 single 1 main red

 senukai logo 

spo logo
 
logo arena

Mokausi plaukti

mokausi plaukti 200x400

Sekite mus